Poszukiwana platforma do handlu

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Poszukiwana platforma do handlu

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

Witam serdecznie,

troszkę mnie tu nie było i zwracam się od razu do Was z zapytaniem o platformę.
Poszukuję takiej, która miałaby możliwość 'odwracania' wykresów (na przykład standardowo w MT4 dostępna jest para EUR/GBP, ja chcę mieć możliwość wyświetlania GBP/EUR).
Kolejną z funkcji jest możliwość tworzenia 'profili'. Tzn. grup par wykresów, które by były przypisane pod odpowiednie kategorie np. grupa1 (EUR/USD, GBP/USD, AUD/USD). Po aktywacji te wykresy powinny się pojawić/pozostałe (jeśli otwarte) zamknąć.

Kilka lat temu temu grałem techniką 'money flow', gdzie oprócz standardowej siły/słabości walut analizowałem grupy wykresów na odpowiednich TF aby dostrzec kolejny ruch rynku. Wszystko miało miejsce na kilku monitorach przy użyciu MT4 (odwrócone wykresy offline da się tam zrobić), ale wymaga to sporej powierzchni do analizy, wolałbym to mieć na jednej platformie.

Z góry dzięki
Pozdr.
V.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Poszukiwana platforma do handlu

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

Sprawdź platformę Next Generation od CMC Markets. Na początku robi złe wrażenie i ciężko się po niej poruszać, bo przyzwyczajenia z MT4 nie sposób wyplewić :) Ale ma funkcje o których piszesz, a nawet dużo więcej.

Tak na szybko możesz sobie przejrzeć jak wygląda i co ma:
https://forexclub.pl/recenzja-platformy ... eneration/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
VTEC
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 30
Rejestracja: 15 cze 2009, 20:00

Re: Poszukiwana platforma do handlu

Nieprzeczytany post autor: VTEC »

raposo pisze:Cześć,

Sprawdź platformę Next Generation od CMC Markets. Na początku robi złe wrażenie i ciężko się po niej poruszać, bo przyzwyczajenia z MT4 nie sposób wyplewić :) Ale ma funkcje o których piszesz, a nawet dużo więcej.

Tak na szybko możesz sobie przejrzeć jak wygląda i co ma:
https://forexclub.pl/recenzja-platformy ... eneration/
Dziękuję bardzo :)
Już się zabieram za testy.

Pozdr.
V.

ODPOWIEDZ