TeleTrade

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
ForexTig3r
Maniak
Maniak
Posty: 2462
Rejestracja: 15 maja 2012, 13:47

TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: ForexTig3r »

Przedstawione, poglądy, oceny i wnioski są wyrazem osobistych poglądów autora i nie mają charakteru rekomendacji. Wyłączną odpowiedzialność za decyzje inwestycyjne, podjęte i z wykorzystaniem wniosków w nich zawartych, ponosi inwestor.
subsilver2 趋势线

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Re: TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: xpep »

o tej firmie sa same zle opinie, zreszta zobacz jaki maja spread na EURUSD, wiec z jednej strony chca cie szkolic zebys zarabial a z drugiej dowalaja kosmiczny spread

Awatar użytkownika
Microbi
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1157
Rejestracja: 25 lut 2010, 00:49

Re: TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: Microbi »


masz już temat z opiniami więc poczytaj.

Awatar użytkownika
niemiaszek
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5089
Rejestracja: 08 lis 2010, 15:02

Re: TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: niemiaszek »

szkolenie to tylko przykrywka i podpucha, aby pozyskiwać nowych klientów z obietnicą stałej pracy jako trader :!:
dobrze Ci radzę, daj sobie spokój i omijaj ich szerokim łukiem albo nawet zapomnij, że słyszałeś taką nazwę jak TT...

co do broka to nawet szkoda pisać, bo ten wątek mówi sam za siebie jaki to wynalazek to TeleTrade :shock: :
http://forex-nawigator.biz/forum/teletr ... 21160.html
... zbieraj pips do pipa bo jak nie to z depo będzie lipa... G."niemiaszek"

Awatar użytkownika
Harvey
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 488
Rejestracja: 19 sty 2013, 15:55

Re: TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: Harvey »

Panowie za niedługo to o TeleTrade bedzie głośno w całej Polsce :) wiec jak ktoś chce być na okładkach to radzę się spieszyć, pozwów do sądów wpływa w lawinowym tempie.

A całkiem na poważnie ! Uważać na firmę ! jeden wielki przekręt.
"trading is waiting"

Jurnal - http://forex-nawigator.biz/forum/harvey ... 22599.html


Follow The Momo

Awatar użytkownika
Nyxa
Gaduła
Gaduła
Posty: 139
Rejestracja: 04 gru 2011, 16:19

Re: TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: Nyxa »

Poczytaj sobie w informacjach o brokerze. Z mojej strony: jeden wielki syf.

http://forex-nawigator.biz/forum/teletr ... 21160.html

Awatar użytkownika
Administrator
Admin
Admin
Posty: 249
Rejestracja: 02 cze 2008, 21:36

Re: TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: Administrator »

Drodzy użytkownicy,

Przedstawiam Wam pismo(Przedprocesowe wezwanie do zaniechania naruszeń), jakie otrzymałem od Tele Trade.

Broker próbuje usunąć negatywne komentarze naszych użytkowników na temat Tele Trade.

Przez ostatnie kilka tygodni pracownik TeleTrade próbował wymusić na mnie usunięcie 3 wątków na temat TeleTrade, uprawiając przy tym tzw. "lobbing" - jeżeli usunę wątki pomoże to w kupnie reklamy w serwisie przez TeleTrade. Na nic zdały się moje wielokrotne tłumaczenia, że forum jak i reklama w naszym serwisie działa CAŁKOWICIE NIEZALEŻNIE, a opinie na forum są BEZSTRONNE.

Wielokrotnie tłumaczyłem pracownikowi TeleTrade jaka jest różnica pomiędzy normalnymi opiniami na dany temat(tak, mogą być zarówno pozytywne jak i negatywne), a naruszeniem dóbr osobistych. Bez skutku.

Pracownik TeleTrade dodatkowo przyznał się mi w rozmowie telefonicznej, że wiele opinii pozytywnych na temat tego brokera zostało napisanych przez fałszywych użytkowników, do których kont dostęp mieli pracownicy TeleTrade.

Stanowczo sprzeciwiam się takim praktykom, jak także próbom wymuszenia kasowania negatywnych komentarzy, dlatego mam nadzieję, że przedstawiciel TeleTrade, Pan Yuriy dotrzyma słowa z pisma przedprocesowego i spotkamy się w sądzie. Może tam uda się wyjaśnić, że opinie użytkowników mogą być także negatywne - i nie jest to naruszenie dóbr osobistych.

Wszelka korespondencja telefoniczna/mailowa z TeleTrade została zabezpieczona na potrzeby ewentualnego procesu sądowego.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

I bravo. Mogą sobie co ... Dobry ruch z zabezpieczeniem rozmów. To przy ewentualnym postępowaniu sądowym pełnoprawny dowód. A jeśli faktycznie jest jeszcze hasło o reklamie w zamian za usunięcie postów/opinii to sami strzelają sobie w stopę. Mają słabego prawnika.
Obrazek

Afiliat
Gaduła
Gaduła
Posty: 119
Rejestracja: 21 paź 2014, 23:56

Re: TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: Afiliat »

To oni chcą zrobić tak aby opinie o nich były tylko pozytywne :)

AdamKruchy
Gaduła
Gaduła
Posty: 215
Rejestracja: 01 sie 2017, 13:28

Re: TeleTrade

Nieprzeczytany post autor: AdamKruchy »

Afiliat pisze:To oni chcą zrobić tak aby opinie o nich były tylko pozytywne :)


...a jak nie to zastraszanie itp. Moder nie daj się. Ludzie są za tobą. :564:
Obrazek

ODPOWIEDZ