Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

W planie jest aby Dascoin był bardziej popularny od Bitcoina. Radzę pogooglować, bo to ostatnie chwile !

Bitcoin też był po kilka centów teraz to 740 USD/szt. Przebitka kosmiczna. Można było zarobić ze 100USD na 3mln USD :)

Aktualnie w przedsprzedaży Dascoin wychodzi od 3 centów za sztukę. Może warto.
Jak ktoś zna Bitcoina to wie o co chodzi :)

Chyba lepiej stracić ze 100EUR niż, potem żałować, że się nie zarobiło kilka tysięcy procent. ;)

Mozna kupić tylko z polecenia, ja polecam zakup z

https://coinleaders.com/ref/anneinvest2

gość zwraca kilka % swojej prowizji z polecenia. Mogę podać namiary dla chętnych.

W sumie to też handel walutą, :)
Obrazek
Obrazek

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Bitcoin był ideą, a tutaj zalatuje mi cinkciarstwem i przekrętami. Zwykły biznes robiony dla zysku. Nie wiem czy ludzie łyknął ten pomysł.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Cinkciarstwo opierało się na popycie i podaży, a to raczej opiera się o piramidę finansową - polecam aby dostać procent itp.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Jesli chodzi o polecenia, to wiadomo.
Ale główna ideą ma być waluta. Z Bitcoinem było podobnie, ludzie wieszali psy. Bitcoiny były po 1 cencie, teraz są po 74 000 centów. Na której walucie dało się zarobić 74000 % w 6 lat ?

Owszem, teraz jest wiele kryptowalut ale nie stały się popularne tak jak Bitcoin.
Owszem jest ryzyko. A co, na FX nie ma ryzyka?
Obrazek
Obrazek

MkubuxK
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1051
Rejestracja: 20 maja 2009, 18:27

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: MkubuxK »

Żadna inna waluta nie powtórzyła sukcesu bitcoina,a ta nie wprowadza żadnej innowacji i jest piramidą finansową. Padnie jak tysiące innych kryptowalut które już padły i się pojawiają tylko w celu wyłudzenia pieniądza.
fx-forum

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

Ehh, a ja kupiłem za 5000EUR pakiet :shock: , przcie muszę być optymistą !
Za 5000 EUR będzie 70000 Dascoinów, wychodzi 0,07 EUR/szt.
Ciekawe. Ale chyba wole stracić te 5000EUR niż potem widzieć, że nie kupiłem a Dascoin jest po 10 USD.

No ale fakt, dla mnie te 5000EUR nawet jak pójdzie w piach to nie szkoda. Zakładam, że to strata. Ale cień nadziei jest, nawet duży cień, jak na to ryzyko ;)

A innowacje wprowadza, i to duże. Aktualnie Bitcoinem mozna płacić w 400tys punktach. Są juz poważne plany, że Dascoinem w 15mln punktach, są dogadani z VISĄ i Mastercard, Vodafonem, itd itd. Więc nie porównywałbym Dascoina do innych shitowych kryptowalut, które rzeczywiście przepadły.
Obrazek
Obrazek

-rookie-
Maniak
Maniak
Posty: 2307
Rejestracja: 13 kwie 2015, 19:00

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: -rookie- »

Sam bym tak robił gdyby miał tyle wolnej gotówki. Ostatnio znajomy ze swoim szefem na spółkę zainwestowali 10.000PLN u jakichś studentów z USA, którzy kopali bitcoiny. Nie znam dokładnych szczegółów. To było niedawno, kilka miesięcy temu. Pytam się go ostatnio, no i jak tam wam idzie, zwróciło wam się to już. Mówi mi, że ci goście zwinęli interes, bo padł im sprzęt. Czyli was wyrolowali - no. Oni też mieli kilka tysięcy, których strata nie bolała, ale interes nie wypalił. Tak to jest z takimi interesami. Mi to śmierdziało od początku kiedy mi o tym opowiadał za pierwszym razem. Ale kto wie, może Ty tutaj nie stracisz.

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

-rookie- pisze: Ale kto wie, może Ty tutaj nie stracisz.
Może nie wyląduje w więzieniu. to ewidentny łańcuszek - piramida. Nie przypominam sobie, aby "kopanie" BITcoin'ów opierały się o łańcuchy poleceń z działą dla polecającego. Gdyby tak było - nie było by już BITcoinów
Bo sieć dystrybucji BC jest całkowicie zdecentralizowana, i musiałby się zwinąć cały internet na świecie, aby je utracić. A tutaj wystarczy że zwinie się jeden gostek od reflinka.
DasCoina nabywamy w pakietach, zwanych LICENCJAMI na wydobycie (emisję) tej hybrydowej kryptowaluty.

Na video umieszczonym poniżej zaprezentuję Ci tabele, w której pokażę Ci aktualne ceny oraz metodologię liczenia ceny zakupu DasCoina w oparciu o zwiększającą się regularnie (około co 1 miesiąc) tak zwaną FREQUENCY (odpowiednik TRUDNOŚCI WYDOBYCIA BitCoina).

W skrócie dodam tylko, że kiedy został sprzedany pierwszy DasCoin (6/2016) w przedsprzedaży, to jego minimalna cena wynosiła około €0.02.

W tym czasie jeśli kupilbyś Licencję za €25.000 to otrzymałbyś w zamian aż 1.250.000 coinów tej kryptowaluty.
BITcoin tworzysz sam, ZA DARMO, a to gów... kupujesz w limitowanej ilości (licencja) od pojedynczego i nieznanego gościa.
Dopóki nie możesz wymienić tej "waluty" na inne dobra, a przynajmniej z powrotem na pieniądze, to jest jak para walutowa USD/psia kupa. Zobacz sobie jak pan wylicza kursy i wartość w przyszłości( prawa strona wykresu na MT4. :
http://zukiewicz.com/pierwszy-milion-w- ... w-dascoin/

Spekulacja od naciągania różni się od naciągactwa tym, że w spekulacji nikt nie wie, co będzie za dwa lata.A facet obiecuje, ze wszystkie instytucje finansowe będą zainteresowane walutą nad którą nie będą miały kontroli, ani zysków??? :mrgreen: ŚMIECH!
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

Awatar użytkownika
juszjuszmilion
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 13 sie 2016, 21:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: juszjuszmilion »

nie wiem z czego ten ŚMIECH, bo widać nie za bardzo skumałeś o co chodzi z Dascoinem.
Kto się zwinie z reflinka? Dascoinów nie kupuje się od gostka z reflinka, chłopie. Szkoda czasu na komentarz co tam popisałeś.
Jak napisane w tytule, jest teraz przedsprzedaż, bo sprzedaży ani handlu na razie nie ma. Owszem jest ryzyko, ale nie w tych głupotach co piszesz.
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
T-REX
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 857
Rejestracja: 23 cze 2010, 23:33

Re: Przedsprzedaż Dascoina, ostatnie chwile!!

Nieprzeczytany post autor: T-REX »

Co mogę kupić za te "pieniądze" teraz?
Jak zgodnie twierdzą liderzy rynku kryptowalut na świecie, DasCoin to kryptowaluta, która prawdopodobnie zdominuje opanowany do tej pory przez karty bankowe (VISA, MASTERCARD, AmericanExpress i inne) rynek płatności zbliżeniowych w tradycyjnych sklepach.
Lub prawdopodobnie... nie
Dzięki anonimowości kryptowalut zdecentralizowanych, DasCoin zdobędzie popularność i uznanie wśród społeczeństwa.

Natomiast dzięki zcentralizowanej emisji tej kryptowaluty, DasCoin będzie mógł być przyjęty i zaakceptowany przez prawo i rządy większości państw na świecie, co z kolei da mu otwartą drogę do jego użycia na rynku mainstreamowym.
http://zukiewicz.com/dascoin/
http://firma21wieku.pl/dascoin-nowosc/
Banki zrezygnują z emisji pieniądza... aha...
I reklamuje to gościu z balkonu tonącego w palmach i amerykańska flagą, prosto z ... Wrocławia.
Bitcoin przyjął się dlatego, że jest zdecentralizowany, nikt nie może kontrolować jego emisji ani przepływu. I DLATEGO możesz kupić za nie prochy czy gana przez internet i pozostać anonimowym. I jest to solą w oku wszystkich rządów, i banków, bo nie znajdziesz frajera który będzie "wydobywał" walutę do tajnych transakcji i da się potem opodatkować.BC ma pokrycie w każdym nielegalnym towarze od Grenlandii po przylądek Horn. A tu DC kontroluje wydawca emisji, który z góry określa jego wartość, ale tylko w jedną stronę, ciekawe czy odkupi je ode mnie, gdy ich cena wzrośnie choćby do jednego centa za DC??? Bo że jest "narazie" niewymienialny na towary, to oczywista oczywistość. Równie dobrze mogę zbierać naklejki z gum do żucia, bo kiedyś będą miały wartość. Pieniądze mają wartość zależną od pokrycia w towarze, a nie od tego jaki tow. Gierek nada im kurs w stosunku do Euro. I podawanie przewidywanej wartości w stosunku do Euro jest następnym oszustwem. Z siedzibą w Serbii. Pewnie ze względu na klimat... Napisz jedna zaletę tego czegoś dającą przewagę nad obecnym systemem płatniczym. Żeby MasterCard i Visa uwierzyły w sukces.
Prawdziwa głupota zawsze pokona sztuczną inteligencję

ODPOWIEDZ