Platformy Transakcyjne

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
mike9020
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 21 maja 2013, 07:44

Platformy Transakcyjne

Nieprzeczytany post autor: mike9020 »

Witam
Chciałbym zapytać się forumowiczów jakie platformy, brokerów polecacie na kontrakty terminowe, bardzo mnie interesują takie platformy w których są Polskie wszystkie spółki, czy w ogóle są takie platformy? Moze ktoś korzysta?
Pozdr.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 10053
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Platformy Transakcyjne

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Kontrakty terminowe masz tylko na rynku regulowanym i w przypadku polskich spółek listę znajdziesz na stronie GPW, a dostęp do handlu na nich oferuje większość domów maklerskich. Problem w tym, że obrót na nich jest baaaardzo marny.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
Akhh
Maniak
Maniak
Posty: 2160
Rejestracja: 08 wrz 2008, 18:43

Re: Platformy Transakcyjne

Nieprzeczytany post autor: Akhh »

Są brokerzy oferujący CFD na polskie akcje z dźwignią 1:20. Są to oferty ograniczone do największych spółek.

Najszerszą ofertę akcji na MT4 ma Noble.

Generalnie to ciekawy temat z kontraktami na akcje - konkretnie z CFD - i myślę, że to będzie się rozwijać.
Comparic - Codzienne informacje z rynku Forex, GPW.
Analizy, wywiady, statystyki rynkowe, ciekawostki, Forex na Żywo.
Od Traderów dla Traderów

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Re: Platformy Transakcyjne

Nieprzeczytany post autor: zz »

Jeżeli chodzi o świat, to masz już sprawdzone po testach i homologacji MT-5,Routers,BloombergSEF LLC.
Jest również NT,lecz nie jestem pewien czy prawnie jest to dograne na 100%,jest też Pro Trader,lecz najlepiej spytaj Karola na priv.

Pozdrawiam
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

ODPOWIEDZ