Najlepsza platforma na telefon?

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Gerardooo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:51

Najlepsza platforma na telefon?

Nieprzeczytany post autor: Gerardooo »

Cześć,

Traduje od kilku lat ale wszystko na laptopie i chciałbym Was zapytać jaka jest najlepsza platforma na telefon?

Dzięki!

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Najlepsza platforma na telefon?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Witaj,

No cóż, najpopularniejsze na pewno będzie MT4 mobile z uwagi ilości brokerów, którzy ją oferują. Niektórzy dobrze wypowiadają się o mobilnej platformie dla Trading212 chociaż mi osobiście nie podchodzi.

Ostatecznie i tak handlujesz na tym, co oferuje Twój broker, a aplikacja mobilna służy głównie do kontrolowania rynku niż do pełnowymiarowej gry z uwagi na problem z dokonaniem rzetelnej analizy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Gerardooo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 29 wrz 2016, 15:51

Re: Najlepsza platforma na telefon?

Nieprzeczytany post autor: Gerardooo »

Dzięki! Handluje w XTB więc spróbuje obie ich platformy i też mam taki planżeby raczej monitorować i modtyfikowac zlecenia a nie analizować bo traduje technicznie i telefon się raczej do tego nie nadaje.

Czyli dla pewności platformy mobilne się nie różnią tak bardzo od ciebie żebym szukał czegoś wyjątkowego?

Pozdrawiam!

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Najlepsza platforma na telefon?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Gerardooo pisze:Dzięki! Handluje w XTB więc spróbuje obie ich platformy i też mam taki planżeby raczej monitorować i modtyfikowac zlecenia a nie analizować bo traduje technicznie i telefon się raczej do tego nie nadaje.

Czyli dla pewności platformy mobilne się nie różnią tak bardzo od ciebie żebym szukał czegoś wyjątkowego?

Pozdrawiam!
Moim zdaniem nie. Przynajmniej jeszcze nie trafiłem na taką żebym powiedział "ale zaje&#ta!" :).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
SuperFOREX
Gaduła
Gaduła
Posty: 207
Rejestracja: 11 lip 2013, 16:49

Re: Najlepsza platforma na telefon?

Nieprzeczytany post autor: SuperFOREX »

Osobiście nie korzystam z platform mobilnych, więc trudno mi opiniować Trading Station mobile w relacji do rozwiązań konkurencji. Gdybyś jednak chciał się zapoznać z możliwościami TSmobile to tu jest kilka filmików:
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... 4nL8KgsjN5
W przypadku zainteresowania można założyć konto demo i przetestować "na żywo".

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Najlepsza platforma na telefon?

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Przygotowaliśmy dla Was zestawienie oraz obszerną recenzję najpopularniejszych platform mobilnych wśród polskich traderów, czyli:
- MT4
- cTrader
- xStation
- SWFX Trader Dukascopy
- CMC Markets,
- Trading 212

Zapraszamy!

http://forexclub.pl/recenzja-zestawieni ... mobilnych/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ