Wskaźnik Formacje Harmoniczne

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
marcinjasik35
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:28

Wskaźnik Formacje Harmoniczne

Nieprzeczytany post autor: marcinjasik35 »

Free Harmonic Patterns to wskaźnik, który wyświetla do 7 rodzajów formacji harmonicznych (ABCD, nietoperz, motyl, gartley, rekin, krab i krab głębinowy) wykrytych na wykresach o wyższych interwałach czasowych (H1-D1). Każdy wzór można włączyć/wyłączyć na panelu na wykresie, a wszystkie elementy wizualne można zmienić w ustawieniach wskaźnika. Użytkownik może ustawić (w ustawieniach indykatora) początkową aktywację wykrywania wzorców, kolory wyświetlanych wzorców i widocznego tekstu, rodzaj alertów (powiadomień Pop-up, e-mail) wysyłanych przez indykator oraz maksymalną liczbę świec, w których znajdują się wzorce. Położenie panelu na wykresie można ustawić w parametrach. Wskaźnik działa tylko na wykresie H1, H4 i Daily i można go uruchomić natychmiast na platformach MetaTrader 4 i MetaTrader 5. Proces instalacji jest bardzo prosty i możesz korzystać ze wskaźnika całkowicie za darmo!

https://www.fxmerge.com/pl/wskaznik-for ... armoniczne
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: Wskaźnik Formacje Harmoniczne

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

marcinjasik35 pisze:
02 cze 2022, 12:25
Free Harmonic Patterns to wskaźnik, który wyświetla do 7 rodzajów formacji harmonicznych (ABCD, nietoperz, motyl, gartley, rekin, krab i krab głębinowy) wykrytych na wykresach o wyższych interwałach czasowych (H1-D1). Każdy wzór można włączyć/wyłączyć na panelu na wykresie, a wszystkie elementy wizualne można zmienić w ustawieniach wskaźnika. Użytkownik może ustawić (w ustawieniach indykatora) początkową aktywację wykrywania wzorców, kolory wyświetlanych wzorców i widocznego tekstu, rodzaj alertów (powiadomień Pop-up, e-mail) wysyłanych przez indykator oraz maksymalną liczbę świec, w których znajdują się wzorce. Położenie panelu na wykresie można ustawić w parametrach. Wskaźnik działa tylko na wykresie H1, H4 i Daily i można go uruchomić natychmiast na platformach MetaTrader 4 i MetaTrader 5. Proces instalacji jest bardzo prosty i możesz korzystać ze wskaźnika całkowicie za darmo!

https://www.fxmerge.com/pl/wskaznik-for ... armoniczne
Serio?
Mam instalować jakieś szpiegowskie gówno, którego kodu nie mogę zobaczyć a mam wpisywać jakieś ID i password? Żeby jakiś serwer mógł mnie śledzić?
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

Awatar użytkownika
marcinjasik35
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 10 lip 2021, 14:28

Re: Wskaźnik Formacje Harmoniczne

Nieprzeczytany post autor: marcinjasik35 »

tak i żeby takie szpiegostwo było możliwe musi być dodany plik dll, którego tutaj niema, ale jest dodany w waszych programach;)

ODPOWIEDZ