Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Tickmill
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 71
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:38

Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: Tickmill »

Witajcie,

Jeżeli ktoś chciałby sprawdzić swoją strategię lub też nasze warunki handlowe, zapraszamy do otwarcia Konta Powitalnego: https://tickmill.com/pl/promotions/welcome-account/
W skrócie:
- Do otwarcia Konta Powitalnego nie są wymagane żadne dokumenty, wystarczy wypełnić formularz
- Konto tworzone jest automatycznie, depozyt również dodawany jest automatycznie
- W przypadku wypracowania zysku można przetransferować go na tradycyjne konto rzeczywiste i wypłacić.

Szczegóły w regulaminie.

Zapraszamy!
Licencje: FCA UK | FSA SC | CySEC CY | Bardzo szybka egzekucja zleceń | Bezpieczeństwo środków | Forex, CFD, surowce, metale szlachetne
WWW w profilu.

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Mam kilka pytań :) Czy jeśli na koncie powitalnym stracę ten depozyt muszę pokrywać go z własnej kieszeni ? I drugie pytanie czy macie zabezpieczenie przed ujemnym balansem tzn użytkownik max odpowiada do kasy na koncie swoim ?

*Straty mogą przekroczyć kapitał początkowy.

Ok czyli nie macie ;) Jak dla mnie to was odrzuca z miejsca :569:
Czy dotyczy to również tego darmowego bonusu i wrazie mega straty będe musiał dopłacić ?
Czy po uzyskaniu zysku mogę odrazu zamknąć u was konto real ponieważ nie macie ochrony kapitału ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

NowySwiat,

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Tickmill :)
Mam kilka pytań :) Czy jeśli na koncie powitalnym stracę ten depozyt muszę pokrywać go z własnej kieszeni ?
Absolutnie nie. Zyski możesz wypłacić ale jak depozyt zostanie stracony to nie trzeba go oddawać. Szczegóły dot. wypłaty zysków określa regulamin.
I drugie pytanie czy macie zabezpieczenie przed ujemnym balansem tzn użytkownik max odpowiada do kasy na koncie swoim ?

*Straty mogą przekroczyć kapitał początkowy.

Ok czyli nie macie ;) Jak dla mnie to was odrzuca z miejsca :569:
Straty mogą przekroczyć depozyt ale Tickmill zapewnia ochronę przed ujemnym saldem. Tzn. faktycznie po tym zdaniu może wydawać się, że nie ale:
1) tego typu zapisy wymaga od brokerów regulator (niezależnie od tego czy zapewnia ochronę przed debetem, czy nie),
2) w regulaminie Tickmill jest zapis, który mówi o braku konieczności spłaty debetu.

Czyli debet może powstać (straty mogą przewyższyć depozyt) ale nie będzie konieczności jego spłaty.
Czy po uzyskaniu zysku mogę odrazu zamknąć u was konto real ponieważ nie macie ochrony kapitału ?
Możesz zamknąć konto kiedy chcesz ale w regulaminie jest warunek dot. obrotu.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

wolin
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: 26 kwie 2017, 14:58

Re: Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: wolin »

Ciekawe. Warto spróbować. Zobaczymy czy SIMPLE na tym będzie chodziło.

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

raposo pisze:NowySwiat,

Pozwolę sobie odpowiedzieć za Tickmill :)
Mam kilka pytań :) Czy jeśli na koncie powitalnym stracę ten depozyt muszę pokrywać go z własnej kieszeni ?
Absolutnie nie. Zyski możesz wypłacić ale jak depozyt zostanie stracony to nie trzeba go oddawać. Szczegóły dot. wypłaty zysków określa regulamin.
I drugie pytanie czy macie zabezpieczenie przed ujemnym balansem tzn użytkownik max odpowiada do kasy na koncie swoim ?

*Straty mogą przekroczyć kapitał początkowy.

Ok czyli nie macie ;) Jak dla mnie to was odrzuca z miejsca :569:
Straty mogą przekroczyć depozyt ale Tickmill zapewnia ochronę przed ujemnym saldem. Tzn. faktycznie po tym zdaniu może wydawać się, że nie ale:
1) tego typu zapisy wymaga od brokerów regulator (niezależnie od tego czy zapewnia ochronę przed debetem, czy nie),
2) w regulaminie Tickmill jest zapis, który mówi o braku konieczności spłaty debetu.

Czyli debet może powstać (straty mogą przewyższyć depozyt) ale nie będzie konieczności jego spłaty.
Czy po uzyskaniu zysku mogę odrazu zamknąć u was konto real ponieważ nie macie ochrony kapitału ?
Możesz zamknąć konto kiedy chcesz ale w regulaminie jest warunek dot. obrotu.

W jaki sposób brokerzy oferujący tego typu rozwiązania potem "oddają" te pieniążki w rynek ?
Przecież nie ma nic za darmo ?
I który broker ma lepsze warunki handlowe tickmill czy vipro ?


-------------

Obrazek

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Nie za bardzo rozumiem? ;)

Post jest z listopada 2016 - potem była informacja o tym, że rozwiązanie zostało wprowadzone.

Co do porównania ofert - są niemalże identyczne.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Czy sam przedstawiciel tickmila mógłby tutaj podpisać się rekami i nogami pod Twoją wypowiedzią :) ?

raposo pisze:Nie za bardzo rozumiem? ;)

Post jest z listopada 2016 - potem była informacja o tym, że rozwiązanie zostało wprowadzone.

Co do porównania ofert - są niemalże identyczne.

Pytałem o to co robi broker gdy wystąpi "kryzys" i jest na mega stracie a klientom obiecał ich nie ciągać po sądach :) Ktoś za ten brak chętnych do handlu musi bęknąć (np gdyby była luka) :) Tylko kto :P ?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

NowySwiat pisze:Czy sam przedstawiciel tickmila mógłby tutaj podpisać się rekami i nogami pod Twoją wypowiedzią :) ?

raposo pisze:Nie za bardzo rozumiem? ;)

Post jest z listopada 2016 - potem była informacja o tym, że rozwiązanie zostało wprowadzone.

Co do porównania ofert - są niemalże identyczne.

Pytałem o to co robi broker gdy wystąpi "kryzys" i jest na mega stracie a klientom obiecał ich nie ciągać po sądach :) Ktoś za ten brak chętnych do handlu musi bęknąć (np gdyby była luka) :) Tylko kto :P ?
Myślę, że nie będzie problemu, bo jest nawet taki zapis w umowie ;). Ale święto jest i to niezbyt sprzyjające okoliczności do szukania tego zapisu... :D
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

NowySwiat
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 44
Rejestracja: 26 gru 2016, 14:02

Re: Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: NowySwiat »

Jeszcze jedno. Podpisujemy umowy po angielsku ale kto tak naprawdę przeanalizował co ta umowa znaczy tak krok po kroku (wersje tłumaczone i tak się nie liczą)... Myślę, że nie wielu...

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Konto Powitalne - sprawdź swoją strategię!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

NowySwiat pisze:Jeszcze jedno. Podpisujemy umowy po angielsku ale kto tak naprawdę przeanalizował co ta umowa znaczy tak krok po kroku (wersje tłumaczone i tak się nie liczą)... Myślę, że nie wielu...
Zacznijmy od tego ile osób czyta jakiekolwiek umowy, które "podpisuje" z brokerami. Z moich obserwacji wynika, że mniej niż 1% - i nieważne czy są po polsku, tajsku czy angielsku. Umowa jest jawna więc brokerzy de facto nic nie ukrywają - chodzi tylko o lenistwo klientów ;).

Odnośnie ochrony przed debetem:
https://tickmill.com/wp-content/uploads ... losure.pdf
1. leverge
It should be noted that for those clients that have been
classified as
‘Retail Clients’, Tmill now operates on a ‘negative balance protection’ policy, meaning that
you cannot lose more than your initial investment.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ