Platforma - nie MT4

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
gojohnny
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:25

Platforma - nie MT4

Nieprzeczytany post autor: gojohnny »

Witam,

To mój pierwszy post - forum czytam od jakiegoś czasu ale dopiero jak mnie przycisnęło musze cos napisać.

Mam wielka prośbę - czy moglibyście powiedzieć mi o polecanych przez Was platformach które nie bazują na MT4. Nie chodzi mi o rachunek na który jestem zobowiąny do pierwszej wpłaty na poziomie 10000 raczej poziom 5000 PLN to max. Myslałem ze z TMS się uda ale tam platforma inna niz ta na MT4 wymaga właśnie 10000 na start. XTB i GoForex odpada ze względu na MT4 własnie, TMS ma co innego ale blokuje mnie wspomniana wyżej kwota.

Czy mógłbym prosic o podpowiedzi w tej kwestii...

Z góry dziękuję

pan tadeusz

Nieprzeczytany post autor: pan tadeusz »

no ale dlaczego nie Dukascopy - od razu broker u którego możesz być spokojny o pieniądze nawet jak dojdziesz do 1 miliona. platforma Jforex jest całkiem przyjemna.

A do założenia 1000 USD, czyli aktualnie z jakieś 2900 PLN.

gojohnny
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:25

Nieprzeczytany post autor: gojohnny »

powód jest prozaiczny - MT4 korzysta z portu 445 który jest zablokowany u mnie w pracy. Sciągnąłem TMS i wszystko hula ale tak jak wspomniałem oni wymagają min 10K PLN. Stąd TMS odpada i wszystko co na MT4. Te polecone przez Ciebie to zart czy zacząć szperać? :)

Awatar użytkownika
MrYogi
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 935
Rejestracja: 25 gru 2007, 19:18

Nieprzeczytany post autor: MrYogi »

Dukas to jedne z najlepszych brokerów na świecie.

Sprawdź też sobie GFT, może ich Dealbook360 Tobie spasuje.
Rzeczą, którą najtrudniej w świecie zrozumieć, jest podatek dochodowy.
Albert Einstein

pan tadeusz

Nieprzeczytany post autor: pan tadeusz »

czy jeden z najlepszych to nie wiem, ale na pewno z takim depozytem. a jak sie dojdzie do jednego mln usd to zawsze mozna rozwazyc LCG albo Marex chociażby. Ale to, że tak powiem, kolejny etap

gojohnny
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:25

Nieprzeczytany post autor: gojohnny »

Panowie,

Dzieki za wszystkie informacje - jeszcze jedno pytanie odnosnie Dukasa czy każdego innego brokera zagranicznego. Jak wyglada sprawa z rozliczaniem takich transkacji. Załózmy ze wypłacam z archunku 25000 USD - jak wygląda sprawa rozliczenia ze skarbówką, ewentualny PIT itd

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

pan tadeusz pisze:Marex
Możesz opisać tego brokera?.

Pozdrawiam.

Dodano po 5 minutach:
gojohnny pisze:edno pytanie odnosnie Dukasa czy każdego innego brokera zagranicznego. Jak wyglada sprawa z rozliczaniem takich transkacji. Załózmy ze wypłacam z archunku 25000 USD - jak wygląda sprawa rozliczenia ze skarbówką, ewentualny PIT itd
Nie ma problemu idziesz do pierwszego lepszego biura rachunkowego i za parę groszy Tobie to policzą,dobrym rozwiązaniem też jest np. GFT Efix/ ponieważ można dostać wydruk potwierdzony notarialnie.

Pozdro.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

green7
Maniak
Maniak
Posty: 2060
Rejestracja: 16 sty 2008, 18:44

Nieprzeczytany post autor: green7 »

gojohnny pisze:powód jest prozaiczny - MT4 korzysta z portu 445 który jest zablokowany u mnie w pracy.
To odpal sobie u siebie w domu zdalny pulpit na porcie 80 (lub kup jakiegoś VPSA) i będziesz grał zdalnie ze swojego kompa.
Green
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kovis
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 15 maja 2006, 19:46

Nieprzeczytany post autor: Kovis »

internet z plejki kosztuje 39zł miesięcznie -o ile dobrze pamiętam, do abonamentu można również pakiety za 20/50 zł dokupić - i masz mase gigabajtów na transfer - nawet z wc w pracy. :)

Pozdrawiam

gojohnny
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 4
Rejestracja: 19 paź 2010, 16:25

Nieprzeczytany post autor: gojohnny »

prawdopodobnie skończy sie właśnie na iplsusie, blueconnect lub innym ustrojstwie - sprawdze jeszcze ten efix.

tak czy siak dzieki wszystkim wielkie za pomoc

Dodano po 42 sekundach:

a jeszcze jedno IDMowska platforma tez bazuje na MT4?

ODPOWIEDZ