Wszystko jest mozliwe ? Oczywiscie. FOREX

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Laki13
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2018, 12:45

Wszystko jest mozliwe ? Oczywiscie. FOREX

Nieprzeczytany post autor: Laki13 »

Witam wszystkich. Wiem, ze "siedza" tu ludzie dziennie lub chociaz przegladaja forum od czasu do czasu. Celem mojego tematu jest znalezienie inwestora, ktory powaznie mysli o powiekszeniu swojego dotychczasowego duzego kapitalu. Nie powiem Ci od kiedy siedze w tym wszystkim bo to nie ma znaczenia. Jedynie moge zapewnic, ze poswiecilem tyle czasu ile Ty nigdy nie poswiecisz. Jezeli poprosisz mnie o pokazanie "statment'u" nie pokaze Ci go. Chcesz to moge wyslac zainteresowanym sygnaly rynkowe, wtedy zobaczysz na czym stoisz i jaka jest rzeczywisctosc. Czego uzywam, jakich narzedzi ? Zadnych. Prawda jest taka, ze wszystkie powinny byc gleboko w smietniku :D

Jezeli napiszesz, ze jestem kolejnym kretynem, ktory bez "statment'u" moze sobie pomarzyc, mam to w dupie.
Jezeli myslisz, ze rynek chodzi w sposob losowy, mysl tak dalej.
Jezeli myslisz, ze 5% na miesiac z kapitalu to jest cos nadzwyczajnego i niemozliwego w dluzszej perspektywie, tkwij w tym przekonaniu cale zycie.

Pytanie dlaczego sam nie zarobie 1 000 000 ? Nie mam kapitalu wystarczajacego zeby osiagac zyski, ktore pozwola mi wydostac sie z tego gowna wokol, a jedynie wiedze.

Ps Nie mam polskich znakow, stad tez taka forma tekstu.

Pozdrawiam. Lukasz.
Ostatnio zmieniony 18 sty 2018, 14:55 przez Laki13, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Wszystko jest mozliwe ? Oczywiscie.

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Czyli w sumie pozostaje nam uwierzyć na słowo? :)

Ok, z racji, że w temacie nie ma nic o Forexie, przenoszę temat do Reklam i linków.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Wszystko jest mozliwe ? Oczywiscie. FOREX

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Napisałbym coś prześmiewczego, ale zaraz okaże się, że to ja jestem trollem, gnoję to forum i ludzi z błyskotliwymi pomysłami oraz wartościową inicjatywą... :568:
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

mayburn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 69
Rejestracja: 03 wrz 2015, 14:48

Re: Wszystko jest mozliwe ? Oczywiscie. FOREX

Nieprzeczytany post autor: mayburn »

Hej

Jak nie posiadasz kapitalu to wez sie do roboty i go zdobadz (najlepiej poza forexem => polecam handel).
Zyskasz cenne doswiadczenie, nauke i perspektywe ktora bardzo pomoze ci w zyciu i pozniej w forexie odniesc sukces.

Niestety z tego co piszesz nie jestes w ogole obyty z kapitalem, presja i ryzykiem.
Nie umiesz go zdobyc, utrzymac, a tym bardziej nie masz psychiki by zarzadzac wiekszym czy mniejszym kapitalem i ryzykiem.

Musisz sam juz zyc z foreksu/handlowania by inni widzac twoj sukces sami z checia powierzyli ci kapital w zarzad.

Tak czy inaczej powodzenia.

Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Wszystko jest mozliwe ? Oczywiscie. FOREX

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

Laki13 pisze:Pytanie dlaczego sam nie zarobie 1 000 000 ? Nie mam kapitalu wystarczajacego zeby osiagac zyski, ktore pozwola mi wydostac sie z tego gowna wokol, a jedynie wiedze.
Szukasz kapitału, zapraszam na https://www.pracuj.pl/ . Rok pracy i spokojnie uzbierasz na spory depozyt.

starywyjadaczfx
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 61
Rejestracja: 23 paź 2017, 02:48

Re: Wszystko jest mozliwe ? Oczywiscie. FOREX

Nieprzeczytany post autor: starywyjadaczfx »

dno

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Wszystko jest mozliwe ? Oczywiscie. FOREX

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Mi wystarczy demo. Pokaz co potrafisz przez miesiac. Link do demo moze byc na PW.

-- Dodano: 22 sty 2018, 15:52 --

Winton/Laki jak nie podasz linku to tez mam Cie w dupie.

Laki13
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 18 sty 2018, 12:45

Re: Wszystko jest mozliwe ? Oczywiscie. FOREX

Nieprzeczytany post autor: Laki13 »

Starywyjadaczfx/spodziewalem sie tak zanujacego posta, niemniej jednak pozdrawiam

Mayburn/ dziekuje za ciekawa i dajaca do myslenia odpowiedz, pozdrawiam.

T-REX/ smialo mozesz napisac to co chcesz, jesli ma Ci to pomoc w wyladowaniu emocji, pozdrawiam :D

ODPOWIEDZ