Broker TaurosFX - Wazne!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
jamesfisher
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 497
Rejestracja: 03 wrz 2008, 17:42

Re: Broker TaurosFX - Wazne!

Nieprzeczytany post autor: jamesfisher »

dla przestrogi. Rozmowa z pracownikiem TaurosFX
https://www.youtube.com/watch?v=cYdK_q_s2mU

rafaledziu
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 23 kwie 2017, 17:59

Re: Broker TaurosFX - Wazne!

Nieprzeczytany post autor: rafaledziu »

UWAGA NA OSZUSTÓW Z TAUROSFX!!!!!!!!

Nie wpłacajcie im żadnych pieniędzy. Zależy im tylko na Waszym depozycie, potem zaczynają się schody. Doradzają choć nie mają do tego uprawnień. Ich sugestie generują tylko straty!!!!! W razie kłopotów nie odbierają telefonów, mają klientów gdzieś. Ciężko w ogóle odzyskać swoje pieniądze. OSTRZEGAM Z CAŁEGO SERCA, JA STARCIŁEM U NICH WY NIE MUSICIE!!!!!

Kacperzasty
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 25 kwie 2017, 00:41

Re: Broker TaurosFX - Wazne!

Nieprzeczytany post autor: Kacperzasty »

TaurosFX potrafi profesjonalnie wyciągnąć od ludzi pieniądze ... a to na dokapitalizowanie, a to na uśrednienie albo zwiększenie poziomu bezpieczeństwa. Niestety, nawet gdybyś znalazł się wśród tych szczęśliwców, którym udało się ugrać coś na giełdzie to i tak nie wypłacą Ci pieniędzy. Śmiem nawet wątpić czy te pieniądze w ogóle biorą udział w grze na giełdzie, czy to nie jest mistyfikacja na czymś w rodzaju konto DEMO.
W moim przypadku nie dość że wtopiłem nie małą sumkę to gdy chciałem wycofać pozostałe środki zaczęły się komplikacje. Z wielkim trudem udało mi się jakoś wypłacić część pieniędzy ale nadal nie wypłacili mi jeszcze 9 tyś. Niby przelew wyszedł od nich 10 kwietnia ale jakoś do tej pory nie trafił on na moje konto a pieniądze z platformy zniknęły.
Sprawę zgłosiłem na Policji i w najbliższym czasie przekażę ją do Prokuratury. Wszystkim innym poszkodowanym radzę zrobić to samo.

Tomaszek2145
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2011, 18:54

Re: Broker TaurosFX - Wazne!

Nieprzeczytany post autor: Tomaszek2145 »

Jestem na tym forum już parę lat.Praktycznie nie zabieram głosu.Zostawiam to bardziej obstukanym ludziom,ale jak czytam coś takiego to mój mózg sam się buntuje w środku.Skąd Wy bierzecie tych wszystkich pseudobrokerów?Czym jest umysł ludzki,który tak łatwo daje się zmanipulować?Rozumiem jeszcze,kiedy nie było internetu,ale teraz ?Jest tyle informacji.Nie jestem wielkim inwestorem czy też spekulantem.Jestem przyslowiowym Kowalskim dla którego ważne jest każde sto złotych,może z racji tego aby zacząć tę przygodę czy też walkę przeznaczam na to środki ,które wypracowuję poświęcając swój woly czas,tak aby to nie koloidowało z budżetem rodzinnym.Zacząlem swoją przygodę już ładnych parę lat temu.Nadal się uczę,nadal jestem ostrożny.Ktoś może powiedzieć,że po tylu latach cienki ze mnie gość,że nie dorobiłem się takiej kasy ,aby nie brać do bani te parę baniek.Nie wiem może już z racji tego,że według mojej teorii człowiek żyje 100 lat,a ja właśnie przekroczyłem połówkę i już teraz raczej będzie z górki,albo blisko coraz bliżej uważam ,że największym moim sukcesem jest to ,że jeszcze jestem ,przetrwałem na tym rynku i wierzę.Wierzę,że każdy dzień do przodu mnie czegoś uczy.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker TaurosFX - Wazne!

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Tomaszek masz sporo racji, aczkolwiek... Każdy kiedyś zaczynał - broker i trader.

Korzystając z usług renomowanych i znanych brokerów można dojść do wniosków, że nowi nie mogliby wchodzić na rynek. Spokój i brak kłopotów przychodzi wraz z wiedzą i doświadczeniem, a to czasem kosztuje kilku błędów lub "groszy". Niestety, nie wszyscy czytają o czymś w sieci zanim podejmą współpracę i potem taki jest tego efekt. Inna sprawa, że pseudobrokerzy to plaga ostatnich dwóch lat.

Niestety, oszuści upatrzyli sobie branżę Forex jako bezpieczny kamuflaż do zarabiania pieniędzy ale wszystko powoli się ukraca, a świadomość traderów z roku na rok rośnie.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ