Co miesiac do wygrania $1500 + szansa na bycie MAM Traderem!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Co miesiac do wygrania $1500 + szansa na bycie MAM Traderem!

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Obrazek

Witam wszystkich :)

:569:

Chlopaki z ForexSignals.com ciezko pracowali ostatnio nad bardzo ciekawa inicjatywa - co miesiac 3 TOP traderow bedzie dostawac nagrody z poli $1,500 USD oraz szanse bycia traderem MAM (Multi Account Manager).

Dokładne info również na ich forum tutaj:

https://www.forexsignals.com/forum/foru ... -1-000-000

To co jest bardzo ciekawe, ze nie będzie wygrywać trader po prostu z największym procentowym wzrostem - jak to często bywa w tego typu konkursach, lecz trader ten ktory bedzie mial najlepszy ratio gain/dd.

Dokładna formuła rankingu to:

Realised Gain (equity if lower than realised gain) / ( Max Draw-down * Standard Deviation of trade gains)

Chetnie bym zobaczyl kilku Traderów z Polski :)

Wiecej informacji wewnatrz Trading Roomu na ForexSignals.com - tam jest rowniez formularz rejestracyjny do wypelnienia dla chetnych wziecia udzialu :568:

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Co miesiac do wygrania $1500 + szansa na bycie MAM Trade

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Bardzo dobry konkurs. Jedna mala uwaga. Standard Deviation moze powinno byc liczone na koniec kazdego dnia wtedy dacie uczciwe szanse wszystkim traderom a nie tylko scalperom. Swing traders nie maja szansy wygrac nawet jak zrobia 100% miesiecznie. Polecam. Warto sie sprawdzic.

Awatar użytkownika
DanielFX
Gaduła
Gaduła
Posty: 237
Rejestracja: 28 lis 2013, 13:42

Re: Co miesiac do wygrania $1500 + szansa na bycie MAM Trade

Nieprzeczytany post autor: DanielFX »

Polak zajął drugie miejsce w lutym 2017 :D

Jest również wywiad:

https://soundcloud.com/user-731873809/f ... st-nadobny
Forexnese IB: IC Markets, Pepperstone, Global Prime (bezpośrednia zniżka prowizyjna). Link w profilu. Support dla klientów w języku polskim - szczegóły na priv.

ODPOWIEDZ