MT4-Android

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
kris77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:44

MT4-Android

Nieprzeczytany post autor: kris77 »

Mam pytanie, czy w MT4 na android można dodawać średnie MA lub EMA do wskaźników typu CCI, MACD RSI itp.?
A także czy można dodawać średnie do średnich na tych wskaźnikach?
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: MT4-Android

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

kris77 pisze:Mam pytanie, czy w MT4 na android można dodawać średnie MA lub EMA do wskaźników typu CCI, MACD RSI itp.?
A także czy można dodawać średnie do średnich na tych wskaźnikach?
Pozdrawiam
Chodzi ci o nałożenie jednego na drugi? Np. CCI z MA na jednym oknie? Można. Wybierasz opcję indykatory -> Okno Indykatora -> + -> Wybierasz wskaźnik ma,cci itp.

Jak masz czysty wykres to najpierw musisz wrzucić jakiś wskaźnik, który domyślnie rysuje się w nowym oknie, a nie na wykresie. Np. CCI. Wtedy po wejściu w Indykatory będziesz mieć dwie opcje: Głowny Wykres i Okno Indykatora 1. Klikasz na plus przy Okno Indykatora 1 i wybierasz rsi albo MA.
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2018, 14:57 przez xhDog, łącznie zmieniany 1 raz.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

kris77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:44

Re: MT4-Android

Nieprzeczytany post autor: kris77 »

xhDog pisze:
kris77 pisze:Mam pytanie, czy w MT4 na android można dodawać średnie MA lub EMA do wskaźników typu CCI, MACD RSI itp.?
A także czy można dodawać średnie do średnich na tych wskaźnikach?
Pozdrawiam
Chodzi ci o nałożenie jednego na drugi? Np. CCI z MA na jednym oknie? Można. Wybierasz opcję indykatory -> Okno Indykatora -> + -> Wybierasz wskaźnik ma,cci itp.
Dokładnie tak. Na wykres np. CCI chcę nałożyć średnią MA lub EMA, a także średnią tej średniej.
Dzięki za odpowiedź.

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: MT4-Android

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

kris77 pisze:
xhDog pisze:
kris77 pisze:Mam pytanie, czy w MT4 na android można dodawać średnie MA lub EMA do wskaźników typu CCI, MACD RSI itp.?
A także czy można dodawać średnie do średnich na tych wskaźnikach?
Pozdrawiam
Chodzi ci o nałożenie jednego na drugi? Np. CCI z MA na jednym oknie? Można. Wybierasz opcję indykatory -> Okno Indykatora -> + -> Wybierasz wskaźnik ma,cci itp.
Dokładnie tak. Na wykres np. CCI chcę nałożyć średnią MA lub EMA, a także średnią tej średniej.
Dzięki za odpowiedź.
To tak jak napisałem:
Jak masz czysty wykres to najpierw musisz wrzucić jakiś wskaźnik, który domyślnie rysuje się w nowym oknie, a nie na wykresie. Np. CCI. Wtedy po wejściu w Indykatory będziesz mieć dwie opcje: Głowny Wykres i Okno Indykatora 1. Klikasz na plus przy Okno Indykatora 1 i wybierasz rsi albo MA. I masz nałożony jeden wskaźnik na drugi. Potem wchodzisz na Indykatory, klikasz na ikonę kosza i możesz usunąc niepotrzebny ci indykator. Np. jak usuniesz CCI, to zostanie ci w osobnym oknie tylko MA.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

kris77
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 62
Rejestracja: 16 maja 2006, 13:44

Re: MT4-Android

Nieprzeczytany post autor: kris77 »

OK. Dzięki.

ODPOWIEDZ