Analizy rynkowe pod kątem popytu i podaży

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Analizy rynkowe pod kątem popytu i podaży

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

Witam serdecznie,

chciałbym zareklamować moje analizy, które piszę dla serwisu fxone (piszę za darmo, ale chciałbym kiedyś coś z tego ciupać ;-)

jak Ktoś jest zainteresowany to może poczytać tutaj :

http://tiny.pl/h136x > http://www.fxone.pl/

ja osobiście charakteryzuję się trochę innym podejściem niż prawdopodobnie jakiekolwiek analizy, które czytaliście

jeżeli wam się podoba to mam też stronę na Facebooku i zachęcam do polubienia, wtedy trafię do szerszej rzeszy i większe prawdopodobieństwo będzie, że kiedyś z tych analiz coś będę miał :)

http://www.facebook.com/pages/Analiza-P ... 3917864618

osobiście nie mam środków na granie we własnym zakresie na poważniej, próbuję swoich sił na Fw20 ;-)

Jeżeli zgadzacie się z moim podejściem to podzielcie się informacją ze znajomymi,

Pozdrawiam :)
Ostatnio zmieniony 05 gru 2011, 22:59 przez raf1124, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

Nieprzeczytany post autor: reptile »

raf1124 pisze: ja osobiście charakteryzuję się trochę innym podejściem niż prawdopodobnie jakiekolwiek analizy, które czytaliście
dobre sobie.. :D

jak F.Kiepski mowi.. "kto g. czyta ten g. wie" :lol:
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Esco
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2603
Rejestracja: 11 kwie 2010, 20:56

Nieprzeczytany post autor: Esco »

Poziomy S/D?

raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

reptile pisze:
raf1124 pisze: ja osobiście charakteryzuję się trochę innym podejściem niż prawdopodobnie jakiekolwiek analizy, które czytaliście
dobre sobie.. :D

jak F.Kiepski mowi.. "kto g. czyta ten g. wie" :lol:

hmm, a czytałeś ? wystarczy przeczytać choćby te analizy, które są na fxone

tak czy inaczej, ja nigdzie, nigdy nie widziałem analizy opierającej się na Supply/Demand, jeżeli Ty widziałeś, to świetnie ;-)

skco pisze:Poziomy S/D?


tak poziomy S/D czyli Supply/Demand czyli Podaż/Popyt

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Nieprzeczytany post autor: xpep »

raf1124 pisze:tak czy inaczej, ja nigdzie, nigdy nie widziałem analizy opierającej się na Supply/Demand, jeżeli Ty widziałeś, to świetnie ;-)
tak jasne wymysliles to :wink: w internecie pelno chocby na tym forum

Awatar użytkownika
Robert B
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 08 wrz 2007, 05:56

Nieprzeczytany post autor: Robert B »

raf1124,
na fxone piszesz o sobie tak:

"Inwestor indywidualny, absolwent finansów międzynarodowych i bankowości. W swoich analizach kieruje się koncepcją popytu i podaży, którą pogłębiałem dzięki wiedzy zdobytej poprzez kursy Online Trading Academy XLT Forex. "

a w pierszymn poscie zaznaczasz, ze
"osobiście nie mam środków na granie we własnym zakresie na poważniej, próbuję swoich sił na Fw20 ;-) "

na pierwszy rzut okiem to za duzego doswiadczenia nie masz ale i tak duzy plus za szczerosc i odwage, bo nie kazdy podpisuje sie swoim imieniem i nazwiskiem.

Pozdrawiam i powodzenia

raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

Robert B pisze:raf1124,
na fxone piszesz o sobie tak:

"Inwestor indywidualny, absolwent finansów międzynarodowych i bankowości. W swoich analizach kieruje się koncepcją popytu i podaży, którą pogłębiałem dzięki wiedzy zdobytej poprzez kursy Online Trading Academy XLT Forex. "

a w pierszymn poscie zaznaczasz, ze
"osobiście nie mam środków na granie we własnym zakresie na poważniej, próbuję swoich sił na Fw20 ;-) "

na pierwszy rzut okiem to za duzego doswiadczenia nie masz ale i tak duzy plus za szczerosc i odwage, bo nie kazdy podpisuje sie swoim imieniem i nazwiskiem.

Pozdrawiam i powodzenia

Inaczej: kasę na inwestowanie mam, i staram się osiągnąć jakieś konkretne zyski ale niestety nie jestem w stanie osiągnąć zysków wystarczających do utrzymania się z tego.
Na obecną chwilę, przynajmniej, handluję kontraktami, stać mnie na otwarcie 3 kontraktów, ale prowizje mnie zżerają ... polskie warunki to totalna porażka, a niestety, na handel kontraktami za granicą mnie nie stać :)

Koło się zamyka, mam nadzieję, że te analizy docelowo pozwolą mi osiągnąć jakieś dodatkowe wpływy, abym nie czuł presji, która na pewno nie pomaga przy handlu :)

Awatar użytkownika
sl3tp10
Gaduła
Gaduła
Posty: 89
Rejestracja: 18 lis 2011, 14:07

Nieprzeczytany post autor: sl3tp10 »

raf1124 pisze:Na obecną chwilę, przynajmniej, handluję kontraktami, stać mnie na otwarcie 3 kontraktów, ale prowizje mnie zżerają ... polskie warunki to totalna porażka, a niestety, na handel kontraktami za granicą mnie nie stać :)
A nie myślałeś o Forexie ? Tu masz większe możliwości wpływania na wielkość otwartych pozycji a tym samym na wielkość kosztów transakcyjnych... Polecam przesiadkę ;) No chyba, że bardzo kręci Cię rynek terminowy ;)
Treści publikowane przeze mnie nie stanowią "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Awatar użytkownika
Robert B
Gaduła
Gaduła
Posty: 92
Rejestracja: 08 wrz 2007, 05:56

Nieprzeczytany post autor: Robert B »

ee, bez przesady, skoro mozesz pozwolic sobie na 3 kontrakty to na E-mini tez juz bys mogl pograc
"jutro to dziś - tyle że jutro" - S. Mrożek

raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

sl3tp10 pisze:
raf1124 pisze:Na obecną chwilę, przynajmniej, handluję kontraktami, stać mnie na otwarcie 3 kontraktów, ale prowizje mnie zżerają ... polskie warunki to totalna porażka, a niestety, na handel kontraktami za granicą mnie nie stać :)
A nie myślałeś o Forexie ? Tu masz większe możliwości wpływania na wielkość otwartych pozycji a tym samym na wielkość kosztów transakcyjnych... Polecam przesiadkę ;) No chyba, że bardzo kręci Cię rynek terminowy ;)

Do egzekucji strategii korzystam z wykresów 2 min, gdzie na fw20 SL ustawiam na 2-3 pkt ;) dlatego wolę rynek regulowany, miałem konta u dwóch brokerów i podziękowałem za te rozszerzane spready itp. itd. Forex jest dobry ale na h1/h4, a ja nie ten typ, jak znajdę pracę to tak będę budował konto, aby w przyszłości przenieść się tylko na grę.

Robert B pisze:ee, bez przesady, skoro mozesz pozwolic sobie na 3 kontrakty to na E-mini tez juz bys mogl pograc
interesowałem się, i wiem, że mógłbym grać na e-mini, ale np. s&p e-mini to $6.25 za pkt. a więc ryzyko dla mnie byłoby zbyt wysokie, poza tym otwarcie rachunku to kwota rzędu $5k, a tyle nie posiadam ;]

ODPOWIEDZ