Zaproszenie na XTB Trading Masterclass 18 maja w Warszawie

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Zaproszenie na XTB Trading Masterclass 18 maja w Warszawie

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

18 maja 2018 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja największej konferencji inwestycyjnej w Polsce – XTB Trading Masterclass. W hotelu Airport Okęcie uczestnicy będą mieli okazję spotkać i wysłuchać prelekcji 11 profesjonalnych inwestorów oraz zaczerpnąć wiedzy niezbędnej do efektywnego tradingu.

Dlaczego warto wziąć udział?

- Poznasz pomysły na strategie inwestycyjne 11 profesjonalnych inwestorów i traderów
- Dowiesz się, jakimi instrumentami warto zainteresować się w najbliższych latach
- Debata ekonomiczna o światowej gospodarce z udziałem: Prof. Witolda Orłowskiego, dr Przemysława Kwietnia i Tradera 21!
- Nauczysz się zarządzania ryzykiem i odpowiedniego nastawienia do tradingu

Z roku na rok konferencja XTB Trading Masterclass przyciąga co raz większe grono aspirujących inwestorów, którzy chcą zgłębić tajniki skutecznego tradingu. Podobnie będzie i w tym roku, ponieważ na uczestników całodniowej konferencji czeka łącznie 10 ciekawych prelekcji dotyczących szerokiego spektrum zagadnień inwestycyjnych, zwieńczonych debatą na temat polskiej i światowej gospodarki. Gościem specjalnym debaty będzie Witold Orłowski, profesor nauk ekonomicznych, doradca i publicysta.

Wśród gości znajdują się także między innymi Rafał Glinicki (Akumulacja i dystrybucja, czyli kiedy na rynku jest tanio, a kiedy drogo?), Trader 21 (W co inwestować po 9 latach hossy?) oraz Łukasz Fijołek (Najskuteczniejsze formacje techniczne na kryptowalutach). To jedynie kilka pozycji w agendzie, której pełną wersję wraz z formularzem rejestracyjnym dla uczestników można znaleźć poniżej.

Rejestracja i agenda znajduje się pod tym linkiem.

Obrazek

Podczas III edycji konferencji uczestnicy nie tylko poznają nowe strategie inwestycyjne, ale także dowiedzą się, jakimi instrumentami warto zainteresować się w najbliższych latach oraz nauczą się zarządzania ryzykiem i odpowiedniego nastawienia w tradingu.

Relacja z poprzedniej edycji: https://youtu.be/HEDbdvKoRfs

O gościu specjalnym

Witold Orłowski – specjalista w dziedzinie ekonometrii stosowanej i makroekonomii, a także problematyce transformacji gospodarczej oraz integracji europejskiej krajów Europy Środkowej i Wschodniej. W latach 90. pracownik Biura ds. Integracji Europejskiej, następnie Departamentu Europy Środkowej Banku Światowego. Były doradca ekonomiczny Prezydenta RP, w 2005 r. odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski. Od 2007 r. z tytułem profesora nauk ekonomicznych. W latach 2009-2010 członek Narodowej Rady Rozwoju oraz Rady Gospodarczej. Obecnie główny doradca ekonomiczny w PwC oraz rektor AFiBV. Ceniony autor książek i publikacji, a także komentarzy i felietonów prasowych.

Rejestracja i agenda znajduje się pod tym linkiem.

Awatar użytkownika
kosandy
Gaduła
Gaduła
Posty: 150
Rejestracja: 27 wrz 2013, 11:23

Re: Zaproszenie na XTB Trading Masterclass 18 maja w Warszaw

Nieprzeczytany post autor: kosandy »

Cały rok czekałem na Konkurs Inwestycyjny XTB Live Trading z finałem na konferencji i.... się nie doczekałem! Szkoda! Bo marketingowo dużo straciliście rezygnując z tego Konkursu.
"Drogę wytycza się idąc..." - Paulo Coelho

zygan
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:24

Re: Zaproszenie na XTB Trading Masterclass 18 maja w Warszaw

Nieprzeczytany post autor: zygan »

Ale sama konferencja w tym roku moim zdaniem zdecydowanie udana.
Plus za fajne kontakty, bo najbardziej o to mi chodziło.
Nie jestem mocno zaawansowany, ale z poziomu prezentacji jestem zadowolony...

Limkasz
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 31 gru 2018, 08:35

Re: Zaproszenie na XTB Trading Masterclass 18 maja w Warszaw

Nieprzeczytany post autor: Limkasz »

Kto z was był na konferencji? chciałbym zebrać jak najwięcej opinii, miałem jechać, ale nie byłem przekonany

ODPOWIEDZ