eTraderzy.pl - wspólnie stwórzmy bazę wiedzy o inwestowaniu

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
devel
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2012, 17:59

eTraderzy.pl - wspólnie stwórzmy bazę wiedzy o inwestowaniu

Nieprzeczytany post autor: devel »

Poświęciłem klika tygodnia na zbieranie pomysłów i opinii (dość skrajnych) na temat stworzenia strony pomocnej inwestorom. Utworzyłem nawet wątek na forex nawigatorze http://www.forex-nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=21382

Jeden z odpowiadających na mój post, rayzeel swoją wypowiedział przypomniał mi pewien stary już pomysł. Postanowiłem go odświeżyć i stworzyć stronę gromadzącą artykuły, wpisy z blogów związane z tematyką inwestowania. Sam subskrybuję kilku bloggerów i z przyjemnością czytam pisane przez nich posty, doświadczenia podczas inwestowania, świeże strategie i analizy.

Jednak wiem na pewno, że blogerzy których znam to tylko nieliczna część ludzi, którzy udzielają się w internecie w tej tematyce. Każdy z nas ma pewnie ulubione blogi, które czyta. Przy pomocy strony etraderzy.pl możemy stworzyć taką bazę artykułów, oceniać je i komentować. Tym sposobem damy sobie możliwość dostępu do najciekawszych treści, znacząco poszerzyć wiedzę i zdobyć inspirację. Zapraszam!

Awatar użytkownika
mysje_hood
Gaduła
Gaduła
Posty: 250
Rejestracja: 13 mar 2007, 14:00

Nieprzeczytany post autor: mysje_hood »

Super pomysl!

Na jakiej zasadzie autoryzuje sie artykuly? W weekend postaram sie cos skrobnac :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
devel
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2012, 17:59

Nieprzeczytany post autor: devel »

mysje_hood pisze:Super pomysl!

Na jakiej zasadzie autoryzuje sie artykuly? W weekend postaram sie cos skrobnac :-)
Cześć! Artykuły od nowych użytkowników muszę zaakceptować przed pojawieniem się na stronie. Jeśli użytkownik już kilka doda lub oceni (uzbiera trochę punktów) to wtedy automatycznie będzie mógł dodawać bez autoryzacji z mojej strony. To samo z kodem Captcha - dla stałych userów nie będzie konieczności wpisywania, tylko na początku.

Starałem się tak dobrać kategorie, aby zawrzeć w nich jak największy obszar związany z inwestowaniem. Widać po nich, że nie dotyczą tylko rynków finansowych (własny biznes), bo przecież w biznesy też można inwestować.

Wszelkie sugestie co do kategorii lub czegokolwiek mile widziane :)

-- czw 27-09-2012, 11:48 --

Dodałem fanpage na facebooku oraz kanał na twitterze. Serdecznie zachęcam do subskrypcji.
etraderzy.pl - Gromadzimy pasjonatów inwestowania. Zdobywaj wiedzę i dziel się nią. Przyłącz się!

ODPOWIEDZ