Trading Jam Session

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Zatoichi
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, 13:00

Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Zatoichi »

Jak wyrwać z rynku pół bańki w kilka dni :mrgreen:
https://www.facebook.com/inwestortv/vid ... 804880035/

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Okeeeej... Kto dał się nabrać, a kto dostrzega błąd logiczny? :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: freakout »

oni nie zrobili tego w kilka dni tylko w 2-3 tygodnie - w ich grupie na fb można znaleźć statement ;)

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

Raposo możesz rozwinąć?

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: freakout »

raposo, że niby nie można tak oskubać brokera MM? :d

Awatar użytkownika
Pablo90
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1215
Rejestracja: 10 cze 2007, 15:36

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Pablo90 »

freakout najwyraźniej dał się nabrać :)

Awatar użytkownika
freakout
Maniak
Maniak
Posty: 2120
Rejestracja: 23 mar 2011, 13:35

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: freakout »

ależ oczywiście że dałem się nabrać :d a zwłaszcza na screen z potwierdzenia otrzymania przelewu przez pana Rafała ;)

oj Pablo, ostatnimi czasy dobrze zaczął Ci wychodzić ten trolling który tu od dłuższego czasu uskuteczniasz :)

cromwell78
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 78
Rejestracja: 02 kwie 2013, 01:06

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: cromwell78 »

Hey akurat ja jestem Tym Rafałem Zaorskim. Jeśli myślicie ze jest to jakaś akcja marketingowa XTB, Aliora, TMSa lub innego brokera.. Zapraszam na Trading Jam Session w Czwartek przejdziemy sie do bankomatu. Sesje są otwarte i organizowane przez Traderow oczywiscie kazdy szuka haczykow .. Wynik w 90% wartosci zrobiony jest od poniedzialku do czwartku. W kazdej chwili na Trading Jam Session mozna podejsc do doswiadczonych traderów i zgodnie z zasadami naszej spolecznosci dzielimy sei wynikami na roznych platformach.. Sugerowanie ze to sciema powoduje ze ktos mi zarzuca kłamstwo czego nienawidze. Zapraszam w takim razie na TJS. Kazdy szuka w tym jakiegos haczyka i to jest naprawde zabawne

Awatar użytkownika
Zatoichi
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 26 mar 2011, 13:00

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: Zatoichi »


Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Trading Jam Session

Nieprzeczytany post autor: raposo »

cromwell78 pisze:Hey akurat ja jestem Tym Rafałem Zaorskim. Jeśli myślicie ze jest to jakaś akcja marketingowa XTB, Aliora, TMSa lub innego brokera.. Zapraszam na Trading Jam Session w Czwartek przejdziemy sie do bankomatu. Sesje są otwarte i organizowane przez Traderow oczywiscie kazdy szuka haczykow .. Wynik w 90% wartosci zrobiony jest od poniedzialku do czwartku. W kazdej chwili na Trading Jam Session mozna podejsc do doswiadczonych traderów i zgodnie z zasadami naszej spolecznosci dzielimy sei wynikami na roznych platformach.. Sugerowanie ze to sciema powoduje ze ktos mi zarzuca kłamstwo czego nienawidze. Zapraszam w takim razie na TJS. Kazdy szuka w tym jakiegos haczyka i to jest naprawde zabawne
No offence Rafale :). Nawet wierny Tomasz miał swoje chwile zwątpienia:
Tomasz, jeden z Dwunastu, zwany Didymos, nie był razem z nimi, kiedy przyszedł Jezus. Inni więc uczniowie mówili do niego: Widzieliśmy Pana! Ale on rzekł do nich: Jeżeli na rękach Jego nie zobaczę śladu gwoździ i nie włożę palca mego w miejsce gwoździ, i nie włożę ręki mojej do boku Jego, nie uwierzę... Po ośmiu dniach... Tomasz odpowiedział: Pan mój i Bóg mój! (J 20, 24-28).
Mam nadzieję, że kiedyś nam będzie dane się poznać i wymienić doświadczeniami aczkolwiek może to potrwać więcej niż 8 dni ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ