wypowiedzenie umowy przez brokera

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
LazyKing
Bywalec
Bywalec
Posty: 20
Rejestracja: 05 lip 2009, 01:08

wypowiedzenie umowy przez brokera

Nieprzeczytany post autor: LazyKing »

Jak to jest, że gdy idzie ci za dobrze, "kosisz niezłą kasę" to broker lub bukmacher ma prawo na zerwanie umowy.Swego czasu byłem regularnym "sponsorem" bukmacherów i nie przypominam sobie aby kiedykolwiek któryś z nich powiedział: słuchaj w tym miesiącu przegrałeś już za dużo kasy dlatego nie możemy przyjąć od ciebie kolejnego zakładu, lepiej abyś za te pieniądze zapłacił za czynsz itd itp.
Skoro takie firmy świadcząc swoje usługi bez skrępowania doją z nie jednego ostatni grosz, moim zdaniem, nie powinny mieć prawa na zrywanie umów z tymi którym idzie lepiej niż dobrze, ale to jest tylko moje zdanie a prawo jak widać nie zawsze działa na korzyść zwykłego obywatela.

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

Uroki brokerów klasy MM, jak Ty zarabiasz, oni tracą, jak Ty tracisz to oni zarabiają.

Zam przypadki że broker wypowiedział umowę, przeważnie argumentuje to "korzystaniem z luk programu na swoja korzyść" lub, " wypłacimy Tobie kasę i spada, albo kasy nie już nie dostaniesz"
Mnie zdarzyło się, jak miałem dość spore zwiększenie depozytu, to broker tak mi uprzykrzył życie ( reqwoty ) że chcąc nie chcąc sam od nich odeszłem.

Od 2 lat gram tylko u brokera ECN i nie mam najmniejszych problemów, niezależenie od techniki gry czy wysokości pozycji.

Idz d brokera ECN i po problemie.
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

lekarz2
Gaduła
Gaduła
Posty: 172
Rejestracja: 17 cze 2010, 16:30

Nieprzeczytany post autor: lekarz2 »

Jakie są najmniejsze kwoty jakimi można grać na ECN?

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

lekarz2 pisze:Jakie są najmniejsze kwoty jakimi można grać na ECN?
ECN od 1000 USD

ECN/STP od 250 USD
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

Awatar użytkownika
RX300
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 21 wrz 2009, 15:06

Nieprzeczytany post autor: RX300 »

LazyKing pisze:Jak to jest, że gdy idzie ci za dobrze, "kosisz niezłą kasę" to broker ma prawo na zerwanie umowy
Jeżeli coś takiego ma miejsce sprawa nadaje się do KNF-u.

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

RX300 pisze:
LazyKing pisze:Jak to jest, że gdy idzie ci za dobrze, "kosisz niezłą kasę" to broker ma prawo na zerwanie umowy
Jeżeli coś takiego ma miejsce sprawa nadaje się do KNF-u.
W teorii, w praktyce umowa która podpisujesz tak jest skonstruowana że się wymigają, pozatym na 98% mają lepszych prawników od Ciebie :]
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

Awatar użytkownika
RX300
Gaduła
Gaduła
Posty: 133
Rejestracja: 21 wrz 2009, 15:06

Nieprzeczytany post autor: RX300 »

MrYogi pisze:W teorii, w praktyce umowa która podpisujesz tak jest skonstruowana że się wymigają, pozatym na 98% mają lepszych prawników od Ciebie :]
Za szybko się poddajecie !

Jeżeli rzeczywiście tak jest, trzeba się zorganizować, np. pod egidą Stowarzyszenia Inwestorów, nagłośnić sprawę i walczyć ! - bo inaczej
to będziecie biadolić do końca życia jak to was broker strzyże !

Awatar użytkownika
Dawiis
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 14 lis 2010, 12:19

Nieprzeczytany post autor: Dawiis »

MrYogi pisze:W teorii, w praktyce umowa która podpisujesz tak jest skonstruowana że się wymigają, pozatym na 98% mają lepszych prawników od Ciebie
Wydaje mi sie, ze wlasnie przez takie myslenie brokerzy robia z nami co chca, wiekszosc woli machnac reka i idejsc do innego brokera u ktorego moze byc to samo. Cieszko jest wygrac sprawy sadowe z duzymi firmami, aczkolwiek oni tez nie przepadaja za tego typu sprawami ze wzgledu na towarzyszacy im zly PR. Jednostka guzik moze, ale jest cos takiego jak pozew zbiorowy, dzieki niemu szanse staja sie wyrownane :)

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

Wiesz, to co piszesz to jak najbardziej racja, tylko jedno "ale" ja ze swoim brokerem walczyć nie muszę :]
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No więc właśnie. Po co wybierać firmy, które lecą w kulki zamiast sprawdzonych brokerów?
Co innego jeśli faktycznie wykorzystujemy jakieś luki w ich systemie na czym oni tracą - chyba nikomu się to nie będzie podobać prawda? Oczywiście, można oczekiwać, żeby te luki "załatali" ale wtedy Ty grając w ten sposób też przestaniesz tam grać więc jaki w tym sens :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ