Problem z mt4

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Alianzer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 30 lis 2008, 15:17

Problem z mt4

Nieprzeczytany post autor: Alianzer »

Witam i porsze o pmoc/
Od pewnego czasu nie potrafie dodac nowego okna wykresu...
Tzn dodaje mi sie ale nie te co trzeba. Za kazdym razem wyskakuje mi e/u zamiast innych. Dodam ze za kazdym razem pojawia sie okno z tymi samymi wskaznikami i liniami ktore juz mam. Data center tez mi nie chodzi...
? Moze zapisalem ten wykres jako domyslny glowny faworyzowany ...niewiem... nie widzialem takich opcji w mt4. Teraz tez zauwazylem ze po uruchomieniu ponownym mt4 wraca do tego co poprzednio na nim mialem kasujac przy tym wszyskie linie i wyrzucajac wskazniki. Ogolnie cena sie porusza ale wszystko co naniose idzie w trzy d..y. Niechce tracic czasu na te same czynnosci.
Czy wie ktos moze co nie halo ? Czy cos spieprzylem?
Wiem ze prawdopodobnie bede musial reinstalowac go od nowa albo wyczyscic ze wszystkich wskaznikow ale puki co chcialbym tego uniknac. Pytam tez na przyszlosc zeby nie powtorzyc jakiegos bledu ktory teraz moglem popelnic.
Temat ten mozna smialo skasowac po pewnym czasie.
z gory dzieki za pomoc.
best regards AL

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Pewnie o wiele prościej będzie zapisać sobie wskaźniki gdzie indziej i potem je na nowo skopiować po przeinstalowaniu platformy niż dojść o co tu chodzi.

Mogłeś zapisać szablon jako domyślny ale to nie tłumaczy braku funkcjonalności DC więc moja rada to reinstaluj...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Alianzer
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 30 lis 2008, 15:17

Nieprzeczytany post autor: Alianzer »

temat mozna usunac zajmuje tylko niepotrzebnie miejsce

ODPOWIEDZ