DT problemy obecne a przyszłość

Komunikacja do i od admina i moderatorów forum, ogłoszenia, komunikaty.
Awatar użytkownika
TARKIN
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 678
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:01

DT problemy obecne a przyszłość

Nieprzeczytany post autor: TARKIN »

Nie da się ukryć że co jakiś czas w temacie DT wybucha wojna Polsko -Polska.
Jak znam życie to większość pracy modów to nadzorowanie tego tematu i ewentualna pacyfikacja.
Nie zdziwiłby się gdyby były plany porzucenia idei z w/w powodów.
Zapraszam do dyskusji jak ten temat powinien wyglądać i jakimi środkami to osiągnąć.

Jeden z moich pomysłów:
Niektórym użytkownikom puszczają nerwy tylko w tym temacie - można by wprowadzić dodatkową opcje czasowego zakazu pisania tylko w tym temacie - tak dla ochłonięcia.
Zapraszam do dyskusji.
"Tylko silnych los obdarza hojnie "

Awatar użytkownika
Mavratus
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 20 sie 2010, 09:49

Nieprzeczytany post autor: Mavratus »

Uważam że czasowe zakazy pisania w wątku (choć sam się w nim nie udzielam) nie zdadzą egzaminu. Trzeba by było dokładnie określić zasady jakie panują w tym wątku np. zakaz wyrażania poglądów opinii i ocen nie związanych z forexem. :roll:
Uważaj jest tu dużo zadymiarzy jeśli masz tutaj swoje zdanie i umiesz, wybierać wątki na tym forum na pewno masz predyspozycje. Tylko frajerzy kłócą się kto ma większego.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Zakazy pisania zawsze odnoszą się do całego forum.
Sprawa jest prosta - to Wy tworzycie dział DT, i równie szybko Wy możecie go zniszczyć.
Jeżeli sytuacja dalej będzie taka sama to proszę nie mieć pretensji do administracji że wątek DT zniknie...
Bo jak chciałem zrobić porządek dotychczasowymi metodami ( ostrzeżenia , zakazy pisania itd ) to zrobiła się wielka awantura jak tak można !

Awatar użytkownika
tequila
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 74
Rejestracja: 16 mar 2005, 15:08

Nieprzeczytany post autor: tequila »

wIAM
myśle że zakazy nic tu nie dadzą, a dzał jest przede wszystkim miejscem wymiany podlądów jakże ważnych podczas dni trejdowania i wielu osobom się przydaje chociażby dlatego by zweryfikować swój tok rozumowania.
Każdy powinien móc wyrażać swoje poglądy, ale jednocześnie PANOWAĆNAD SWOIM TONEM WYPOWIEDZI. Jak to na foreksie czasem puszczają nerwy niektorym, a MOD myśle że celem OCHŁONIĘCIA może czasowo zablokować osobę.
Jeśli dokonamy drastycznych obostrzeń działu to sie skończy obumarciem forum.
Jedną z ważnych rzeczy płynących z tego działu jest edukacja online gdzie indziej nie dostępna za którą się płaci grube pieniądze.
Poza tym mamy tu kompendium wiedzy na temat rynku i nie jeden analityk się umywa do nas.
Z pewnością zagląda tu sporo analitykow i broków krajowych, którym pewne rzeczy są nie na ręke ale to nie nasz problem.
FORUM SŁUŻY WYMIANIE POGLĄDÓW a nie jest miejscem gdzie podajemy drugiemu buy / sell.
Tu każdy już bierze za siebie odpowiedzialność.

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

adamcio pisze: Każdy powinien móc wyrażać swoje poglądy, ale jednocześnie PANOWAĆNAD SWOIM TONEM WYPOWIEDZI. Jak to na foreksie czasem puszczają nerwy niektorym, a MOD myśle że celem OCHŁONIĘCIA może czasowo zablokować osobę.
Świetnie - widziałeś co się stało po blokadzie dla niemiaszka ? Wielka afera.
Więc się zdecydujcie...

Ale żeby nie było - blokadę zdjąłem nie pod wpływem tych nacisków, zrobiłem swego rodzaju eksperyment czy wogóle cokolwiek do userów dociera... Niestety zakończył się fiaskiem.

Tak więc od poniedziałku wracamy do miesięcznych zakazów pisania. Chciałbym żeby to było jasne bo odwrotu już nie będzie. Nie pomogą żadne narzekania że ktoś pisał takie świetne rzeczy...

Awatar użytkownika
TARKIN
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 678
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:01

Nieprzeczytany post autor: TARKIN »

Cyb pisze: Tak więc od poniedziałku wracamy do miesięcznych zakazów pisania. Chciałbym żeby to było jasne bo odwrotu już nie będzie. Nie pomogą żadne narzekania że ktoś pisał takie świetne rzeczy...
Brak konsekwencji w działaniu może prowadzić do poczucia bezkarności - nie chodzi mi o ten konkretny przypadek tylko o zasadę
Wątek umrze jeżeli nie zostaną poczynione środki naprawcze.
"Tylko silnych los obdarza hojnie "

Awatar użytkownika
Mavratus
Gaduła
Gaduła
Posty: 301
Rejestracja: 20 sie 2010, 09:49

Nieprzeczytany post autor: Mavratus »

Może bardziej dyrastycznie - ban ? czasowy do 3 przewinień a potem ban na stałe... tylko tak się zastanawiam czy to nie za surowe ...
Uważaj jest tu dużo zadymiarzy jeśli masz tutaj swoje zdanie i umiesz, wybierać wątki na tym forum na pewno masz predyspozycje. Tylko frajerzy kłócą się kto ma większego.

Awatar użytkownika
jasonbourne
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1262
Rejestracja: 07 kwie 2006, 14:45

Nieprzeczytany post autor: jasonbourne »

A ja bym pozwolił na wszystko w tym temacie. Wątek DT i tak jest codziennie kasowany, więc naprawdę? Kogo to obchodzi? Są młodzi, wyrywni, nerwowi, niech się tam wyszumią do bólu, a pożytek z tego taki, że w innych miejscach będzie porządek, a i Mod-zi będą mieli mniej pracy.:)

Bany i ostrzeżenia działają na niektórych jak płachta na byka, więc szkoda czasu.
Pokłócą się, powyzywają, a jak ochłoną, temat do śmieci i tyle.:)
Zapraszam do czytania moich artykułów "Jak zarabiać co najmniej 100% rocznie na rynku Forex" na portalu Comparic.pl

Mr.T

Nieprzeczytany post autor: Mr.T »

jasonbourne pisze:A ja bym pozwolił na wszystko w tym temacie. Wątek DT i tak jest codziennie kasowany, więc naprawdę? Kogo to obchodzi? Są młodzi, wyrywni, nerwowi, niech się tam wyszumią do bólu, a pożytek z tego taki, że w innych miejscach będzie porządek, a i Mod-zi będą mieli mniej pracy.

Bany i ostrzeżenia działają na niektórych jak płachta na byka, więc szkoda czasu.
Pokłócą się, powyzywają, a jak ochłoną, temat do śmieci i tyle.
_________________
Nie wystarczy robić coś najlepiej. Trzeba wiedzieć co robić, a potem robić to najlepiej
jasonbourne-nie lubię tego słowa ale go użyję w tym przypadku-święta racja :D

Awatar użytkownika
cugan
Maniak
Maniak
Posty: 3407
Rejestracja: 16 paź 2008, 10:50

Nieprzeczytany post autor: cugan »

Mnie taka atmosfera nie odpowiada na DT .Zrobiłem sobie sam "zakaz pisania" i nie wykluczam ,ze go przedłużę.Szukam innej formy wsparcia wymiany poglądów i informacji.Na DT tego nie ma .Forma "niemiaszka" mnie nie interesuje,ale mi nie przeszkadza.Nie korzystam z tego Inni może tak i osiągają sukces.Wołałbym dział DT z profesjonalnymi prognozami opartymi o różne systemy i spojrzenia z krótkim komentarzem lub bez.tzw. przeglądarka to by mi wystarczyło .Dla mnie liczą się pomysły i racjonalne myślenie a nie gatki o pierdołach.Ile wpłaciłem ,czy wypłaciłem z konta czy zebrałem 5 pipek czy 10.Mam to gdzieś :!:Jednemu nie pasi woodie a mi np: BE i co z tego,trzeciemu Fibo a czwartemu Gann i o czym tu dyskusja .Jedno co wiem ,ze mi nie pasi to gadanie o pierdołach.
Może by zrobić watek pierdoł -kasowany co dzień.każdy by się wyżył rzucił humorem czy "gołą babą" lub info,ze "klepnął 5 pipek i 5 z historii" :lol:
Ostatnio zmieniony 19 lut 2011, 18:58 przez cugan, łącznie zmieniany 1 raz.
Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji autora.Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.

ODPOWIEDZ