mpac.pl - szkolenia

Reklamy oraz linki do ciekawych miejsc w sieci zajmujących się rynkiem Forex.

Czy myśłisz, że ta firma jest profesjonalna ?

tak
9
17%
nie
29
54%
nie wiem
16
30%
 
Liczba głosów: 54

Awatar użytkownika
reptile
Maniak
Maniak
Posty: 2799
Rejestracja: 13 gru 2008, 13:48

mpac.pl - szkolenia

Nieprzeczytany post autor: reptile »

śmiać mi się chce : )

http://mpac.pl
http://mpac.pl/index.php/referencjehtml.html

zreszta poklikajcie sobie :)
R.E.P.T.I.L.E. - Robotic Electronic Person Trained for Infiltration and Logical Exploration (off-line,only e-mail)

Awatar użytkownika
Tweester
Bywalec
Bywalec
Posty: 19
Rejestracja: 24 paź 2007, 13:21

Nieprzeczytany post autor: Tweester »

Wystarczy, że na początek zainwestujesz kwotę 2.000zł. Kierując się zasadami, które poznasz podczas naszego szkolenia, zarobisz kolejne 2.000zł w 1-2tygodni, dzięki dźwigni finansowej, traktującej każdą Twoją złotówkę jako 100zł.

Osiągniesz to poświęcając tylko 1 godzinę dziennie !
Średni dzienny wolumen na tym rynku to już około 4 triliardów.
Przekonali mnie. Mają wiedzę, doświadczenie i referencje, żal by było nie iść na takie szkolenie.

Junak
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2008, 20:41

Nieprzeczytany post autor: Junak »

Wyszukiwarka GUS prawde Ci powie...
Data rejestracji spółki: 2010.10.05

Wyszkolili wiele osob, ktore odniosly niesamowity sukces na forexie w tak krotkim czasie. Dla mnie bomba.

// wymoderowano - proszę nie wstawiać danych osobowych
mod tig3r

compton
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:51

Nieprzeczytany post autor: compton »

Nie ma tragedii... Pytanie czy mogą czegoś nauczyć - pewnie warto poprosić o jakąś gratisową próbkę :)

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

compton pisze:Nie ma tragedii...
compton Jeśli ktoś na starcie kłamie to już jest spalony i tyle. Nie liczy się nic więcej. Zapewne napisałeś tą złotą myśl bo coś masz z tą "firmą" wspólnego.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

compton
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:51

Nieprzeczytany post autor: compton »

Nie mam. Jednak uczciwie byłoby gdyby ktoś od nich się wypowiedział. Tyle.
A w którym miejscu "kłamią"? :)

Marcinsti2
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 12:01

Nieprzeczytany post autor: Marcinsti2 »

Szanowni Koledzy,
widzę to tak:
macie jakiś problem ze sobą. Zakładam, że żaden z Was nie skorzystał z usług ww. firmy, nie mniej atakujecie ją... a to jest już lekko mówiąc "niefajne".
Z tego co widzę, firma nie reklamowała się na tym forum, tylko jeden podniecony koleś zrobił jej czarny PR - kompletnie bezpodstawnie.

reptile - zajmij się swoimi problemami i nie szukaj innych, bo jak Cię w końcu znajdą to będzie za późno... = i to nie jest groźba.

Awatar użytkownika
daromanchester
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2301
Rejestracja: 02 maja 2009, 12:48

Nieprzeczytany post autor: daromanchester »

Marcinsti2 pisze:reptile - zajmij się swoimi problemami i nie szukaj innych, bo jak Cię w końcu znajdą to będzie za późno...
No i reptile Obrazek doigrałeś się :lol:
"Ekspert to taki człowiek, który popełnił wszystkie możliwe błędy w bardzo wąskiej dziedzinie" - Niels Bohr
"Każdy głupi może wiedzieć. Sedno to zrozumieć" - Albert Einstein

Awatar użytkownika
Tig3r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 2310
Rejestracja: 02 sty 2008, 10:46

Nieprzeczytany post autor: Tig3r »

compton pisze:A w którym miejscu "kłamią"?
No po pierwsze dopiero wystartowali z 2-3 tyg temu a już wielkie sukcesy i doświadczenie. No ok może ktoś się da nabrać a mistrzostwo to:
Zainwestuj 2000PLN. Zasady poznane podczas naszego szkolenia pozwolą Ci generować ponadprzeciętne zyski, a dzięki dzwigni finansowej - wykorzystasz każdy najmniejszy ruch na walutach. Wystarczy 60 min dziennie.
Jak godzinka dziennie potrafi wykorzystać każdy ruch?

Podstawowy pakiet za szkolenie 3660PLN - więc chyba te 2000 nie wystarczy..
Przewaga nad konkurencją::
-specjalnie przygotowane konto demo na szkolenie
:D nie będę tego komentował

Nie oceniam jakości szkolenia bo nie korzystałem i nigdy nie skorzystam ale widać że na stronie można bzdury wyczytać.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2010, 11:05 przez Tig3r, łącznie zmieniany 1 raz.
======================================================
Nie głupi ten co nie wie, lecz ten który nie chce się nauczyć..

Awatar użytkownika
WIELKIXJAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 10 gru 2009, 18:54

Nieprzeczytany post autor: WIELKIXJAN »

"Dzięki szkoleniu w MPAC INVESTMENTS.......... Wydane pieniądze na to szkolenie zwracają mi się do dzisiaj."
Alicja Olak – scenograf filmów fabularnych i reklamowych

Tig3r ma rację, firma powstała niecałe 2 miesiące temu, a pani Alicja zdążyła już odbyć szkolenie i pieniądze zwracają jej się do dzisiaj. Nie sądzicie, że ten wpis i inne są mocno naciągane zważywszy, że istniejecie niecałe 2 miesiące? Dopiero teraz kolega replite zauważył Waszą ofertę, nie wiem, być może już w październiku wystawiliście sobie pochlebne opinie. Nie twierdze, że nie przeprowadziliście wymienionym na stronie osobom szkolenia, być może prywatnie, lub przez inną firmę, ale na pewno nie jako MPAC INVESTMENTS, bo jako firma istniejecie zbyt krótko. Jeśli się mylę poprawcie mnie.

To forum nie jest do oczerniania kogokolwiek, jeśli to robi prędzej czy później dostanie bana, gdyż moderatorzy nie są tu zbyt pobłażliwi.
To forum jest do pomagania sobie nawzajem i ewentualnie ostrzegania przed różnymi perełkami w internecie. Dzięki reptile

ODPOWIEDZ