Badanie rynku automatów. Portfele robotów. Dołącz do zespołu

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
16301548
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 1
Rejestracja: 28 lis 2011, 11:30

Badanie rynku automatów. Portfele robotów. Dołącz do zespołu

Nieprzeczytany post autor: 16301548 »

Zespół
Jestem w trakcie tworzenia zespołu, grupy, która dla własnych potrzeb i non-profit, na tą chwilę, będzie pracowała nad rozwojem strategii automatycznych.
Jest to grupa kilku znajomych których poznałem podczas dotychczasowej pracy. Do tej pory każdy działał na własną rękę a teraz chcemy zmierzyć się z pracą w grupie.
Zdałem sobie sprawę, że każdy kto próbuje uzyskać przewagę na rynku samodzielnie nie ma szans. Wszyscy wyprzedzą go wiedzą, doświadczeniem, determinacją i szczęściem.
Nasza praca ma przypominać w charakterze działalność M10 S.A, która w ostatnim czasie weszła na NewConnect. Do momentu, kiedy wszystko nie nabierze kształtu i ostrości traktujemy zespół jako grupę miłośników rynków.
O mnie
Po studiach matematycznych pracowałem w dwóch polskich domach maklerskich (liderzy forex) jako trader i dealer a obecnie od jakiegoś czasu dla banku jako dealer walutowy. Największe doświadczenie zdobyłem jeszcze przed podjęciem pierwszej pracy, ucząc się wszystkiego samodzielnie podobnie chyba jak większość inwestorów.
Kogo widzimy w zespole?
Programiści C#, Java. Nie programiści ale z silnymi umiejętnościami programistycznymi.
Chcemy by każdy w zespole za jakiś czas posiadał minimum pewnej wiedzy, zwłaszcza programistycznej. A programowania nikt nie nauczy się z dnia na dzień. W zespole mimo wszystko wymagana jest przede wszystkim samodzielność.
Wiek nie ma znaczenia. Minimum to rozpoczęte studia.
Pasjonaci fx, technlogii, platform walutowych, pseudoprogramiści (niech nikt się nie obraża a za takiego uważam siebie), ludzie którzy nie boją się dzielić swoją wiedzą i potrafią wiedzę innych właściwie wykorzystać. Matematycy, fizycy, informatycy, ekonomiści i wszyscy którzy są gdzieś po trochu, może pomiędzy lub zamierzają być. (wszyscy, którzy łączą te dziedziny lub są pomiędzy nimi.) Nie ma ustalonych kryteriów choć nie wiem czy za jakiś czas ich nie będzie. Płeć nie ma znaczenia ;)
Kontakt
Na razie kontakt tylko mailowy.
quantcomputing@gmail.com
Nie musisz wysyłać cv ani zdjęcia ale to chyba zrozumiałe, że im więcej napiszesz tym chętniej się z Tobą skontaktujemy.

Awatar użytkownika
Pierz Andrzej
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1200
Rejestracja: 02 lip 2006, 14:17

Nieprzeczytany post autor: Pierz Andrzej »

Przenoszę do działu Ciekawe linki .....

i życzę powodzenia ;)

z poważaniem
Andrzej Pierz
z poważaniem
Andrzej Pierz
FOREX-SERVICE

zz
Maniak
Maniak
Posty: 3121
Rejestracja: 21 mar 2007, 20:46

Nieprzeczytany post autor: zz »

16301548 pisze:Zespół
Jestem w trakcie tworzenia zespołu, grupy, która dla własnych potrzeb i non-profit, na tą chwilę, będzie pracowała nad rozwojem strategii automatycznych.
Życzę powodzenia...
Niech Szanowny Kolega pamięta jednak że automaty w oderwaniu od realnych przepływów pieniężnych to w długim okresie nic dobrego...
Przypominam że najlepsze automaty na świecie jak przyszło co co czego to wysiadły.../// największe banki na świecie plus najbogatszy inwestorzy z USA potracili wszystko/// konsekwencją było że największe banki np. UBS po stracie dziesiątków mld $ postanowiły olać profesjonalistów i zaczęły budować platformy FX /// jestem im ,a szczególnie UBS dozgonnie wdzięczny...

Pozdrawiam.
Bazylea III reforma finansowa staje się skuteczne,
W ostatnich miesiącach Grupa CME i innych operatorów walut zauważyć rosnącą aktywność banku w kontraktach futures lub podobnych produktów

ODPOWIEDZ