Platforma www.forex.com grupy kapitałowej Gain Capital

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Dudus
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2006, 16:00

Platforma www.forex.com grupy kapitałowej Gain Capital

Nieprzeczytany post autor: Dudus »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów:)
Jestem nowy i zielony w temacie forexu ale powoli sobie wszystko czytam i uczę się :) Mam pytanie odnośnie platformy z tematu postu. Szukałem na forum ale nie znalazłem informacji na jej temat. Pogrywam sobie trochę na tej platformie na Demo i bardzo mi się podoba jej przejrzystość. Może jest ktoś z forumowiczów kto na niej gra / grał i może mi powiedzieć coś bliżej na temat realu? Możan założyć na tej platformie Mini Account z wpłatą 250$. Z góry dziękuję za wszystkie informacje.

Awatar użytkownika
FX TEAM
Gaduła
Gaduła
Posty: 140
Rejestracja: 16 lut 2006, 21:08

Nieprzeczytany post autor: FX TEAM »

Nie grałem u nich, ale słyszłem, że porządna z nich firma.
Probably my best technique is not picking up the phone to close out a winning trade. - Jerry Parker
mój Blog, szkolenia fx -> guzik "www" poniżej ;)

Awatar użytkownika
Aekold
Gaduła
Gaduła
Posty: 153
Rejestracja: 22 lis 2004, 19:41

Nieprzeczytany post autor: Aekold »

4ex never ex pisze:np CrownForex na 1pip na edku
No Crown forex to wg mnie zadna konkurencja.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witam,

rowniez juz od dluzszego czasu gram na demie forex.com.
bardzo przejrzysta platforma, choc denerwuje mnie, ze linia trendu sama sie obsuwa :/. obsluga wydaje sie byc w porzadku... z platforma tylko raz mialem problem z zalogowaniem (nie akceptowalo poprawnego hasla).

ale interesuja mnie opinie traderow, ktorzy maja tam swoje konta real.
ostatnio natknalem sie na dosc negatywne opinie na ich temat i nie ukrywam, ze mnie to troche zniechecilo, a juz chcialem zakladac tam konto :).

link:
http://www.goforex.net/reviews/gain-capital.htm

fonics
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 31 sty 2007, 08:18

Nieprzeczytany post autor: fonics »

Witam
proszę o podpowiedz jak ustawia sie stop/loss na platformie forex com gein capital group. proszę mnie poprawic jeżeli żle rozumuje ale ja to pojmuje tak ze jeżeli chcę kupic pare załużmy za 1,9000 ze stop/loss to powinno pojawic sie jakies miejsce na wpisanie stop np 1,8990 i loss 1,9040. a na tej platformie jest mozlwosc kupna lub sprzedazy z "limit" lub stop/loss ale to się niczym nie rózni i nie ma zadnego okienka do wypełnienia stop/loss. Druga sprawa to w jaki sposob mozna przesówac stop/loss. Z góry dziękuję i pozdrawiam

ODPOWIEDZ