Kontynuacja tematu: Spotkanie graczy forexowych.

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
Nyxa
Gaduła
Gaduła
Posty: 139
Rejestracja: 04 gru 2011, 16:19

Kontynuacja tematu: Spotkanie graczy forexowych.

Nieprzeczytany post autor: Nyxa »

Witam wszystkich.
Ostatnio pojawił się temat spotkań graczy forexowych ale nikt się tego nie podjął. Przemyślałem dokładnie temat i wszystko dograłem. Zarezerwowałem miejsca w hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Nasze seminarium odbyło by się 22/24 czerwca 2012r. W piątek odbylibyśmy serię wykładów dotyczących forex’a. Jeżeli będzie więcej zainteresowanych osób mogę spróbować zaprosić Mikołaja Ryjskiego, autora następujących tytułów: Forex – wyłącz emocje, włącz zyski. Przewodnik świadomego inwestora; Jak zbudować finansowe imperium. Oczywiście przyjazd takiej osoby wiązałby się z dodatkowymi kosztami w postaci wynagrodzenia dla przybyłego gościa. W sobotę i niedzielę, dołączylibyśmy do seminarium Sztuka Inwestowania, organizowanego przez większą firmę. Na seminarium tym poznamy w jaki sposób można bezpiecznie inwestować, zapewniając swoim finansom bezpieczeństwo i duże zyski.
Plan Seminarium:

Piątek (22.06.2012):

13:30 – Rejestracja uczestników
14:00 – 16:30 Wykład I (temat do ustalenia) Proponuje: Handel bez wskaźników jako skuteczna metoda zarabiania pieniędzy, lub Handel na oporach i wsparciach.
16:30 – 16:45 Przerwa
16:45 – 18:15 Wykład II (temat do ustalenia) Tutaj proponuję jakieś zagadnienia z AT, np. Teoria fal Elliotta.
18:15 – 19:00 Kolacja
19:00 – 20:15 Wykład III (temat do ustalenia) Ewentualnie na tym wykładzie pokażę część mojej strategii i po przerwie będziemy sami ją optymalizować aby ją dobrze zrozumieć.
20:15 – 20:30 Przerwa
20:30 – maks 22:00 Warsztaty, optymalizacja strategii, szukanie największych zysków

Sobota (23.06.2012):

10:30 – 11:00 Rejestracja uczestników na kolejne seminarium
Zaczynamy od
11:00 - 12:30 ALTERNATYWNE SPOSOBY OSZCZĘDZANIA/INWESTOWANIA
12:30 - 13:00 PRZERWA KAWOWA
13:00 - 14:00 STRATEGIE INWESTYCYJNE
14:00 - 15:00 PRZERWA OBIADOWA
15:00 - 15:45 CAŁA PRAWDA O KRYZYSIE
15:45 - 16:30 WYNIKI STRATEGII I PORÓWNANIA
16:30 - 17 PRZERWA KAWOWA
17:00 - 18:00 CELE FINANSOWE I SPOSOBY ICH REALIZACJI
18:00 – 21:00 CZAS NA BASEN, SPA I KOLACJĘ
21:30 - ??? IMPREZA Z OKAZJI 3 LAT SEMINARIÓW GOLDSOLUTION

Po kolacji, jeżeli wyrazicie chęć możemy zrobić kolejny wykład o dowolnym temacie dotyczący forex’u lub jeżeli spodobają się Wam warsztaty optymalizacyjne – kontynuować ten temat. Albo korzystać z hotelowych atrakcji.

Niedziela (24.06.2012):

Zaczynamy od
11:00 - 11:30 PODSUMOWANIE STRATEGII I JEJ WYNIKÓW, PYTANIA OTWARTE
11:30 - 12:00 PRZERWA KAWOWA
12:00 - 14:00 GDZIE OSIĄGNIEMY NAJLEPSZE WYNIKI STRATEGII (OPŁATY, PROWIZJE, PREMIE)
14:00 - 15:00 PRZERWA OBIADOWA
15:00 - 16:00 MOŻLIWOŚCI WSPÓŁPRACY, PROGRAM REKOMENDACYJNY

Dobę hotelową mamy przedłużoną do godz. 20:00 w niedzielę. Także od 17:00 do 20:00 możemy zrobić luźne spotkanie gdzie wymienimy się pomysłami, spostrzeżeniami i dojdziemy do konsensusu. Lub korzystamy z hotelowych atrakcji.


Wyżywienie:
Piątek: kolacja.
Sobota: pełne wyżywienie, tj. śniadanie, obiad oraz kolacja + przerwy kawowe podczas seminarium (kawa, herbata, ciastka)
Niedziela: śniadanie, obiad + przerwy kawowe podczas seminarium (kawa, herbata, ciastka).
Atrakcje:
W cenie basen, sauna, kręgle, klub nocny.
Zakwaterowanie:
Karpacz
Hotel Gołębiewski
ul. Karkonoska 14, 58-540 Karpacz

Cena za 3 dni pobytu, wraz z wyżywieniem, materiałami szkoleniowymi, przerwami kawowymi, atrakcjami:
- w pokoju 2 – osobowym, 749 zł,
- w pokoju 1 – osobowym 1199 zł.

Zauważcie, że cena pobytu w hotelu Gołębiewski wraz z atrakcjami jest wyższa niż ta, którą podałem tutaj. Osobiście na tym seminarium nic nie zarabiam, ale chciałbym żeby ktoś z forumowiczów zgłosił się jako wykładowca, ponieważ chcę żebyśmy dowiedzieli się jak najwięcej na tym spotkaniu, a jeżeli tylko ja będę prowadził wykłady to nie pogłębię swojej wiedzy. Czekam na propozycje i wyrażenie chęci uczestnictwa. Jeśli spodoba się Wam temat to możemy robić takie seminaria cyklicznie i zapraszać na nie różnych gości oraz podejmować dowolne tematy dotyczące forexu.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

wygląda jak nowy sposób sprzedawana szkoleń..
gadka szmatka niby o spotkaniu a potem szkolenie :D
no ale co ja tam wiem..
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
Nyxa
Gaduła
Gaduła
Posty: 139
Rejestracja: 04 gru 2011, 16:19

Nieprzeczytany post autor: Nyxa »

No dobrze, tylko jakie sprzedawanie szkoleń skoro nic z tego nie mam? Tig3r zobacz jakie są ceny w Gołębiewskim. Po za tym wcześniej ktoś taki temat założył i szukał propozycji i chętnych, ale nikt się tego nie podjął.

Awatar użytkownika
temal
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 54
Rejestracja: 11 mar 2012, 14:07

Nieprzeczytany post autor: temal »

Chetnie bym pojechał ale mam 10 godzin jazdy samochodem do karpacza. Byłem w tym hotelu i generalnie nie polecam. Wprowadzono tam usługę all inclusive i po całym hotelu krążą teraz kolesie w klapkach chwiejnym krokiem po spożyciu darmowej polskiej wódki. Wódkę do oporu można pić tylko do 21 więc wyobraźcie sobie co się dzieje w dzień... Poleciłbym hotel alpejski w karpaczu mniejszy i bardziej kameralny z oryginalną łaźnią norweską czy jakoś tak...
Jeżeli zmienisz lokalizacje na np mikołajki to jestem na 100% do karpacza wybieram się dopiero za 10 lat...
Jeśli robisz wszystko jak należy to znaczy że nie jesteś bohaterem ;) http://youtu.be/mLXQltR7vUQ

zeuss
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 932
Rejestracja: 13 lis 2010, 23:55

Nieprzeczytany post autor: zeuss »

Ja mogę przyjechać jak GURU AT tylko autobusy muszę sprawdzić :PP

Po planie semi widać ze to będzie raczej spotkanie Baristów :)

Dodano po 5 minutach:

Piątek (22.06.2012):

14:00 – 16:30 Wykład I (temat do ustalenia) Proponuje: Jazda samochodem bez licznika kierownicy i biegów.Ewentualnie można skorzystać ze sprzęgła.

Czytanie czystego wykresu tak mi się kojarzy, nie mówiąc juz o wróżeniu.

Awatar użytkownika
leszczu
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2010, 23:19

Nieprzeczytany post autor: leszczu »

A po co wam te wszystkie szkolenia - za mało już się w życiu naszkoliliście?
Nie można pomyśleć o spotkaniu forexiarzy ot tak?

Awatar użytkownika
andy11
Maniak
Maniak
Posty: 4751
Rejestracja: 22 sie 2011, 14:36

Nieprzeczytany post autor: andy11 »

Tig3r pisze:wygląda jak nowy sposób sprzedawana szkoleń..
gadka szmatka niby o spotkaniu a potem szkolenie :D
no ale co ja tam wiem..
kazda droga jest dobra ...

jak prowadzi do celu... :mikolaj:
"...wyniki z przeszlosci wcale nie daja gwarancji zyskow w przyszlosci"...

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

Zamiast szkoleniowca powinien być jakiś praktyk, wtedy takie spotkanie miałoby sens. Teoretyków i sprzedawców ebooków ci u nas dostatek na forum.
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

Awatar użytkownika
kelvin
Gaduła
Gaduła
Posty: 221
Rejestracja: 03 gru 2009, 06:24

Re: Kontynuacja tematu: Spotkanie graczy forexowych.

Nieprzeczytany post autor: kelvin »

Cóż Sobotnie i Niedzielne seminarium nie wygląda ciekawie. Miejscowość Karpacz leży zbyt daleko dla większości interesantów. Główny nacisk ma być położony szczególnie na tematykę rynku walutowego i zarazem kontraktów.
If you do not have the patience and discipline to wait for conditions with a high probability outcome according to your trade plan, you are not a trader. You are a game player with no respect for rules.

Awatar użytkownika
profession
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 503
Rejestracja: 19 mar 2008, 08:44

Nieprzeczytany post autor: profession »

To jest w mojej ocenie PONAD wszystkimi szkoleniami, i to za darmo. Sama wiedza praktyka:

http://www.youtube.com/watch?v=ew1L6SLp ... re=related

Nie wiem czy te wszystkie płatne i nie szkolenia nie są dla osób które chcą się jak to się mówi "obracać w towarzystwie" i nie ma to wiele wspólnego z widzą dotyczącą sedna tradingu. Zresztą sam autor pisze: albo wykład o inwestowaniu a jak nie będziecie chcieli to sauna jacuzi i basen :) Jak dla mnie to wyjazdy rozrywkowe z lekkim posmakiem edukacji. Jak kiedyś w podstawówce lekcje na zielonej szkole. Niby lekcje a jednak nie o wiedzę tam chodziło. Dzięki mogę sobie sam pojechać do fajnego hotelu lub ze znajomymi na fajne termy lub sauny nawet niedaleko ode mnie są a i taniej wyjdzie.
Austryjacka Szkoła Ekonomii jest sednem.

ODPOWIEDZ