Kasomat.pl - co myślicie ?

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.
Piotrek91
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 11 lip 2011, 14:33

Kasomat.pl - co myślicie ?

Nieprzeczytany post autor: Piotrek91 »

Witam dziś natrafiłem na dość ciekawy portal kasomat.pl.

Kilka słów o samej idei
mambiznes.pl pisze:Serwis Kasomat.pl został stworzony z myślą o osobach, które poszukują nowych okazji do zainwestowania wolnych środków. Umożliwia inwestowanie w akcję pożyczkową ze 100% ochroną kapitału oraz stałym oprocentowaniem od 8 do 12% w skali roku.

Osoby udzielające pożyczek mogą to robić bez potrzeby aktywnego uczestnictwa w aukcjach i weryfikacji potencjalnych pożyczkobiorców. Inwestor nie ponosi również ryzyka i kosztów związanych z ewentualną windykacją, za którą odpowiedzialny jest Kasomat.pl. Dodatkowo, to inwestor wybiera okres inwestycji, przez co minimalizuje ryzyko inwestycyjne.

Witryna pozwala zainwestować online od 1000 do 50 000 zł na 60 lub 90 dni. Aby dokonać inwestycji użytkownik musi zaakceptować warunki umowy oraz stać się akcjonariuszem Kasomat.pl S.A. Każdy inwestora otrzymuje jedną akcje wartości 1 grosza.
Mam wolne około 5000 zł i zastanawiam się właśnie czy nie przetestować tego sposobu inwestycji. Tym bardziej, że teraz gdy wpłacę 2000 dostaję + 100 zł oraz 17% co jest kuszącą opcją tym bardziej, że mój kapitał będzie leżał na koncie jeszcze długo , więc mogę sobie pozwolić na roczną blokadę pieniędzy.
Jego plusem nad zwyczajnymi pożyczkami społecznościowymi na pewno jest 100% ochrona kapitału.

A wy co myślicie ? naciągacze czy dobra alternatywa dla tradycyjnych lokat ?

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Piotrek91 pisze:Mam wolne około 5000 zł i zastanawiam się właśnie czy nie przetestować tego sposobu inwestycji.
Twoja kasa, rób co chcesz.
Piotrek91 pisze:Tym bardziej, że teraz gdy wpłacę 2000 dostaję + 100 zł oraz 17% co jest kuszącą opcją tym bardziej
tja..
kasomat.pl pisze:od 1000 zł do 25.000 zł – 8 % w skali roku,
od 25.100 zł do 39.900 zł – 10 % w skali roku,
od 40.000 zł do 50.000 zł – 12 % w skali roku.
Piotrek91 pisze:Jego plusem nad zwyczajnymi pożyczkami społecznościowymi na pewno jest 100% ochrona kapitału.
Ochrona? Niby jaka ochrona? Jakaś totalna bzdura! Nie wierz we wszystko co przeczytasz.
Spółka akcyjna odpowiada za swoje zobowiązania (a więc i pożyczki) do wysokości swojego majątku (a ten może być już od 5000 pln).

Naciąganie i tyle. Pewnie naiwni się znajdą.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2011, 17:38 przez Tig3r, łącznie zmieniany 1 raz.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Piotrek91
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 11 lip 2011, 14:33

Nieprzeczytany post autor: Piotrek91 »

Ich kapitał to 101.000 zł

Masz zapewne większe doświadczenie , dlatego się wstrzymam z inwestowaniem tam. Poczekam trochę zobaczę co w internecie będą pisali później.

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

Zapewne wystarczy z nimi pogadać a sam zobaczysz że to się kupy nie trzyma.

W jaki to sposób GWARANTUJĄ ochronę środków - mają jakieś ubezpieczenie (bo umową tak na prawdę NIC nie gwarantuje i jest samą obietnicą)? Piszą o gwarancji że jest i NIC więcej. Dla mnie to jasny sygnał że jest to G.. a nie gwarancja.
Dlaczego najpierw każą wpłacać kasę a dopiero potem zawierają umowę? W normalnych relacjach nie ma takich kwiatków no ale sami piszą "wpłacaj jak najszybciej".. Sama ta postawa mówi o nich bardzo wiele.
Ogólnie to wygląda jak piramida..
kasmoat.pl pisze: Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprzestrzeganie przez Uczestników postanowień niniejszego Regulaminu, w szczególności jeżeli treść Zgłoszenia będzie sprzeczna z prawem, będzie naruszać prawa osób trzecich, będzie sprzeczna z dobrymi obyczajami, albo będzie opisywać sytuacje lub zdarzenia, które mogą powodować zagrożenie dla zdrowia lub życia ludzi lub zwierząt. Organizator zastrzega sobie prawo do dochodzenia roszczeń z tytułu wszelkich szkód poniesionych przez Organizatora w związku z niespełnieniem przez danego Uczestnika wymogów określonych w zdaniu poprzednim.
LOL
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
ahanook
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 22
Rejestracja: 09 cze 2011, 08:35

Nieprzeczytany post autor: ahanook »

hmmm no troche to budzi watpliwosci, szczgolnie okreslenia w stylu "Jest bardzo ważne aby wykonać przelew jak najszybciej"...

poza tym jest ta promocja dla pierwszych 1000 osob.... 1000 osob wplaca po 2000, wiec z tego uzbiera sie im 2mln. i tu opcja a): przez rok moga spokojnie sie ulotnic, bo dopiero wtedy teoretycznie maja przelac Ci z powrotem kase i ktos sie nimi bardizej zaintersuje jak tej kasy nie bedzie.
opcja b) z kapitalem 101.000 wyciagaja kase i oglaszaja pozniej upadlosc - ich zysk to 2.000.000 - 101.000. (chocby udzielaja bardzo ryzkownych pozyczek(np na slupow - ktorzy sami maja z tego grosze, a komornik / likwidator nic im nie zrobi) ktore okazuja sie w koncu byc bez pokrycia i firma upada. a Ty odzyskasz grosze.

oczywiscie to tylko czarna wizja, a wszystko rownie dobrze moze byc cacy ;) mysle ze czas to zweryfikuje, ale nie ma co sie tam pchac od razu.

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »


Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

dżizus :shock:
Toż to szok. Kasę rozdają za darmo. 12% :shock: gwarancje :shock:
Przeca jak się japońce z hamerykańcami zwiedzą to taki carry trading nam urządzą że szok.
Toż to będzie dolar po 1 zł, tyle kasiory napłynie ;)
a frank po 50gr i mieszkania zaczną w Polsce za darmo rozdawać.
Qurde pakuje się zaraz i wracam.
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

wojtek_ea
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 81
Rejestracja: 04 sie 2010, 22:17

Nieprzeczytany post autor: wojtek_ea »

Może jak oni będą w kasomacie drugim Providentem to zarobią te 12 % , bo przecież pożyczki z Providenta wychodzą na 70% w skali roku lub więcej (nie sprawdzałem ale tak pisali w GW) - ale na razie wygląda to jak czysta socjotechnika jak z USA - ale wykonanie bardzo kiepskie. Byłbym bardzo ostrożny.

hannibal
Gaduła
Gaduła
Posty: 175
Rejestracja: 26 sie 2008, 19:05

Nieprzeczytany post autor: hannibal »

szczególnie ,że temat kasomatu rozpoczął i zachwala ktoś kto ma kilka postów i niedawno dołączył.....ktoś tu ma nas za idiotów :lol: .....nie muszę dodawać że pasjami uwielbiam tę socjotechnikę :mrgreen:

a tu ktoś podobnie o tym samym :twisted:
http://www.bankier.pl/forum/temat_kasom ... 49266.html

Piotrek91
Gaduła
Gaduła
Posty: 163
Rejestracja: 11 lip 2011, 14:33

Nieprzeczytany post autor: Piotrek91 »

Tylko , że ja nie mam nic wspólnego z tą firmą to po pierwsze. A po drugie ja nie przedstawiłem oferty , tylko pytałem o opinie, więc weź stuknij się w głowę zanim znowu będziesz szukał dziury w całym.

ODPOWIEDZ