AT DAY - WROCŁAW, 31.03.2012r

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Awatar użytkownika
arcio
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:44

AT DAY - WROCŁAW, 31.03.2012r

Nieprzeczytany post autor: arcio »

Wybiera się ktoś ? :)

Szczegóły:
http://satrf.org/UserFiles/file/AT%20DA ... ec2012.pdf

Pzdr.

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

Nie szkoda ci 150zł? 8) Czytałeś dokładnie ten link co sam podałeś? 8)

A może poprostu reklamujesz? :)

Awatar użytkownika
arcio
Gaduła
Gaduła
Posty: 100
Rejestracja: 13 lut 2010, 19:44

Nieprzeczytany post autor: arcio »

.. głównie zainteresowałem się tym dlatego, że obecnie mieszkam we Wrocławiu i jeszcze nigdy na tego typu "imprezach" nie byłem.. zawsze można przynajmniej pogadać z kimś osobiście, a nie tylko komunikować się poprzez komputer.. wolę rozmawiać niż pisać :) poza tym sobotę mam wolną :)

z drugiej strony rynki w sobotę są zamknięte więc, mogę stracić te 150 zł w ten sposób :)

i nie nie reklamuje..

hej :D

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

arcio pisze:.. głównie zainteresowałem się tym dlatego, że obecnie mieszkam we Wrocławiu i jeszcze nigdy na tego typu "imprezach" nie byłem.. zawsze można przynajmniej pogadać z kimś osobiście, a nie tylko komunikować się poprzez komputer.. wolę rozmawiać niż pisać :) poza tym sobotę mam wolną :)

z drugiej strony rynki w sobotę są zamknięte więc, mogę stracić te 150 zł w ten sposób :)

i nie nie reklamuje..

hej :D
No skoro tak chcesz to ok. Dla mnie to scam dlatego pytałem/informowałem.

Awatar użytkownika
mikolaj2
Gaduła
Gaduła
Posty: 231
Rejestracja: 04 maja 2011, 14:37

Nieprzeczytany post autor: mikolaj2 »

Jako uczestnik jednego ze spotkań mogę śmiało powiedzieć, że te 150zł to dobrze wydane pieniądze :-)

malsehen
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 07 lip 2011, 18:30

Nieprzeczytany post autor: malsehen »

pawelklos, jeżeli ktoś nie miał nigdy możliwości spotkania z prawdziwymi traderami, to 150zł, chyba nie jest wygórowaną stawką za taką usługę.
Piszesz, że to scam, ale o czym mówisz ? O wykładowcach, że nie są tymi za kogo się podają,czy może o wiedzy którą przekazują, że jest bezwartościowa ?

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

malsehen pisze:pawelklos, jeżeli ktoś nie miał nigdy możliwości spotkania z prawdziwymi traderami, to 150zł, chyba nie jest wygórowaną stawką za taką usługę.
Piszesz, że to scam, ale o czym mówisz ? O wykładowcach, że nie są tymi za kogo się podają,czy może o wiedzy którą przekazują, że jest bezwartościowa ?
Prawdziwi traderzy nie bawią się w takie bzdury - uwierz mi.

W tym opisie co jest przedstawiony można znaleźć conajmniej 15 przykładów bzdur opisanych tam.

tomekinv
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 02 kwie 2009, 13:57

Nieprzeczytany post autor: tomekinv »

paweklos - na spotkaniach, które robiłem grubo ponad połowa uczestników to osoby wyłącznie żyjące z tradingu. Chyba to kwestia na jakie spotkania/szkolenia/zjazdy się trafia.

Patrząc na historie SATRF - bardzo wielu prowadzących to osoby też żyjące z tradingu. A, że chce im się poprowadzić szkolenie? Czemu nie, nie da się przecież tylko przed komputerem siedzieć, odskocznia od tradingu jest dość ważna.

pawelklos
Gaduła
Gaduła
Posty: 353
Rejestracja: 21 sie 2009, 19:09

Nieprzeczytany post autor: pawelklos »

tomekinv pisze:paweklos - na spotkaniach, które robiłem grubo ponad połowa uczestników to osoby wyłącznie żyjące z tradingu. Chyba to kwestia na jakie spotkania/szkolenia/zjazdy się trafia.

Patrząc na historie SATRF - bardzo wielu prowadzących to osoby też żyjące z tradingu. A, że chce im się poprowadzić szkolenie? Czemu nie, nie da się przecież tylko przed komputerem siedzieć, odskocznia od tradingu jest dość ważna.
Wiesz to będzie mój ostatni post w temacie szkoleń. Nie mam ochoty robić już za mózg dla reszty społeczeństwa która nie potrafi samodzielnie myśleć a szkoda bo giełda to przedewszystkim samodzielne myślenie i wyciąganie wniosków.

Tym razem wykonam wam analizę techniczną organizacji satrf całkowicie za darmo a dalej niech sobie ludzie robią co chcą, na tym forum co chwilę się pojawiają tego typu pierdoły a leszcze to łykają.

Stowarzyszenie Analityków Technicznych powstało dla Ciebie. Abyś mógł zobaczyć jak inni inwestorzy inwestują swoje oszczędności, jakie mają strategie, zarządzanie kapitałem czy też podejście do tego tematu.
Szczytny cel aż ciężko uwierzyć że są jeszcze w Polsce ludzie z caritasu to się chwali!
Szkolenie jest niemal darmowe (pokrywasz tylko koszty logistyczne)
Ludzie poświęcają swoją sobotę aby dzielić się wiedzą to się chwali!
inwestorzy którzy odpowiedzieli na apel SATRF aby dzielić się swoją wiedzą. Jak pokazuje ich biografia, lata doświadczeń i konsekwencja mogą dać spektakularne wyniki.
Dobrze że sami przyznali więc po co ta cała szopka?
Mieczysław Siudek profesjonalny daytrader , uczeń Bryca Gilmora, ekspert analizy czasu i ceny. Po raz pierwszy występuje jako prowadzący więc Ci z was co już byli na naszych spotkaniach na pewno znajdą coś nowego.
Ja też się zajmuje w swoich analizach analizą czasu i ceny oraz fraktalność i z całą pewnością mogę stwierdzić że nie mogę znaleźć nic nowego - godzina wciąż ma 60min a h3 ma 180 min - nic się nie zmienia od lat oprócz ceny instrumentów.
Paweł Śliwa – założyciel SATRF.org, pasjonat i praktyk rynków finansowych. Etatowy pracownik XTB odpowiedzialny za oddziały w 3 krajach.
Tego nie będę komentował z wiadomych względów...
Doświadczenie, które zdobędziesz podczas naszego szkolenia będziesz mógł
wykorzystać w praktyce, co może wpłynąć na wyniki Twoich transakcji. Inwestycja
150 złotych w samego siebie może okazać się najlepszą transakcją w Twoim życiu,
gdyż otrzymasz wiedze wynikającą z wieloletniej praktyki prowadzących szkolenie.
I to wszystko za 150zł - jak za darmo.
Jak ustawiać SL od 5ciu do 15 pisów i powiększać rachunek
od 5 do 20% miesięcznie. Analizy wykresów.– Traders Level
Dawid Filipiak oraz Tomasz Dubiński (2h)
No to ten pan jest już milionerem i w 2 godziny powie nam jak ustawić od 5 do 15 pips stop loss i powiększyć konto od 5 do 20% miesięcznie. 8)
Wybrane elementy z teorii ceny i czasu –Traders Level Mieczysław Siudek (2h)
Ten Pan też w 2 godziny przedstawi wszystko nad czym pracował przez tyle lat, ale czy aby napewno...? o tym przekonamy się na samym końcu.
Mieczysław jest osobą, która w 100% poświeciła się inwestycjom i od lat to jest to jego jedyne źródło dochodów. Mieczysław jest jedyną mi znaną osobą w Polsce która jest uczniem Bryca Gilmora, australijskiego inwestora od którego uczyłem się geometrii.
No nie powiedziałbym bo szkolenia też organizuje prywatnie więc czy to jest jedyne źródło ? hehe
MIECZYSŁAW SIUDEK - Od ponad 17 lat jestem związany z rynkiem kapitałowym. Pracowałem zawodowo na rynku kapitałowym. Od maklera przez maklera specjalistę na GPW, dalej dealera i zarządzającego funduszami w jednym z TFI.Od ponad ośmiu lat inwestuję w futuresy na waluty, indeksy i towary na własny rachunek (bez innej pracy zawodowej). U boku Bryce Gilmore ( 4 lata w jego tradig roomie) poznałem zasady, jakimi kierują się traderzy operujący na rynku kontraktów opartych na indeksie SP500. Jego Price Action Chronicles powstawały na moich oczach podczas analiz w czasie rzeczywistym ( w stenogramach mietek). Oprócz geometrii ceny i czasu bardzo ważnym elementem w mojej całościowej koncepcji jest czytanie wolumenu na bazie Volumen Spread Analise. Traktuję to jako dwa niezależne języki, którymi posługują się traderzy w celu porozumienia się poprzez platformę jaką jest wykres. Efekty moich analiz można znaleźć na blogu http://geometriarynku.wordpress.com/ Od tego roku rozpocząłem również działalność szkoleniową. Więcej na temat mojego podejścia do rynków można znaleźć tu: wstęp do szkolenia http://geometriarynkuszkolenia.wordpres ... szkolenia/ i moja metoda :http://geometriarynkuszkolenia.wordpres ... ja-metoda/
Dawid Filipiak – indywidualny inwestor giełdowy, od 15 lat na rynku akcji, od 7 lat na rynku walutowym Forex. Dzięki wielu różnorakim szkoleniom opracował system pozwalający na osiąganie bardzo wysokich zwrotów z wysoką kontrolą ryzyka. System gry: scalping. Skale: D1, H4, H1, m15. SL: do 20 pipsów. Przy silnych i zdecydowanych ruchach rynkowych stawia SL do 5 pipsów. Ryzyko zysk: 1:5. Lubi lewarować rachunki co, przy dużej dozie dyscypliny, daje bardzo wysokie zwroty sięgające nawet 30% w miesiącu. Trading to całe jego życie. Lubi grać w Texas Holdem No Limit. Właściciel kilku nieruchomości. Ma psa i żonę.
Tomasz Dubiński – indywidualny inwestor giełdowy, od 10 lat na rynku akcji, od 3 lat na rynku walutowym Forex. Dzięki ścisłej współpracy ze swoim nauczycielem (Dawidem – rok tradingu ‘biurko w biurko’) opanował doskonale system scalperski i przeniósł go na skale H4. SL na H4 od 5 do 50p. Ryzyko/Zysk: 1:4. Skale: D1, H8, H4. Uwielbia swing trading. Maniak dobierania w zyskach. Współprowadzi firmę produkcyjną w Polsce, jest częścią międzynarodowej, licencjonowanej firmy zarządzającej aktywami na Forex, inwestuje w nieruchomości mieszkaniowe i komercyjne. Posiada żonę i dwójkę dzieci.
Paweł Śliwa - Rynkami finansowymi zajmuje się od 1998 roku, specjalizując się w Analizie Technicznej. Aktualnie pracownik Domu Maklerskiego X-Trade Brokers S.A. na stanowisku Dyr. Sprzedaży. Prowadzi i organizuje szkolenia dla inwestorów od 4 lat, gdzie tylko w 2008 roku na jego szkoleniach było ponad 1000 osób. Współpracował ze Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych (Wall Street, Akademia tworzenia kapitału), Fundacją Edukacji Rynku Kapitałowego, uczelniami wyższymi: SGH w Warszawie, Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu i wieloma innymi. Jako teoretyk i praktyk inwestuje swoje oszczędności i bierze pelą odpowiedzialność za swoje decyzje finansowe. Jest uczestnikiem licznych szkoleń i kursów w tym ostatnio z Robertem Minerem. Prywatnie mąż, tata i pasjonat rynków finansowych czego efektem jest www.SATRF.org
Tego nie chce mi się streszczać ale wynika jasno że żaden z nich nie utrzymuje się jedynie z gry na giełdzie. Wogóle nie wiem skąd się przybyła moda utrzymywania się wyłącznie z gry na giełdzie - pomijam że jest to zupełnie głupie podejście to jeszcze nie życiowe. Może to jest zakorzenione na zasadzie że "wreszcie będę bogaty i nic nie będę robił" aby do takiego czegoś podejść to trzeba zaczynać z kilkoma bańkami na koncie ale to jest inny temat.
oszczędzasz pieniądze które wydałbyś na szkolenie które często kosztuje ponad 2000 złotych
 oszczędzasz czas który sam musiałbyś poświęcić na czytanie i analizy
 oszczędzasz na zakupie książek otrzymując materiały ze szkoleń
Z jednej strony można zaoszczędzić 2000zł a tak naprawdę organizują sami szkolenia za ponad 2000zł więc czegoś nie rozumiem?
Oszczędzić czas na samotne czytanie, analizowanie i przedewszystkim samodzielne myślenie? to do cholery ktoś będzie za kogoś grać całe życie czy jak? Bo ja do tej pory myślałem że człowiek uczy się samodzielnie a rynek to taki twór który wymaga tylko samodzielnej pracy z wykresem bo innaczej do niczego człowiek nie dojdzie. Każdy w swoim życiu uczy się samodzielnnie!
uczysz się na błędach innych a nie swoich, a tego nie da się porównać do żadnych pieniędzy
Człowiek uczy się tylko na swoich błędach, ktoś kto myśli że jest innaczej jest w błędzie - można omijać błedy innych ale swoich błędów nigdy człowiek nie przestanie popełniać w ten sposób za pomocą błędów człowiek się uczy najlepiej.
poznasz ludzi którzy interesują się tym samym tematem co Ty – zarabianiem pieniędzy. Przyjdź a spotkasz ich tutaj wielu, będziesz mógł wymienić poglądy i spostrzeżenia. Kto wie może to zaowocuje nowymi znajomościami, przełomowymi odkryciami czy też po prostu dobrą zabawą.
lepiej niech założą kawiarnię... :lol:

Wejdzie sobie na stronę tej orgranizacji i odrazu widać że pojawiają się oferty szkoleń po 2k a nawet po 15k. Dlatego dla mnie te AT Day na charakter DEMO tak aby pokazać coś a zarazem nic a następnie robić kasę na szkoleniach które już odpowiednio kosztują a wielkie G dają ;)

Umiejętności zdobywa się ciężką pracą a nie płaci się za marzenia.

PS: W Polsce firmy szkoleniowe różnych branż zbijają majątek dlatego tak ta deregulacja rządowa ich boli... :wink:

Aha i jeszcze jedno, jak im tak zależy na dzieleniu się wiedzy z narodem to niech nagrywają kamerą te spotkania i niech wrzucają na Youtube tak aby jak najwięcej osób mogło skorzystać - przecież nie chodzi o żadne pieniądze ani cluby tylko o dobroć tak? :lol: :wink:

Awatar użytkownika
brother
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 947
Rejestracja: 11 sie 2011, 19:55

Nieprzeczytany post autor: brother »

Takie szkolenia są dobrze pomyślane bo nawet nie płacą za reklamę tylko robią to ich przyszli klienci, a potem wykład z podstawowej broszurki AT.
Certyfikaty i Zaświadczenia Potwierdzam rzetelność szkolenia każdy poziom. Dołącz do nas zostań autoryzowanym szkoleniowcem na terenie EU szczegóły na stronie http://piv.pivpiv.dk/

ODPOWIEDZ