Elite Expert Club

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
alinoe
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 917
Rejestracja: 22 wrz 2008, 21:30

Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: alinoe »

O proszę co znalazłem :)
https://eliteexpert.club/
https://www.youtube.com/c/EliteExpertClub/featured

Fraktale bis? :)
Mnie żadne szkolenia nie interesują ale uważam, że każdy szkoleniowiec powinien być rozłożony na czynniki pierwsze. Tego wymaga rynek i stąd ten wątek.

Znalazłem coś takiego:
https://pl.trustpilot.com/review/simpletrading.expert
Nie bardzo rozumiem. W jednym z postów pada nazwisko osoby, która jest zdaje się twórcą Elite Expert Club i nawet tego Drozdowskiego. Czy Lorem Ipsum i Simple Trading Expert to poprzednie firmy/projekty - niewypały tej samej osoby?

x-trade2

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: x-trade2 »

Trust Pilot to akurat nie jest dobre źródło czegokolwiek. Widziałem tam przypałowe scamy, które miały ocenę 4.9/5.

No ale wyniki podają: https://info.eliteexpert.club/wyniki-eec/ w postaci godnych zaufania obrazków z Painta, no i mają zadowolonych klientów. Jest to tak szablonowe, że nie wiem czy ktoś się jeszcze na to nabiera :D

mariuha
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2021, 23:40

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: mariuha »

Witam :wink:
Jestem zielony w temacie forex i ogólnie handlu aktywami itp ale nie ukrywam, że mnie to kręci,,, moje doświadczenie prawie zerowe niestety ale kiedyś ma bitmex zrobiłem z 0,02 btc aż 0,5 w dwa tyg :d ale oczywiście to był fuks. potem w jednej transakcji się wyzerowałem :cry:

Szukam jakiś kogoś kto faktycznie zechciałby mi poświęcić czas w formie takiego mentoringu, kogoś kto ma realne wyniki itd. natknąłem się oczywiście na IML ale tam kompletnie nie było nikogo kto by zechciał poświęcić mi trochę czasu, tam zarabiało się na polecaniu a nie na tradingu... więc odszedłem. Następnie natrafiłem na EXC i przyglądam się narazie od jakiegoś czasu. Zmartwiły mnie negatywne komentarze... Niby u nich wszystko wygląda przejrzyście, Pablo, wydaje się, gada do rzeczy. są live trading sesje itd. Czy faktycznie to jest kolejna ściema? Wyniki Pawłą i niektórych kursantów są ściemą? sam już nie wiem co o tym myśleć :cry: Czy jest jakiś sprawdzony projekt gdzie faktycznie jestem w stanie czerpać właściwą wiedzę od właściwych ludzi? Czy pozostaje samodzielne przekopywanie internetu i testowanie?

Awatar użytkownika
pvq.pl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 04 gru 2020, 10:00

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: pvq.pl »

mariuha pisze:
06 sty 2021, 00:01
Witam :wink:
Jestem zielony w temacie forex i ogólnie handlu aktywami itp ale nie ukrywam, że mnie to kręci,,,
Dobry początek. Jeśli zapał pozostanie i chęć do nauki to to jesteś dobrym kandydatem aby w przyszłości zarabiać.
mariuha pisze:
06 sty 2021, 00:01
Szukam jakiś kogoś kto faktycznie zechciałby mi poświęcić czas w formie takiego mentoringu, kogoś kto ma realne wyniki itd.
Wiesz jak jest z drogą na skróty? Pytanie czy chcesz się uczyć czy chcesz poznać na szybko czyiś sposób na handel.. Z góry mówię, to nie takie proste.
Niektórzy faktycznie potrzebują kogoś z kogo mogą brać przykład i tylko to ich zmotywuje, dlatego dużo ludzi cały czas płaci za ogólnie dostępną wiedzę bo taka jest mentalność człowieka, taka wiedza za którą się zapłaci jest "więcej warta"
mariuha pisze:
06 sty 2021, 00:01
Następnie natrafiłem na EXC i przyglądam się narazie od jakiegoś czasu. Zmartwiły mnie negatywne komentarze... Niby u nich wszystko wygląda przejrzyście, Pablo, wydaje się, gada do rzeczy. są live trading sesje itd. Czy faktycznie to jest kolejna ściema? Wyniki Pawłą i niektórych kursantów są ściemą? sam już nie wiem co o tym myśleć :cry: Czy jest jakiś sprawdzony projekt gdzie faktycznie jestem w stanie czerpać właściwą wiedzę od właściwych ludzi? Czy pozostaje samodzielne przekopywanie internetu i testowanie?
Wyniki można pokazać tylko te które się chce, i tak zazwyczaj robią wielcy traderzy... Live trading? Rozumiem że był prowadzony na Żywo.. A nie nagrane 50 filmów i wrzucone tylko te na których koszą pipsy, a reszta nigdy nie ujawniona..?
Live Trading to taki który odbywa się na żywo, gdzie szersze grono może w czasie rzeczywistym obserwować ruchy inwestora i jeśli sytuacja pozwala zadawać pytania... Nagrane i wrzucone filmiki to (żeby się brzydko nie wyrazić) zwykła ściema...

Po za tym nie widzę nowych filmów, same ponad pół roczne daty chyba.

Do tego cennik piękny ludzi którzy zarabiają mnóstwo pipsów na rynku szarpią się w abonamenty.. Poczekaj trochę chłopaku, może w najbliższym czasie wystartuje darmowy projekt o którym myślę już od dłuższego czasu..

Co do samego zarabiania na rynku.. Pomyśl czy stać Cię na naukę. Nie piszę o tym żebyś wpłacał duży depozyt do brokera, ale o czas na naukę i na zdobycie doświadczenia na rynku. Jest to szczególnie trudne dla osób które pracują na etacie i jeszcze chcą zarabiać na rynku.. Nauka Cię będzie kosztowała przynajmniej poświęceniem wolnego czasu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
pvq.pl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 04 gru 2020, 10:00

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: pvq.pl »

Panowie eksperci mnie bardzo zaciekawili i to w jaki sposób pokazują konta na youtube to zwykła ściema... Obraz jest "kartkowany" zamiast lecieć jednym cięgiem. I sposób handlu to zwykły grid... Masz chłopaku załącznik, pokazane jak NIE Handlować.. i to nie jest handel tylko to jest nachalne dokładanie do stratnych "po coraz lepszej cenie". Tak handlować to można jak się człowiek uczy na demo, a nie na realu. Wstydziłbym się coś takiego pokazać publicznie :d

I piszą 100 tysięcy USD w miesiąc, 80k w miesiąc, i sprzedają abonamenty? To równanie do siebie nie pasuje..

Jak ktoś chce tak handlować to mogę za free dać robota co griduje i przynajmniej nie ma wejść z dooopy, tylko są czymś uzasadnione..

Pomyśl też o tych którzy robią się na dużych traderów a uzależniają zapisanie się do jakieś grupy od tego że zarejestrujesz się z ich linka.. Nie chcecie wiedzieć na czym są prawdziwe zarobki co niektórych... Sam się zdziwiłem jak poznałem temat z pierwszej ręki, od tych którzy im płacą za naganianie..
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

mariuha
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2021, 23:40

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: mariuha »

Dzięki za obszerne wyjaśnienia :)
Otworzyłeś mi trochę oczy na ten temat. A już myślałem, że może faktycznie EXC będzie dobrą opcją dla mnie. Szkoda... Ja wiem, że mogę nauczyć się wiele ALE pod warunkiem, że będę miał kogoś kto cierpliwie i wyczerpująco wyjaśni mi o co biega. Tak nauczałem się kilku dość mocno zawiłych platform do zgłoszeń celnych i wszystkiego co do tego potrzebne. Normalnie temat dla mnie nie do ogarnięcia a jednak:) Wiem, że jeśli trafiłbym na odpowiednią osobę w tradingu ( nawet płatną) to też dałbym radę. Niestety o taką osobę trudno bo jak się okazuje to praktycznie same ściemy niestety...:(
Jeśli wystartujesz ze swoim projektem to daj proszę znać. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za odpowiedź!

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6614
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

pvq.pl pisze:
06 sty 2021, 13:38


Pomyśl też o tych którzy robią się na dużych traderów a uzależniają zapisanie się do jakieś grupy od tego że zarejestrujesz się z ich linka.. Nie chcecie wiedzieć na czym są prawdziwe zarobki co niektórych... Sam się zdziwiłem jak poznałem temat z pierwszej ręki, od tych którzy im płacą za naganianie..
Bardzo cenna i trafna uwaga :) .

Awatar użytkownika
pvq.pl
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 04 gru 2020, 10:00

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: pvq.pl »

Chce zaznaczyć że oczywiście nie piszę ogółem o wszystkich, ponieważ do tej pory widziałem kilka osób które robią wyniki na rynku. Dają podgląd do konta hasłem inwestora, podają setupy w czasie rzeczywistym kiedy wchodzą, jaki mają target itd..(nigdy nie korzystałem ponieważ miesza to w głowie jak ktoś ma już swój system handlowy, jednak ludzie to traktują jak sygnały). No i przedewszystkim nie mają oporów żeby podłączyć konto do jakiegoś serwisu gdzie widać ile naprawdę robią transakcji, i ile procent konta.
Jednak jeśli ktoś ma opory żeby podłączyć konto do takiego forex factory czy MyFxBook a każe rejestrować się z linka albo chce aby sobie płacić hajsy za jakieś abonamenty lub dostęp to sprawa powinna być jasna gdzie są zarobki takiego "tradera"..

Również żeby była jasność. Nie mam nic do gridowania, jeśli ktoś potrafi tak zarabiać to ok, każdy ma swój system handlowy, ale niech taki ktoś nie uczy innych jak gridować, bo to prawie za każdym razem kończy się wyzerowaniem konta dla nowicjusza.
mariuha pisze:
08 sty 2021, 00:03
Jeśli wystartujesz ze swoim projektem to daj proszę znać. Pozdrawiam i jeszcze raz dzięki za odpowiedź!
Zapewne postaram się tutaj zamieścić informacje. Do tej pory działam sam, i odczuwam coraz bardziej ograniczony czas, ponieważ strona pvq miała być jako dodatek, aby przekazać analizy które i tak robię codziennie, jednak uzupełnianie treści i pogodzenie wszystkiego z tradingiem daje trochę w kość.
Od początku roku jeszcze dostałem takie jak by zlecenie. Ktoś poprosił mnie o wyprowadzenie konta na prostą, po grze bez zleceń obronnych SL, z pozostałym kapitałem około 20% w stosunku do salda na koncie, z zaznaczeniem że mam zielone światło na wyzerowanie bo ta osoba i tak już pogodzona z całkowitą stratą. Podjąłem się dla sprawdzenia czy jest to realne.

ForexAT
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 25 lut 2021, 19:19

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: ForexAT »

pvq.pl pisze:
11 sty 2021, 09:48



Cześć, szukałem info na temat Elite Expert Club i trafiłem tutaj! I bardzo dobrze, że tak sie stało. Podejrzewałem, że to lipa ale zawsze lepiej się upewnić. Widzę, że masz w planach jakiś projekt, chętnie się dołączę. Dopiero zaczynam, czytam pierwszą książkę "Forex dla bystrzaków" śledzę wszystko co związane z Forexem na fxmag.pl i nie tylko no i staram się to wszystko ogarnąć. Jestem bardzo zmotywowany, do pracy i nauki w tym kierunku, więc jak coś będziesz działał to daj znać, będę bardzo wdzięczny!
Ostatnio zmieniony 26 lut 2021, 23:52 przez ForexAT, łącznie zmieniany 3 razy.

supersonic82
Bywalec
Bywalec
Posty: 13
Rejestracja: 05 sty 2019, 21:06

Re: Elite Expert Club

Nieprzeczytany post autor: supersonic82 »

oglądać od :arrow: 1:35:00 youtube

ODPOWIEDZ