Jak mieć 'Track Record Verified' na myfxbook.com?

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
carl0s
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: 22 lip 2012, 17:52

Jak mieć 'Track Record Verified' na myfxbook.com?

Nieprzeczytany post autor: carl0s »

Siema,
ściągnąłem jakieś EA do weryfikacji konta 'To enable verification, please use the latest EA version: Myfxbook EA' klikając w to, niby to włączam w MT4, ale mam smutną buźkę w prawym górnym rogu, z drugiej strony w lewym górnym rogu jest coś takiego: 'Myfxbook EA Version 1.86 / Last Publish: (data i godzina) / Statement uploaded successfully'.
Na stronie myfxbook dalej mam, że konto niezweryfikowane a jak klikam w Help to tam jest napisane, żeby w ustawieniach konta wpisać hasło inwestorskie, żeby zweryfikować ale nie mogę znaleźć tych ustawień, poza tym skoro trzeba te hasło gdzieś wpisać to po co te EA?
Any help??

TesterForex
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 22 gru 2016, 12:45

Re: Jak mieć 'Track Record Verified' na myfxbook.com?

Nieprzeczytany post autor: TesterForex »

Trzeba zmienić hasło inwestora na takie, jakie wygenerował myfxbook.

1. W myfxbook klikasz na nazwę swojego profilu -> settings -> edit (dla wybranego konta)
2. Tam jest pole "Authorization password". Kopiujesz hasło, które się tam wyświetla.
3. W swoim MT4 wchodzisz w Narzędzia -> Opcje -> zakładka "Serwer" i tam ustawiasz hasło inwestora na to,
co wyświetlało się w myfxbooku.
4. Wracasz do myfxbooka, klikasz "Update Password" i wpisujesz to nowozmienione hasło.
5. Klikasz "Connect" i już masz zweryfikowane konto.

Ten EA przydaje się jak w myfxbooku nie ma brokera, z którego się korzysta i nie można połączyć się z kontem przez Auto Update. A, no i to EA nie musi mieć uśmiechniętej buźki (zezwolenia na handel), żeby działało, więc wszystko z nim ok.
Współautor interaktywnego kursu MQL4 dla serwisu fxwatch

ODPOWIEDZ