Android - Windows Mobile

Sprawy techniczne dotyczące poszczególnych platform handlowych.
Awatar użytkownika
riker
Gaduła
Gaduła
Posty: 135
Rejestracja: 03 sty 2009, 19:34

Android - Windows Mobile

Nieprzeczytany post autor: riker »

Wie ktoś może coś na temat platformy Android w telefonach.. Da sie na takich zainstalować platforme mt4 (AM) - może ktoś coś slyszal coś wie na ten temat ?

Właśnie mam w planach kupno PDA najlepiej HTC i ciekawia mnie te modele z systemem Android.
Tylko się obawiam, że grać się da tylko na platformach win. mobile.
"Wszystko co pojawia się w Twoim życiu, sam je do niego przyciągasz. A czynisz to za sprawą obrazów, jakie pojawiają się w Twoim umyśle. Jeśli widzisz coś w swoim umyśle, to wkrótce będziesz miał to w ręku"

drops
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 03 kwie 2008, 18:38

Nieprzeczytany post autor: drops »

Jeśli chodzi o Androida, to do działającego na komputerze terminala MT4 możesz się podpiąć i oglądać na telefonie wykresy, kwotowania i zarządzać zleceniami - mówię o aplikacji MT4 Remote, którą sobie napisałem i udostępniłem w Markecie.

Są plusy ujemne (działający non stop komputer z otwartym terminalem + dodatkowa aplikacja do komunikacji) i plusy dodatnie (możliwość oglądania wykresów ubranych w słitaśne wskaźniki, jakie tylko tam chcesz) + potencjalne plusy dodatnie, jak się za nie wezmę i dodam ;)

Przeszukaj google po tych słowach to i na stronkę trafisz (;

Jeśli chodzi o Windows Mobile, no to jest tam to co jest, ogólnie znane więc nie będę się rozpisywał.

Dakhr
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 14 lis 2009, 11:05

Nieprzeczytany post autor: Dakhr »

Niezła aplikacja,niestety dla mnie nie przydatna poniewaz u mnie traduje automat.Chciałbym zastosowac remote desktop zeby podgladac czasem co robocik wyczynia, mam tylko obawy co do bezpieczenstwa.Mysle o aplikacji remote RDP Enterprise, obsluguje ponoc SSL,uzywa/uzywał ktos ??

ODPOWIEDZ