Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkowe)

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Arkon
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:13

Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkowe)

Nieprzeczytany post autor: Arkon »

Dzień dobry,

mam taki temat, zajmujemy się (jako firma) sztuczną inteligencją jej zastosowaniem w analizie ekonomicznej
i mamy w tym obszarze duże osiągnięcia. Szukam partnera (partnerów) do rozwinięcia tego co jest. Mianowicie, mamy produkt, działający system, serwerownie, zespół, podmiot prawny itp. Jednak wymaga to zaangażowania kapitałowego i operacyjnego.
Produktem są różnego rodzaju analizy, zaczynając od technicznych i fibo, a kocząc na naszych autorskich rozwiązaniach
opartych o mechanikę rynku (czyli takie bardziej zzawansowane Price Action). Produkty w postaci analiz
są przewidziane dla klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych (np. całe pakiety dla klientów
konkretnego brokera). Wszystko pracuje na Meta Traderze. Mamy aspiracje aby stać się brokerem.

Mamy też kilka innych koncepcji na wykorzystanie jej możliwości, wymaga to jednak nakładu pracy i zzangażowania.

Więc, jeżeli chcesz dokonać twardej kapitałowej inwestycji (masz kapitał), masz do tego kompetencje
i energię do działania. Zapraszam na priv (proszę przesłać kilka zdań o sobie i zostawić namiar tel.
to porozmawiamy/spotkamy się/zaprezentuje co jest).

Z góry zastrzegam, że nie ma opcji wejścia w spółkę "bo mam kontakty gdzieś tam, a gdzieś" lub coś w tym stylu.
Jeżeli masz, i wierzysz w swoje umiejętności to kapitał na stół.

Pozdrawiam
Arkon

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkow

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Arkon pisze:Jeżeli masz, i wierzysz w swoje umiejętności to kapitał na stół.
Aź się oplułem...
I co taki jeleń będzie miał z tego że wyłoży kase i jeszcze będzie tyrał za Was.
Macie aspiracje zostać brokerem... regulowanym?! I nie macie kapitału... tylko żebracie tutaj. I założmy że znajdą się tracy frajerzy którzy myślą podobnie, co potem? Jaka jest konkurencja... Nie macie szans. Jeszcze regulacja dźwigni w PLN do 1:100 gdzie większość szuka jak największej 1:500 na przykład.
Gdzie jakieś statystyki Waszych systemów, gdzie jakieś warunki współpracy. NIC O TYM NIE MA TUTAJ NAPISANE, tylko "kasa na stół" albo spierd... Nikt normalny nie będzie traktował tego poważnie.

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkow

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

@rookie - dałeś czadu, nie spodziewałem się tego po Tobie...uważasz, że to kolejna bardzo ładnie opakowana oferta sprzedaży sygnałów inwestycyjnych??? W sumie...przecież cały rynek kapitałowy to tylko i wyłącznie transfer ryzyka od grubych ryb do leszczy i płotek..

Arkon
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:13

Re: Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkow

Nieprzeczytany post autor: Arkon »

-rookie- pisze:
Arkon pisze:Jeżeli masz, i wierzysz w swoje umiejętności to kapitał na stół.
Aź się oplułem...
I co taki jeleń będzie miał z tego że wyłoży kase i jeszcze będzie tyrał za Was.
Macie aspiracje zostać brokerem... regulowanym?! I nie macie kapitału... tylko żebracie tutaj. I założmy że znajdą się tracy frajerzy którzy myślą podobnie, co potem? Jaka jest konkurencja... Nie macie szans. Jeszcze regulacja dźwigni w PLN do 1:100 gdzie większość szuka jak największej 1:500 na przykład.
Gdzie jakieś statystyki Waszych systemów, gdzie jakieś warunki współpracy. NIC O TYM NIE MA TUTAJ NAPISANE, tylko "kasa na stół" albo spierd... Nikt normalny nie będzie traktował tego poważnie.
:)

1. Napisane zostało kilka zdań, a wnioski daleko idące. Jeszcze zapomniał kolega dodać teorie płaskiej ziemi i kilka teorii spiskowych. Właśnie dlatego nie pisze się szczegółów, ani nie rozmawia publicznie o pieniądzach bo... pieniądze lubią spokój, a nie pieniactwo.

2. Czyta kolega ze zrozumieniem, poszukujemy PARTNERA, a nie inwestora a to jest różnica. Jakbyś w życiu zrobił lub uczestniczył w jakimkolwiek biznesie to byś wiedział, ale... do tego trzeba mieć trochę więcej dystansu, szacunku, wyrozumiałości i kapitał. To ostatnie zazwyczaj wynika, z tych trzech wymienionych rzeczy.

3. Jak tak podejmujesz decyzje, jak emocjonalnie podchodzisz do kilku zdań tekstu = jedź na urlop :) a już szczególnie daj sobie spokój z forexem.

Pozdrawiam i życzę spokoju w decyzjach.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkow

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Arkon pisze:
2. Czyta kolega ze zrozumieniem, poszukujemy PARTNERA, a nie inwestora a to jest różnica.
Prosta sprawa kolego, pomyliłeś fora, nikt tu nie szuka partnera, ponadto z zasady wszystkich którzy przychodzą tu żebrać - z góry traktujemy jako naciągaczy. Masz sztuczną inteligencję, która robi:
różnego rodzaju analizy, zaczynając od technicznych i fibo, a kocząc na naszych autorskich rozwiązaniach
opartych o mechanikę rynku (czyli takie bardziej zzawansowane Price Action)
To wyciągnij kasę ze świnki albo idź do banku po kredyt, otwórz konto i zacznij trejdować, a nie namawiaj uczciwych spekulantów na "partnerstwo". Jak te analizy od sztucznej inteligencji do czegoś się nadają, to prosić o kasę nie potrzebujesz, w sumie jeśli się nie nadają to tym bardziej nie. Możesz teraz popluć jadem na parę stron w czym z przyjemnością dotrzymamy ci kroku, albo od razu zmienić forum.
zajmujemy się (jako firma) sztuczną inteligencją jej zastosowaniem w analizie ekonomicznej
i mamy w tym obszarze duże osiągnięcia.
Tyle osiągnięć i bez pieniędzy :doh: proponuję przeprowadzić cięcia kosztów w postaci redukcji personelu - taka szybka darmowa analiza stanu tej "firmy"

Życzę powodzenia w biznesie.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

drendriu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 485
Rejestracja: 28 maja 2011, 10:10

Re: Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkow

Nieprzeczytany post autor: drendriu »

Arkon pisze:Dzień dobry,

mam taki temat, zajmujemy się (jako firma) sztuczną inteligencją jej zastosowaniem w analizie ekonomicznej
i mamy w tym obszarze duże osiągnięcia.
Jak maci "osiągnięcia" a nie macie kapitału to dawajcie na NewConnect" zakładać spółkę, i po trzech kwartałach w raportach wyjdzie co jesteście warci i ile warte są te wasze "osiągnięcia". Chcecie być jak XTB, droga tylko jedna - poprzez giełdę.

Arkon
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:13

Re: Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkow

Nieprzeczytany post autor: Arkon »

drendriu pisze:
Arkon pisze:Dzień dobry,

mam taki temat, zajmujemy się (jako firma) sztuczną inteligencją jej zastosowaniem w analizie ekonomicznej
i mamy w tym obszarze duże osiągnięcia.
Jak maci "osiągnięcia" a nie macie kapitału to dawajcie na NewConnect" zakładać spółkę, i po trzech kwartałach w raportach wyjdzie co jesteście warci i ile warte są te wasze "osiągnięcia". Chcecie być jak XTB, droga tylko jedna - poprzez giełdę.
Głos rozsądku pośród szumu. Na NewConnect się idzie jak się ma inwestorów którzy chcą upłynnić akcje. Czyli idzie się tam dla inwestorów którzy są w spółce.

Arkon
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: 19 gru 2017, 12:13

Re: Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkow

Nieprzeczytany post autor: Arkon »

T-REX pisze:
Arkon pisze:
2. Czyta kolega ze zrozumieniem, poszukujemy PARTNERA, a nie inwestora a to jest różnica.
Prosta sprawa kolego, pomyliłeś fora, nikt tu nie szuka partnera, ponadto z zasady wszystkich którzy przychodzą tu żebrać - z góry traktujemy jako naciągaczy. Masz sztuczną inteligencję, która robi:
różnego rodzaju analizy, zaczynając od technicznych i fibo, a kocząc na naszych autorskich rozwiązaniach
opartych o mechanikę rynku (czyli takie bardziej zzawansowane Price Action)
To wyciągnij kasę ze świnki albo idź do banku po kredyt, otwórz konto i zacznij trejdować, a nie namawiaj uczciwych spekulantów na "partnerstwo". Jak te analizy od sztucznej inteligencji do czegoś się nadają, to prosić o kasę nie potrzebujesz, w sumie jeśli się nie nadają to tym bardziej nie. Możesz teraz popluć jadem na parę stron w czym z przyjemnością dotrzymamy ci kroku, albo od razu zmienić forum.
zajmujemy się (jako firma) sztuczną inteligencją jej zastosowaniem w analizie ekonomicznej
i mamy w tym obszarze duże osiągnięcia.
Tyle osiągnięć i bez pieniędzy :doh: proponuję przeprowadzić cięcia kosztów w postaci redukcji personelu - taka szybka darmowa analiza stanu tej "firmy"

Życzę powodzenia w biznesie.
Szukamy ludzi z branży, PARTNERÓW :) w każdym razie takiego jadu i infantylnego podejścia, jak żyje nie spotkałem. Po tym co tu czytam nie wierze większości z Was, że cokolwiek ugraliście na tym forexie, siedzę w tym o 15 lat i mam swojego nosa. No nic, próbowałem. Prawdą jest że potrzeba nam jednak profesjonalistów, a nie dzieci...

Rozumiem, że ktoś by do nas do firmy wpadł, obejrzał, porozmawiał wyraził opinie... a tak to jak upośledzeni.
Nie sądziłem, że forex aż taką wodę z mózgu robi ale to jednak już fakt empirycznie sprawdzony.

Wesołych Świąt :)

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkow

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Arkon pisze:
Szukamy ludzi z branży, PARTNERÓW :) w każdym razie takiego jadu i infantylnego podejścia, jak żyje nie spotkałem. Po tym co tu czytam nie wierze większości z Was, że cokolwiek ugraliście na tym forexie, siedzę w tym o 15 lat i mam swojego nosa. No nic, próbowałem. Prawdą jest że potrzeba nam jednak profesjonalistów, a nie dzieci...

Rozumiem, że ktoś by do nas do firmy wpadł, obejrzał, porozmawiał wyraził opinie... a tak to jak upośledzeni.
Nie sądziłem, że forex aż taką wodę z mózgu robi ale to jednak już fakt empirycznie sprawdzony.

Wesołych Świąt :)
Szukacie pieniędzy, na tym forum było już wielu takich łowców. Wystarczyło wejść na prawidłowy dział, pokazać parę analiz, nawet jak nie znaleźlibyście partnera to może poszerzylibyście bazę klientów. Nie udało się, teraz - profesjonalistę poznajemy po tym, że ucina dyskusje i idzie szukać dalej, a cwaniaczka po tym, że wdaje się w jałową dyskusję i wszystkich obraża. Możesz się określić? Co mam w twojej firmie oglądać, serwerownię? Ty szukasz pieniędzy to ty pokaż mięso, albo za przeproszeniem spadaj na drzewo.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: Poszukujemy partnera/partnerów do spółki (analizy rynkow

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

@trex - Twoja stopka wszystko wyjaśnia:)

ODPOWIEDZ