Brooker zwleka z wypłatą. Co robić?

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
swintuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2009, 11:51

Brooker zwleka z wypłatą. Co robić?

Nieprzeczytany post autor: swintuch »

Witam,

jakiś czas temu założyłem konto w Prime4x, przez jakiś okres czasu grałem u nich jednak po czasie postanowiłem zmienić brokera i wypłacić pieniądze na konto Moneybookers. I tu pojawił się problem, czekam już dwa tygodnie a na koncie Moneybookers nie pojawiła się żadna kwota, do wypłaty tak jakby w ogóle nie doszło, środki dalej są dostępne na koncie Prime4x. Kilka razy rozmawiałem na Live Chat co z wypłatą i za każdym razem mówiono mi że moja wypłata zostanie zrealizowana w jak najszybszym czasie. Ale ile można czekać? Co mam robić? Czy są jakieś instytucje które można poinformować o tym fakcie? Proszę o pomoc.

Będę wdzięczny za jaką kolwiek informację.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Kielki
Gaduła
Gaduła
Posty: 201
Rejestracja: 04 maja 2009, 10:11

Nieprzeczytany post autor: Kielki »

Pierwsze co powinienes zrobic to nie wplacac kasy do brokera krzaka, jest tyle roznych mozliwosci, nie raz o tym piszemy, sami sobie ludzie krzywde robia. Teraz wyplaci, albo nie wyplaci, madry Polak po szkodzie. Mozesz poszukac info na temat tego broka, sprawdzic czy jest przez cos nadzrorowany itp.
http://www.forexpeacearmy.com/public/review/prime4x.com broker cale 2 gwiazki na 5, widze, ze nie tylko Ty masz problemy z wyplata i pojawiaja sie one nie od dzis. Nastepnym razem radze zrobic pierw odpowiednie rozeznanie :)
"What separates the winners from the losers, is the winners have learned how to lose"

swintuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2009, 11:51

Nieprzeczytany post autor: swintuch »

I udało się odzyskać pieniądze :) . Wielkie podziękowania i szacunek dla użytkownika tego forum o nicku Cool który zainteresował się całą sprawą i dopiero po jego interwencji pieniążki zostały przelane na konto Moneybookers. Naprawdę wielki... wielki szacunek.

Awatar użytkownika
Vanguard
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 563
Rejestracja: 11 gru 2009, 10:10

Nieprzeczytany post autor: Vanguard »

Cool reprezentuje chyba najwieksza ilosc brokerow na naszym rynku wiec pewnie i kontakty ma niewaskie ;)
Nie wierz w trendy.

swintuch
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 14 sty 2009, 11:51

Nieprzeczytany post autor: swintuch »

Nie ma co ukrywać, w moim przypadku zrobił mnóstwo dobrej roboty... wielkie dzięki

ODPOWIEDZ