Zapraszam na mój blog

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Chucky
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 02 paź 2012, 14:40

Zapraszam na mój blog

Nieprzeczytany post autor: Chucky »

Hej, witam wszystkich, nazywam się Arek Łyjak. Zapraszam Was na mój blog o inwestowaniu harmonicznym
https://gieldawolnoscipieniadze.blogspot.com

Wprawdzie nie udzielałem się długu na żadnym forum, ale postanowiłem, że wrócę i zaproponuję coś ciekawego. Na moim blogu znajdziecie ciekawe i przydatne narzędzia do MT4 np. do pobierania w czasie rzeczywistym danych z mt4 i np. feedowania innego oprogramowania do analizy tech., plus inne narzędzia np. do luk cenowych, niezastąpione na rynkach CFD. Dla chętnych mały kurs inwestowania harmonicznego. Artykuły na blogu może za świerze nie są, bo były kiedyś już publikowane w Equity MAgazine, ale może ktoś nie czytał, a poza tym trzeba od czegoś zacząć:) Jak ktoś coś potrzebuje to pisać.

W tej chwili pracuję nad automatem opoartym na sieciach neuronowych (i głównie tylko to mnie interesuje...), jeśli ktoś również się tym zajmuje i chciałby wymienić się pomysłami to zapraszam. Co dwie głowy to nie jedna jak mówią. Pierwsze sukcesy i model sieci już działa, ale przydałyby się nowe pomysły. Pozdro

Awatar użytkownika
adamForex
Gaduła
Gaduła
Posty: 117
Rejestracja: 28 gru 2015, 10:24

Re: Zapraszam na mój blog

Nieprzeczytany post autor: adamForex »

Cześć, widzę, że oferujesz płatne szkolenia. W dzisiejszych czasach to samobójstwo :P

A co do sieci, to zobacz, Pablo90 się za to zabierał. Jak Ci z tego wyjdzie coś fajnego lub coś, to możesz odkopać ten nie tak znowu stary wątek:
http://forex-nawigator.biz/forum/sieci- ... 27950.html

No i powodzenia!

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Zapraszam na mój blog

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Cytat z Twojego bloga:

"Jestem żywym przykładem na to, że dzięki własnej pracy i determinacji można osiągnąć sukces. Dobrze pamiętam swoje początki na giełdzie. Szczęście początkującego, pierwsze wzloty i upadki, okresy intensywnych poszukiwań swoje własnego „świętego Graala”. Pierwsze (i na szczęście jedyne) niemal wyzerowane konto (minus 86% wpłaconego depozytu) zanim zrozumiałem czym naprawdę jest trading, czym jest FOREX. Teraz z uśmiechem na twarzy wspominam ten czas. Etap szukania i budowania strategii inwestycyjnej mam już za sobą. Dziś chciałbym z Państwem podzielić się doświadczeniem i wiedzą jaką przez ten czas zdobyłem, pokazać w jaki sposób można osiągnąć osobisty sukces na giełdzie i zbudować swoją własną niezależność finansową poprzez bezpieczne pomnażanie swojego kapitału na giełdzie."

..............................................
Pokaż jakies statementy na potwierdzenie tego. Inaczej poszczuje Cię Pablo90 za płatne szkolenia po 300zl. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Zapraszam na mój blog

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Szwajcar pisze:Cytat z Twojego bloga:

"Jestem żywym przykładem na to, że dzięki własnej pracy i determinacji można osiągnąć sukces. Dobrze pamiętam swoje początki na giełdzie. Szczęście początkującego, pierwsze wzloty i upadki, okresy intensywnych poszukiwań swoje własnego „świętego Graala”. Pierwsze (i na szczęście jedyne) niemal wyzerowane konto (minus 86% wpłaconego depozytu) zanim zrozumiałem czym naprawdę jest trading, czym jest FOREX. Teraz z uśmiechem na twarzy wspominam ten czas. Etap szukania i budowania strategii inwestycyjnej mam już za sobą. Dziś chciałbym z Państwem podzielić się doświadczeniem i wiedzą jaką przez ten czas zdobyłem, pokazać w jaki sposób można osiągnąć osobisty sukces na giełdzie i zbudować swoją własną niezależność finansową poprzez bezpieczne pomnażanie swojego kapitału na giełdzie."

..............................................
Pokaż jakies statementy na potwierdzenie tego. Inaczej poszczuje Cię Pablo90 za płatne szkolenia po 300zl. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Czytając ten cytat prawie się wzruszyłem :). Też poprosze o jakieś wiarygodne dowody na potwierdzenie swoich słów. A te 300 za szkolenie to prawda?

Znalazłem taki text:
KURS W SWOIM CZASIE BYŁ W SPRZEDAŻY PO 2490ZŁ. JEDNAK NIE ZAJMUJĘ SIĘ JUŻ TAK INTENSYWNIE GIEŁDĄ I SZKOLENIAMI JAK WTEDY, ALE SZKODA, ŻEBY KURS LEŻAŁ BEZUŻYTECZNY NA DYSKU... CENA = PO KOSZTACH. JEŚLI CI POMOŻE ZROZUMIEĆ O CO CHODZI NA RYNKU I ZBUDOWAĆ SWOJĄ STRATEGIĘ TO BĘDZIE TWOJA NAJLEPSZA INWESTYCJA.
co znaczy "PO KOSZTACH"?

Awatar użytkownika
Chucky
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 02 paź 2012, 14:40

Re: Zapraszam na mój blog

Nieprzeczytany post autor: Chucky »

Ok, ten tekst może trochę zbyt piękny jak na te czasy i sprostuje go niebawem, bo skopiowałem go ze starej strony. Postaram się odpowiedzieć po kolei. Nie gram na giełdzie teraz. interesuje mnie najbardziej zrobienie automatu z wykorzystaniem sieci jak wspomniałem i szukam ludzi, którzy coś wiedza w temacie. Właściwie to temat mojej pracy inżynierskiej. Zamierzam sprawę kontynuować i rozwijać w kierunku predykcji szeregów czasowych. Jak ktoś jest kumaty w temacie niech się odezwie. Jak mówiłem wcześniej, co dwie głowy to nie jedna.

Co do szkolenia, że po "kosztach" - no cóż trochę pracy mnie kosztowało nagranie tego, zmontowanie itp idt, licencje na mt4toolkit, tez muszę komuś zapłacić. A ze większość myśli, ze tylko szkolenie za 8000 $ na Teneryfie jest coś warte, cóż ;) Z tych nagrań na pewno wyniesie więcej niż z niejednego szkolenia, chociażby ze świec japońskich czy mierzenia fibo. Organizacji rynku, instrumentów czy samej obsługi mt4.

pozdro chłopaki

Awatar użytkownika
Szwajcar
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 746
Rejestracja: 03 lip 2009, 12:57

Re: Zapraszam na mój blog

Nieprzeczytany post autor: Szwajcar »

Chucky

Spoko, rozumiem. Mi nie zawadzasz w żadnym razie. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam i życzę zysków z tego automata EA :d
„Nie słuchaj tego co ktoś mówi o rynku, słuchaj tego co rynek mówi o kimś.”

Cblondyn
Maniak
Maniak
Posty: 6645
Rejestracja: 03 sty 2011, 12:09

Re: Zapraszam na mój blog

Nieprzeczytany post autor: Cblondyn »

Co do szkoleń to na forum jest fajny poradnik :)
http://forex-nawigator.biz/forum/przecz ... 19816.html

Awatar użytkownika
Chucky
Bywalec
Bywalec
Posty: 14
Rejestracja: 02 paź 2012, 14:40

Re: Zapraszam na mój blog

Nieprzeczytany post autor: Chucky »

Rzeczywiście macie rację, gdzie ja tu wyskakuję z jakimś śmiesznym szkoleniem za parę groszy i do tego bez notarialnie poświadczonych statements:)) W związku z tym nastąpiła taka oto zmiana: SZKOLENIE JEST ZA DARMO JAKO DODATEK EDUKACYJNY DO PROGRAMU MT4TOOLKIT.

ODPOWIEDZ