plus500 zaymkanie konta

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
andrzej88
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2014, 21:00

plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: andrzej88 »

Witam

Mam pytanie...
Parę tygodni temu zarejestrowałem się na platformie plus500, otrzymałem bonus powitalny 100zł. Trochę się bawiłem w celach edukacyjnych, jako że jestem początkujący na Forex i... przebalowałem. :D Pogrążyła mnie para USD/NZD, ale ja nie o tym. Zostało mi 33 zł, nie mogę zawierać nowych transakcji, gdyż nie mam wystarczającego zabezpieczenia, żeby kupić wymagane minimum - 2000E. Chciałbym zamknąć konto. Wiem, że trzeba pisać do nich maila w tej sprawie. Ale co mnie interesuje, czy oni będą chcieli, żebym im te brakujące 67zł oddał? Może ktoś się orientuje. Nie chciałbym tam wpłacać pieniędzy i dalej "handlować", nie podoba mi się ta platforma.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

Czy będą chcieli żebyś oddał? Pewnie tak. Czy będziesz musiał to zrobić? To zależy od regulaminu. Czy musisz zamykać konto żeby z niego nie korzystać? Nie, wystarczy o nim "zapomnieć".
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

andrzej88
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 13 lip 2014, 21:00

Re: plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: andrzej88 »

Wolałbym raczej konto zamknąć niż o nim zapomnieć, nie chciałbym żeby za 10 lat do mnie zapukał komornik i powiedział, że plus500 naliczył sobie karę z odsetkami i mam im oddać mieszkanie. :P

Wiem, że jeżeli przez 3 miesiące nie są zawierane żadne transakcje na koncie, naliczają karę - 5$.
Bonus też wygasa po 3 miesiącach od otrzymania jeżeli nie nabiję 60 punktów handlowca.
Przejrzałem jeszcze regulamin, niestety nie znalazłem nic o tym co się stanie jeżeli taki bonus się przebaluje. Czy jak teraz mam 33zł to mi zabiorą tylko to co mam i będę na zero czy mi odejmą 100zł od tego i wyjdzie minus 67.

Awatar użytkownika
silveRbull
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 480
Rejestracja: 18 kwie 2013, 12:14

plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: silveRbull »

Witam

Na plus500 możesz wpłacać i wypłacać tylko zaokrąglone kwoty. Nie wiem jak w zł ale np w walucie unijnej minimalna stawka to 100 euro. Musisz zatem dopłacić różnice i dopiero z poziomu programu wypłacić okrągłą całość. Jak zostanie kilka groszy to nie ma problemu. Wtedy można złożyć wniosek o zamknięcie konta i nie powinno być problemu.


Pozdrawiam

Lamm
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2014, 10:43

Re: plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: Lamm »

Firma to zwyczajny oszust. Pomijajac juz to ze zatrzymuje program w kluczowych momentach to najgorsze, ze pieniadze ktore dolem do wyplaty 1400zl, pieniadze ktore wczesniej wlozylem wrzucili mi z powrotem na pokrycie tranzakcji ktora przynosila strate, zamiast zamknac ja automatycznie jak to powinni robic to pokazywali, ze jest na minusie , gdy zamknalem w koncu sam te tranzakcje to nagle okazalo sie, ze w uzyciu caly czas byly pieniadze ktore dzien wczesniej mialy byc mi przelane na konto. To bylo nie tylko bez mojej zgody, ale takze nie wyswietlono ich na ekranie stad nie mialem pojecia, ze sa w grze. Dla mnie to zwyczajne oszustwo. No napisalem juz skarge do FCA ich reguluja.
Wszystkim odradzam, ja juz u nich 20k stracilem przez rozne dziwnie wielkie skoki a dodam, ze ze okolo 90 procent tranzakcji zamykam z zyskiem. Naprawde uwaga na nich.

Lamm
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 23 gru 2014, 10:43

Re: plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: Lamm »

Kto zna angielski niech poczyta topik pod artykulem....kikadziesiatskarg na plus500, wiekszosc ludzi skarzy sie na nie wyplacanie przez plus500 pieniedzy.

http://www.forexfraud.com/forex-broker- ... f175fa5ec8

zimnylech
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 03 cze 2012, 23:38

Re: plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: zimnylech »

tu się mogę podpisać pod poprzednimi postami. Kiedyś miałem tam konto i do wypłaty środków trzeba było uzbierać punkty handlowca. A te brały się od wielkości i ilości transakcji. Czyli, żeby wypłacić trzeba grać dużo i ostro.

siux
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 471
Rejestracja: 05 mar 2015, 11:18

Re: plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: siux »

Zamykanie konta Plus500 ;)

Po prawej na górze strony należy wybrać kontakt z pomocą(jakoś tak to pisało)
w mailu:
Tytuł:
Please close my account

treść:

Hello

Please close my account Plus500

Imię Nazwisko
adres(małpa)mail

Po dosłownie po chwili przychodzą dwie wiadomości,a jedna z nich to:

Hello,

Thank you for contacting us.

According to your request, your Plus500 trading account was closed and respectively, your email address mój(małpa)mail was unsubscribed from the mailing list.

We can assure you that your information will not be handed to any third party, according to our privacy policy.

Should you ever decide to return and trade with us in the future, please feel free to contact us and we will gladly welcome you back to our platform.

tłumaczenie:

Witaj,

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami.

Według Państwa życzenie Plus500 konto firmowe było zamknięte i odpowiednio Twój adres e-mail był mój(małpa)mail wypisać się z listy mailingowej .

Możemy zapewnić, że Twoje dane nie zostaną przekazane osobom trzecim , zgodnie z naszą polityką prywatności .

Jeśli kiedyś zdecydujesz się wrócić i handlu z nas w przyszłości , prosimy o kontakt z nami , a my chętnie witamy z powrotem do naszej platformy .

I już nie możemy się zalogować :)

Zwykly_Romek
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 14 maja 2015, 12:56

Re: plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: Zwykly_Romek »

plus500 - ostrzeżenie! Korzystałem i nieźle zarabiałem, zweryfikowałem konto (skany dowodu itd.) ponad rok temu i wszystko było dobrze, ale wczoraj zablokowali konto i zażądali ponownej weryfikacji, która miała trwać kilka minut. Skutek jest taki, że tracę pieniądze, mija kolejny dzień, nie mam dostępu do posiadanych środków, a support nie odpowiada na maile. W tej chwili wygląda to jak Mały Amber Gold !!!

Ostrzegam wszystkich Plus500 to nie jest poważna firma, kontrolę nad pieniędzmi możecie stracić w dowolnym momencie !!!

mmar52
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2016, 17:20

Re: plus500 zaymkanie konta

Nieprzeczytany post autor: mmar52 »

Witam,mam pewien problem inwestowałem na plus 500 i całkiem fajnie szło aż do wczoraj,zrobiłem już pierwszą wypłate 200zł i ok kasa przyszła na konto,zostało mi 300zł i wczoraj po godzinie 16 nagle zmieniły sie zasady i nie moge już nic obstawic bo wszytsko podniesli i mam za mało środków a np na koncie mojej dziewczyny nie zmieniło sie nic.o co chodzi z tym oszustwem?

ODPOWIEDZ