Jakiej strony www o inwestowaniu potrzebujecie?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
devel
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2012, 17:59

Jakiej strony www o inwestowaniu potrzebujecie?

Nieprzeczytany post autor: devel »

Cześć wszystkim. Od razu przejdę do rzeczy. Chciałbym stworzyć stronę www związaną z inwestowaniem i mam pytanie do społeczności forex-nawigatora: Co waszym zdaniem powinno się na takiej stronce znaleźć? Jakie informacje powinna zawierać, narzędzia, może wskaźniki, które pomagałyby wam w inwestowaniu, a których brakuje na platformach inwestycyjnych? Jaką stronę byście chętnie dodali do ulubionych i odwiedzali. Mogą być przykłady istniejących stron i sugestie ulepszenia. Wszelkie pomysły mile widziane. Przyznam, że samemu trudno coś wymyślić, przydałoby się spojrzenie większej liczby osób związanych z tematem, żeby nie zrobić kolejnego bubla, a coś co będzie naprawdę przydatne. Pozdrawiam!

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Żadnej. Autentycznie. Twój pomysł jest już wykorzystywany w ogromnej skali ,bo takich stron jest multum i zazwyczaj odwiedzają je początkujący.

Awatar użytkownika
devel
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2012, 17:59

Nieprzeczytany post autor: devel »

Dzięki za odpowiedź Cadermo, ale naprawdę nie ma żadnej strony (poza tą) w tematyce inwestowania, którą odwiedzasz? Zgadzam się, że jest multum takich stron, ale większość to blogi początkujących inwestorów i dla początkujących inwestorów. Przeważnie kończą się na kilku postach o psychologii, testowaniu systemu kupionego na zulu, albo próbie zbudowania własnego. To nie o to mi chodzi, nie mam zamiaru tworzyć kolejnej takiej strony. No właśnie pytanie tylko jaką stronę chcę stworzyć. Na pewno nie poradnik/blog dla początkujących tylko coś dla średnio- i zaawansowanych graczy.

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

jak zarobic duza banke :D

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

devel Autentycznie nie odwiedzam żadnych stron . Do pracy potrzebny mi jest tylko MT4 ,a już niedługo Ctrader ,czyli wykresy. Nie patrzę w dane ekonomiczne ,bo naprawdę mnie nie interesują .To forum to jedyna strona o tematyce forex ,którą odwiedzam raczej z przywiązania niż chęci dowiedzenia się czegoś nowego. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
rayzeel
Gaduła
Gaduła
Posty: 357
Rejestracja: 05 lis 2008, 14:47

Nieprzeczytany post autor: rayzeel »

devel pisze:większość to blogi początkujących inwestorów
No ja właśnie blogi najbardziej lubię. Oczywiście z wartościową i ciekawą treścią. Na kolejnym miejscu są fora. Wszystko zarówno polskie jak i zagraniczne. Coś takiego jak marketwatch.com to do newsów dobre a yahoo finance ma dane świecowe do pobrania z których kiedyś korzystałem. Strona musi mieć na pewno coś wyjątkowego i przydatnego żeby przyciągała uwagę. Kiedyś zaglądałem na jedną stronę (już nie pamiętam adresu) gdzie były liczone korelacje par walutowych z dużą liczbą zmiennych do wprowadzenia. To taki przykład czegoś "wyjątkowego"...

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

devel pisze:No właśnie pytanie tylko jaką stronę chcę stworzyć.
Pytanie po co to robić, jak sam nie wiesz co chcesz stworzyć?
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
devel
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2012, 17:59

Nieprzeczytany post autor: devel »

Tig3r pisze:
devel pisze:No właśnie pytanie tylko jaką stronę chcę stworzyć.
Pytanie po co to robić, jak sam nie wiesz co chcesz stworzyć?
Zawsze chciałem mieć stronę. I dla satysfakcji jej prowadzenia i dla jakiegoś zarobku, nawet niewielkiego, byle na serwer starczyło. A jako tematykę wybrałem inwestowanie, bo tym się pasjonuję. Moje pytanie ma pomóc w ukierunkowaniu tej strony, żeby miała szansę być wartościowa. Opinia większej liczby osób jest naprawdę bardzo pomocna, łącznie z opiniami żeby nie robić strony :), to też pomoc, bo może faktycznie nie warto. Ale może są osoby, którym jednak czegoś brakuje i taka strona miałaby sens.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

devel
Wybacz ale mam wrażenie po tym temacie że brak Ci wiedzy zaawansowanej a więc powstać może kolejny klon z sygnałami i rejestracją u broków etc - czyli nic innowacyjnego/nowego..

Aby cokolwiek zacząć robić trzeba mieć coś wyjątkowego (choć i klon może się sprawdzić). Ważne aby robić coś bardzo dobrze więc jak się za coś zabierzesz to tylko w tej dziedzinie gdzie jesteś wybitny. Jeśli masz coś takiego to to po prostu idź tym tropem, jeśli nie - to chyba szkoda czasu.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
devel
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: 23 sie 2012, 17:59

Nieprzeczytany post autor: devel »

Tig3r pisze:devel
Wybacz ale mam wrażenie po tym temacie że brak Ci wiedzy zaawansowanej a więc powstać może kolejny klon z sygnałami i rejestracją u broków etc - czyli nic innowacyjnego/nowego..
Pochopna ocena, ale wybaczam :) Czyli strona z sygnałami i rejestracją u brokerów odpada i to już jest cenna informacja i za to dzięki. Dobrze wiedzieć w jaką stronę nie iść.

ODPOWIEDZ