MT4 problem

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

MT4 problem

Nieprzeczytany post autor: xpep »

Witam

Dzis nagle przestal mi dzialac metatrader, przeinstalowalem nic nie pomaga, platforma wlacza sie nawet sie wykresy nie pojawiaja i zamyka sie. Mial ktos cos takiego? Co ciekawe dotyczy to wsyzstkich brokerow, mam widowsa 7

Pozdro

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re: MT4 problem

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

xpep pisze:Witam

Dzis nagle przestal mi dzialac metatrader, przeinstalowalem nic nie pomaga, platforma wlacza sie nawet sie wykresy nie pojawiaja i zamyka sie. Mial ktos cos takiego? Co ciekawe dotyczy to wsyzstkich brokerow, mam widowsa 7

Pozdro

Miałem kiedyś tak, przyczyną był wskaźnik w wersji ex4 skompilowany na nowszej wersji platformy niż moja,
rozwiązania były dwa, albo uaktualnić platformę albo zdobyć plik mq4 i skompilować na tej wersji której używałem.

Sprawdź czy dzieje się tak też na czystych wykresach będzie wiadomo wtedy pozostaje chyba tylko platforma.

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Re: MT4 problem

Nieprzeczytany post autor: xpep »

wlasnie problem w tym ze nawet jak instaluje nowa czysta platforme to tez nie dziala, mialem najnowsza wersje mt4 nie robilem wlasciwie ostatnio zadnych zmian na niej, i nagle pewnego dnia mt4 przestalo mi dzialac i to kazda platforma nawet jak zainstaluje nowa :?

Awatar użytkownika
lolek
Gaduła
Gaduła
Posty: 335
Rejestracja: 26 lut 2008, 00:12

Re: MT4 problem

Nieprzeczytany post autor: lolek »

Kiedyś miałem taką sytuacje że MT4 nie łączył się z serwerem i zadzwoniłem do brokera po pomoc.
Facet mi doradził żebym przeinstalował Windowsa i byłem niezadowolony z tej porady bo tak to ja też mogę każdemu poradzić :D
Przeinstalowałem Windowsa i wszystko działało :)
Windows tak ma że po pewnym czasie wymaga przeinstalowania a szczególnie jak coś szfankuje to często łatwiej przeinstalować niż znaleźć usterkę.
Ja teraz mam taki przypadek że jak coś uruchamiam to na liście procesów się to pojawia jako mały programik 100 kilo i po jakimś czasie dopiero zwiększa mu się pamięć i się uruchamia i nawet Firefox wyświetlił info że przeglądarka się długo uruchamia.
Różne programy grzebią po rejestrze a ponieważ Windows nie jest open source i nie dokumentują wielu rzeczy to dochodzi do usterek.
Jak Ci coś nie działa to jest duża szansa że przez rejestr który jest sercem konfiguracji i nawalone jest tam wszystkiego i najlepiej reinstalacja systemu :)
Przywal gadowi z grubej rury :D

Awatar użytkownika
xpep
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 844
Rejestracja: 02 gru 2007, 11:50

Re: MT4 problem

Nieprzeczytany post autor: xpep »

niestety na tym komputerze nie moge przeistalowac systemu, coz 2 tygodnie bez forexu moze przezyje :D

ODPOWIEDZ