xStation 5

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Brunon79
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 27
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:42

xStation 5

Nieprzeczytany post autor: Brunon79 »

Witam,

Po pozytywnej opinii jednego z użtykowników wczoraj wypróbowałem nową platformę XTB i powiem Wam że pomimo że na razie jeszcze na real gram na MT4 to już po woli zaczynam myśleć o zmiania choćby z częścią mojego kapitału.
Nie znam jeszcze wszystkich funkcji więc za dużo nie napisze niestety ale mają na nowej platformie heatmapy z których kiedyś korzystałem na myfxbook, mają też prosty skaner spółek choć ja się akurat na spółkach nie znam i statystyki też są fajne.

Nie wiem jakie jest Wasze zdanie ale do końca października będę testował i wtedy podejmę decyzję co dalej. Będę was updatował 8)

Awatar użytkownika
RevTeam
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 08 kwie 2016, 14:43

Re: xStation 5

Nieprzeczytany post autor: RevTeam »

Zgadza się, warto wspomnieć jeszcze o kalkulatorze, który ułatwia liczenie np. rozmiarów pozycji. Ogólnie z tego co zdążyłem zauważyć to opinie na temat tej platformy są pozytywne. Sam również mam dobre odczucia. No i zapomniałem dodać, że działa bardzo szybko i płynnie.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: xStation 5

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Jestem podobnego zdania. xStation w wersji 5.0 naprawdę im wyszło :). Widzę pewne niedoróbki ale jak na platformę Web to na pewno zrobili kawał dobrej roboty i idą w odpowiednim kierunku. Traderom, którym niepotrzebne są dodatkowe/niestandardowe wskaźniki, automaty czy skrypty na pewno umożliwi to całkowite zastąpienie np. platformy MT4.

Zdecydowaliśmy się nawet zrecenzować xStation:
http://forexclub.pl/recenzja-platformy- ... ation-5-0/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Gerardooo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:51

Re: xStation 5

Nieprzeczytany post autor: Gerardooo »

Kiedyś używałem w starej wersji tylko kalkulatora ale tradowałem na MT4. Od 2 tygodni już tylko na nowej platformie i jakbym miał wypunktować funkcje to poza kalkulatorem najbardziej mi się podobają heatmapy i skaner spółek.

dominik_b
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 28 sie 2016, 20:20

Re: xStation 5

Nieprzeczytany post autor: dominik_b »

widziałem recenzję nowej platformy XTB i muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony. Do poprawy są detale. Prawdą jest też to, że MT4 działa zauważalnie szybciej

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: xStation 5

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Niedoróbki są ale xStation 5 jest na rynku miesiąc (?), a MT4 od 11 lat :). Na pewno idą w dobrym kierunku...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

salceson
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 02 gru 2016, 02:09

Re: xStation 5

Nieprzeczytany post autor: salceson »

xStation nie pozwala wyłączyć handlu jednym kliknięciem, jak dla mnie to dyskwalifikacja
bawiąc się na demo nie wiem nawet kiedy otworzyłem jakąś przypadkową pozycję na 1 lota.. gdyby to był real to miałbym kilka stów w plecy..
poza tym myślę, że to fajna intuicyjna platforma dobra szczególnie dla początkujących, tylko niech dadzą możliwość wyłączenia tego jednoklikowego cholerstwa

Gerardooo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:51

Re: xStation 5

Nieprzeczytany post autor: Gerardooo »

Salceson, daj proszę znać gdzie jest opcja one click bo ja jej nawet nie widziałem :)

Mnie zawsze prosi o potwierdzenie niezależnie czy klikam na samym wykresie czy w "market watchu".

Dz!

Tomaszek2145
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2011, 18:54

Re: xStation 5

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek2145 »

Często platforma mi się zawiesza lub się wyłącza.Nie wiem w czym może być problem? Mam odpalonegoteż MTi cT.Czy to może mieć wpływ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: xStation 5

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tomaszek2145 pisze:Często platforma mi się zawiesza lub się wyłącza.Nie wiem w czym może być problem? Mam odpalonegoteż MTi cT.Czy to może mieć wpływ?
Wątpię ale wystarczy zrobić szybki eksperyment - wyłącz te platformy i zobaczysz czy to coś zmieni ale raczej nie. Prawdopodobnie to kwestia przeglądarki i/lub systemu. Być może pora na reinstalację, porządek w rejestrach, wyczyszczenie plików cookies, sprawdzenie co obciąża łącze i sam komputer.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ