Realne podejście do inwestowania

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Kiwaczek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 37
Rejestracja: 17 mar 2011, 20:20

Realne podejście do inwestowania

Nieprzeczytany post autor: Kiwaczek »

Forex to trading. Trading to AT a AT to zbiór banałów i pseudonaukowych truizmów .Taki mniej więcej jest mój pogląd na najpopularniejszy sposób inwestowania (trejdingu) na Forexie, surowcach czy derywatach.
Zapraszam na moją stronę, Inwestowanie Globalne, gdzie NIE przedstawiam żadnej analizy technicznej.
Interesuje mnie natomiast analiza realnych sił rządzących rynkami, co niestety nie jest tak proste jak AT, ale za to ciekawsze i trochę bardziej zyskowne ;)

expedient warzywniaka

Nieprzeczytany post autor: expedient warzywniaka »

Powodzenia życzę i żebyś się szybko nie rozczarował. Chociaż może im szybciej tym lepiej. Technika jest BARDZO ważna więc nie wolno jej ignorować.

Cadermo

Nieprzeczytany post autor: Cadermo »

Nie rozumiem tylko czemu nie chcesz używać AT? Po pierwsze proste ,opierasz na się samym wykresie i niczym innym . Skąd taka decyzja?

raf1124
Gaduła
Gaduła
Posty: 125
Rejestracja: 22 mar 2011, 08:44

Re: Realne podejście do inwestowania

Nieprzeczytany post autor: raf1124 »

Kiwaczek pisze:Forex to trading. Trading to AT a AT to zbiór banałów i pseudonaukowych truizmów .Taki mniej więcej jest mój pogląd na najpopularniejszy sposób inwestowania (trejdingu) na Forexie, surowcach czy derywatach.
Zapraszam na moją stronę, Inwestowanie Globalne, gdzie NIE przedstawiam żadnej analizy technicznej.
Interesuje mnie natomiast analiza realnych sił rządzących rynkami, co niestety nie jest tak proste jak AT, ale za to ciekawsze i trochę bardziej zyskowne ;)
masz słuszny pogląd do AT, ale dlatego, że nie wiesz jak tak naprawdę z tego korzystać :)

spowiednik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 21
Rejestracja: 15 maja 2010, 07:27

Re: Realne podejście do inwestowania

Nieprzeczytany post autor: spowiednik »

Kiwaczek pisze:Forex to trading. Trading to AT a AT to zbiór banałów i pseudonaukowych truizmów .Taki mniej więcej jest mój pogląd na najpopularniejszy sposób inwestowania (trejdingu) na Forexie, surowcach czy derywatach.
Zapraszam na moją stronę, Inwestowanie Globalne, gdzie NIE przedstawiam żadnej analizy technicznej.
Interesuje mnie natomiast analiza realnych sił rządzących rynkami, co niestety nie jest tak proste jak AT, ale za to ciekawsze i trochę bardziej zyskowne ;)
jeżeli chcesz podejmować decyzje inwestycyjne pod każde pierdnięcie polityków
to proszę bardzo,ale miej na uwadze jedno, ze rynek idiotyczne decyzje szybko weryfikuje

ODPOWIEDZ