Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

Witam wszystkich

Kilka dni temu kolega opowiadał o zamkniętej grupie na Facebooku. Grupę stworzyła osoba powiązana z money.pl czyli Rafał Andrzej Zagórski, który prowadzi własną działalność związaną z oprogramowaniem i jest bardzo negatywnie nastawiony do tych którzy polecają brokerów i tutaj najważniejsze, udało mi się ustalić że tradingjam.pl również pracuje jako IB i poleca klientów bezpośrednio ze swojej zamkniętej grupy! Funkcjonuje to w taki sposób, jesteś zapisany do jego zamkniętej grupy a w niej sa loga sponsorów, oczywiście bez linków referencyjnych, dajesz klik w logo i jeżeli otworzyłeś konto u tego brokera to jesteś przypisany pod jego kolegę który również zajmuję się obsługą tradingjam.pl i zamkniętej grupy na facebooku! Sprawdz czy czasami twoje konto nie jest przypisane pod XTB,BOSSAFX lub XM. Jeżeli zapisujesz się do ich klubu to podczas rejestracji trzeba podać swój numer konta, do czego? :)... Znależli nowy sposób na łapanie frajerów, w 2015 mieli innych sponsorów, a pózniej pisali że ci brokerzy oszukują. Ciekawie to sobie wymyśliłes Zagórski, a wam chłopaki z grupy facebook tradingjampl proponuje otworzyć oczy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
pr7emo
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 7575
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:32

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: pr7emo »

jakby coś to Zaorski i ogólnie trading jam powinno cię pacnąć
https://t.me/pump_upp

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Też mnie dziwi stwierdzenie Pana Zaorskiego, że "IB to patologia", kiedy jednocześnie tradingjam jest IB, do tego brokerów nie najlepszej renomy (AvaFx w pewnym momencie przestała wpłacać klientom pieniądze).
Ostatnio zmieniony 30 gru 2016, 12:32 przez Pablo90, łącznie zmieniany 1 raz.

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

No dobra Panowie .. mozemy isc do kzdego sadu .. jesli macie 50k na zbyciu to na cele charytatywne ..
jesli jestescie biedakami to o przekonanie ... Pablo90 chcialbym Cie wezwac do sadu o te oszczerstwa . kowala tez .. nie bralem zadnej kasy z IB i zadna zlotowka nie wplynela na moje konto czy instytucji ze mna powiazanych czy kolegow czy kogokolwiek z ibekow .. moge to w latwy sposob udowodnic przed sadem

ba nawet tego bardzo chce przynajmniej skoncza sie oszczerstwa tego typu :) ból dupy macie bo szkolenia sie nie sprzedają i ibeki nie wchodzą :D hehe

Pablo napisz tera czy masz kasę czy jestes biedakiem .. jesli biedakiem to o przekonanie w sadzie
wezwiemy na swiadkow wszystkich brokerow .. sad dostanie dostep do moich kont
nagramy to na kamere TJSu czy jakichkolwiek mediów :) az wam kopary opadną
i raz na zawsze skoncza sie te glupie dyskusje
nie bylem ibekiem nie jestem i zadnej kasy z tego nie wzialem

na TJS tlumaczylem sprawe HFT zeby pierwszy broker wspierajacy wszedl to jedna umowa taka byla z HFT podpisana bo tylko takie umowy reklamowe mieli i mowilismy o tym otwarcie na TJS bo nie mamy tajemnic miedzy chlopakami na TJSie
ani zlotowki TJS nie wzial od HFT z ibekow co im wielokrotnie mowilismy ze nie chcemy z tego tytulu
co do formularza na stronie TJS to nie wiem czy ktos zauwazyl nie działa bo jest zrobiony dla picu .. :) by sie nas nie czepiali
Sorry jesli wam to przeszkadza ale zrobilismy w bambuko HFT .. to bardzo mi przykro .. dla mnie najwazniejszy trader

Jestem gotowy pojsc do sądu dla mnie to tylko +1000 punktow do fejmu
zeby nie wyszlo ze was strasze zadoscuczynieniem na dom dziecka 50k to moge isc o przekonanie jestescie biedakami ..
pomimo lat tradingu na rynku
a moze szkolenia juz nie schodza odkad TJS dzieli się wiedzą za darmo ?

PAblo widze ze masz tu sporo komentow nabite .. wiec łatwo Cie namierzyć i skończą się heheszki

to moje konto od dawna na NAwi..
podrawiam
Rafał Zaorski :)

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

kowal29 pisze:Witam wszystkich

Kilka dni temu kolega opowiadał o zamkniętej grupie na Facebooku. Grupę stworzyła osoba powiązana z money.pl czyli Rafał Andrzej Zagórski, który prowadzi własną działalność związaną z oprogramowaniem i jest bardzo negatywnie nastawiony do tych którzy polecają brokerów i tutaj najważniejsze, udało mi się ustalić że tradingjam.pl również pracuje jako IB i poleca klientów bezpośrednio ze swojej zamkniętej grupy! Funkcjonuje to w taki sposób, jesteś zapisany do jego zamkniętej grupy a w niej sa loga sponsorów, oczywiście bez linków referencyjnych, dajesz klik w logo i jeżeli otworzyłeś konto u tego brokera to jesteś przypisany pod jego kolegę który również zajmuję się obsługą tradingjam.pl i zamkniętej grupy na facebooku! Sprawdz czy czasami twoje konto nie jest przypisane pod XTB,BOSSAFX lub XM. Jeżeli zapisujesz się do ich klubu to podczas rejestracji trzeba podać swój numer konta, do czego? :)... Znależli nowy sposób na łapanie frajerów, w 2015 mieli innych sponsorów, a pózniej pisali że ci brokerzy oszukują. Ciekawie to sobie wymyśliłes Zagórski, a wam chłopaki z grupy facebook tradingjampl proponuje otworzyć oczy.

Pozdrawiam
Zacznijmy o poprawienia nazwiska, poprawnie jest Rafał Andrzej Zaorski.

Straszyć to możesz na swojej grupie, obrażać innych itd a na koniec udawać głupiego i polecać innych brokerów. Wspópracujecie z trzema brokerami i to już jest potwierdzone, bo jesteś ido.... który zapisuje do do programu mailem powiązanym z serwisem tradingjam.pl w tej chwili nie będę podawał jaki to mail i na kogo jest konto, najważniejsze że jest wasze, także nie strasz chłopaczku, bo mogę wpisać również twoje zarobki które generują nieświadomie osoby z twojej zamkniętej grupy FB... to chyba tyle.

Awatar użytkownika
traderslife
Gaduła
Gaduła
Posty: 151
Rejestracja: 22 lis 2016, 16:44

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: traderslife »

kowal29 pisze:Witam wszystkich

Kilka dni temu kolega opowiadał o zamkniętej grupie na Facebooku. Grupę stworzyła osoba powiązana z money.pl czyli Rafał Andrzej Zagórski, który prowadzi własną działalność związaną z oprogramowaniem i jest bardzo negatywnie nastawiony do tych którzy polecają brokerów i tutaj najważniejsze, udało mi się ustalić że tradingjam.pl również pracuje jako IB i poleca klientów bezpośrednio ze swojej zamkniętej grupy! Funkcjonuje to w taki sposób, jesteś zapisany do jego zamkniętej grupy a w niej sa loga sponsorów, oczywiście bez linków referencyjnych, dajesz klik w logo i jeżeli otworzyłeś konto u tego brokera to jesteś przypisany pod jego kolegę który również zajmuję się obsługą tradingjam.pl i zamkniętej grupy na facebooku! Sprawdz czy czasami twoje konto nie jest przypisane pod XTB,BOSSAFX lub XM. Jeżeli zapisujesz się do ich klubu to podczas rejestracji trzeba podać swój numer konta, do czego? :)... Znależli nowy sposób na łapanie frajerów, w 2015 mieli innych sponsorów, a pózniej pisali że ci brokerzy oszukują. Ciekawie to sobie wymyśliłes Zagórski, a wam chłopaki z grupy facebook tradingjampl proponuje otworzyć oczy.

Pozdrawiam
Fajnie zaczynasz obecność na forum. Pierwszy post, pierwsze niepotwierdzone oskarżenia... :lol:

kowal29
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 29 gru 2016, 11:39

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: kowal29 »

Mogę to w bardzo prosty sposób potwierdzić, tylko najpierw niech moderator zaakceptuje moje oczekujące odpowiedzi...

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

on takie komenty powstawiał na comparicu bankierze i moneyu.. albo jakis szkoleniowiec z bolem dupy .. albo pracownik brokera albo zazdrosny ibek :) trudno bedzie jak w tym filmie:

https://www.youtube.com/watch?v=HwXHokADYBQ

Abduzeedo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 26 lut 2015, 21:26

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: Abduzeedo »

Ależ Panie Rafale ja na Twoim miejscu bym się nawet nie pie^dolił jedna i 2 strona tylko (pisze, mówi) ale żadnych konkretów dawaj z nimi na sąd i będzie pozamiatane (ktoś) raz na jakiś czas bo to nieuniknione że w przyszłości znajdzie się ktoś jeszcze :)

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Grupa Trading Jam - WAŻNE!

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

No wlasnie sie nie pieprzymy .. Kowala bedzie ciezej namierzyc ale PAblo jest .. i serio nie zalezy mi by Ci "dojebac" PAblo ale pojdziemy do sadu .. jak nie masz kasy to o przekonanie nagramy sobie to na kamery .. albo prace spoleczne albo przeprosiny w mediach zrobisz i dla mnie tylko +100pkt do fejmu .. od stycznia moj prawnik sie tym zajmuje..
Mam nadzieje ze PAtryk PRzezdziecki sie zgodzi prowdzic sprawe chce by byla tez prowadzona przez niezaleznego prawnika ktory ma tez autorytet
nie mam nic do ukrycia a raz na zawsze zamkne geby sfrustrowanym szkoleniowcom i ibekom
TJS im chleb zabiera wiec maja bol dupy
na rynku zarabiac .. do roboty a nie sprzedawac gowna w papierku i naciagac ludzi

ODPOWIEDZ