zwiechy mt4 na wykresie M1

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

zwiechy mt4 na wykresie M1

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

niezależnie od brokera zaliczam zwiechy na wykresie M1 w mt4. Szczególnie jak jest dużo ticków np. przed chwilą w czasie stopy procentowej. nie wiem czy to nie za słaby komp (Pentium D 3,0GHz, 2 GB ram). w tle chodzi tylko firefox (zżera pamięć) ale bez żadnych stron z flashem. na MT4 jednoczesnie otwarte do 8 wykresów na H1, tylko jeden na M1.
macie jakieś sugestie?

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9999
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: zwiechy mt4 na wykresie M1

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Moja sugestia to droga eksperymentalna ;). Najpierw spróbuj bez FireFoxa, potem redukuj liczbę wykresów i obserwuj.

Jakie obciążenie generuje samo MT4? Dysk, RAM, procesor?
Może też masz uruchomione jakieś niestandardowe wskaźniki...

Jak nic nie pomoże można usunąć pliki historii (.hst) i zmniejsz ilość słupków na wykresie (Narzędzia -> Opcje -> Wykres).
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

irmentruda
Maniak
Maniak
Posty: 1607
Rejestracja: 21 sie 2014, 08:51

Re: zwiechy mt4 na wykresie M1

Nieprzeczytany post autor: irmentruda »

raposo pisze:Moja sugestia to droga eksperymentalna ;). Najpierw spróbuj bez FireFoxa, potem redukuj liczbę wykresów i obserwuj.

Jakie obciążenie generuje samo MT4? Dysk, RAM, procesor?
Może też masz uruchomione jakieś niestandardowe wskaźniki...

Jak nic nie pomoże można usunąć pliki historii (.hst) i zmniejsz ilość słupków na wykresie (Narzędzia -> Opcje -> Wykres).
Będę próbował, dzięki za sugestie.

-- 02 lis 2015, 11:02 --

wychodzi na to, że to wskaźnik TSI wrzucony na każdy wykres zabiera dosyć sporo procka jak przychodzi dużo ticków.
Firefox to też porażka, żadnej strony nie wyświetla i też wpieprza zasoby.
Zna ktoś sposób aby zmusić chromea albo opere do pracy z myfxbook.com? Tak mnie te przegladarki chronią przed złem, że nie pozwolą włączyć myfxbooka.

-- 02 lis 2015, 12:39 --

już wiem co jest grane, na tym złomie używam jeszcze pewnego systemu operacyjnego, który już nie ma wsparcia.

ODPOWIEDZ