Autologowanie do platformy po restarcie kompa

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
wooytek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2015, 16:30

Autologowanie do platformy po restarcie kompa

Nieprzeczytany post autor: wooytek »

witam,
jestem nowym użytkownikiem forum. Może ktoś miał podobny problem. Korzystam z platform demo Alior Trader i ING Protrader. Używam strategii automatycznych i zdarza się restart serwera VPS, z którego korzystam. Niestety po takim restarcie platforma nie odpala się sama. Mam oczywiście ustawione uruchamianie aplikacji w autostarcie, ale pojawia się jedynie okienko logowania i muszę fizycznie kliknąć login, żeby odpalić aplikację. Z poziomu ustawień platformy z tego co wiem nie ma możliwości auto logowania. Może jest znany komuś program obchodzący ten problem lub inne rozwiązanie.

maar
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2015, 13:14

Re: Autologowanie do platformy po restarcie kompa

Nieprzeczytany post autor: maar »

Cześć,

Nie znam tej platformy, polecam kontakt z obsługą techniczną. Jeśli nie ma takiej możliwości to można napisać program w WinApi który kliknie czy wpisze dane gdzie chcesz.

wooytek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2015, 16:30

Re: Autologowanie do platformy po restarcie kompa

Nieprzeczytany post autor: wooytek »

Dzięki za podpowiedź. Nie znam tego interfejsu, ale być może spróbuje coś stworzyć w nim. Przynajmniej jest to jakaś opcja. Obsługi technicznej już niestety się podpytywałem z wiadomo jakim skutkiem. Trochę dziwne, bo chyba nie jest to aż tak sporadyczny problem, a jednak żadnej porady tam nie uzyskałem.

robs
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 22 sty 2010, 03:05

Re: Autologowanie do platformy po restarcie kompa

Nieprzeczytany post autor: robs »

AHK albo AutoIt
radical material simplification

wooytek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 15 sty 2015, 16:30

Re: Autologowanie do platformy po restarcie kompa

Nieprzeczytany post autor: wooytek »

Dzięki jak tylko będę miał chwilę to wypróbuję. Na pewno jak zdarzy mi się kolejny restart to znajdę na to czas.

ODPOWIEDZ