Kontrakty na różnicę (CFD) – ANKIETA Urzędu KNF

Tu można dyskutować o wszystkich sprawach związanych z rynkiem Forex.
Świeżak44
Fanatyk
Fanatyk
Posty: 8115
Rejestracja: 18 maja 2016, 17:20

Re: Kontrakty na różnicę (CFD) – ANKIETA Urzędu KNF

Nieprzeczytany post autor: Świeżak44 »

Nie, no bez przesady! Nie mogę czytać tych waszych pomysłów na kary i ograniczenia... :evil: Co to ma być?? Precież to teoretycznie wolny kraj, a nie PRL. Zresztą niedługo wybory.. Ja zagłosuje na Konfederacje Korwin Braun Liroy , właśnie żeby trochę poskromić tych katolickich komunistów.. Już im za bardzo odwala od tej władzy absolutnej. :x
To gra psychologiczna. W tej grze chodzi głównie o wycinanie SL.

Caldeborn
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 839
Rejestracja: 10 lis 2015, 17:44

Re: Kontrakty na różnicę (CFD) – ANKIETA Urzędu KNF

Nieprzeczytany post autor: Caldeborn »

Nie ma Polandesz jest EU. W dalszym ciagu najwieksza potega gospodarcza i najlepiej zorganizowana confederacja.
Kazde LLC ma koniec roku finansowego najczesciej w innym terminie niz 31 grudnia i wtedy wysyla informacje o dochodach do swojego US. Do 14 lutego wysla informacje kto i ile zarobil, stacil na koniec roku kalendarzowego wraz z wszystkimi danymi osobowymi. Kazdy broker tez raportuje wszystkie info do nadzoru finansowego w swoim kraju co np. 3 miesiace. Zgodnie z miedzynarodowymi ustawami US np. w Australii wysyla info do US w Polsce(EU) o rezydentach polskich majacych konta, dochody w Australii. Jezeli handel CFD dla obywateli EU bedzie dozwolony tylko na terenie EU to polski US wysyla note do KNF, KNF do AFSL a oni do np: ICM z prosba o natychmiastowe wypowiedzenie umowy wszyskim obywatelom EU. W razie nie zastosowania sie do bla bla bla kara w wysokosci lub utrata licencji. Wystarczajaco po chlopsku?
Tak to bedzie wygladalo jak ludzie w KNF sa leniwi ale jak sa nadgorliwi to BIK(i podobne instytucje) wszystko ci powie.
Jak masz pesel i kiedykolwiek brales pozyczke to co miesiac splywaja o tobie informacje takie jak: zarobki, karty i balance na koniec miesiaca, stan majatkowy, ostani adres, nr telefonu i jeszcze w ch... innych rzeczy.
Zanim broker wypowiedzial mi umowe w Australii rok temu to na dwa czy trzy miesiace przed otrzymalem taka, podobna ankiete na maila. Maila tamtego mialem tylko do konta a o kncie ze tam mam to nawet sobie nie powiedzialem.
Teraz moge tylko handlowac w Kanadzie albo w USA. Jest drozej ale powoli zaczyna mi sie to podobac. Dolara wiecej na kontrakcie ale jaki spokoj. Powodzenia

ODPOWIEDZ