Kopia całego wątku z forum

Wszystko co związane z zapleczem technicznym tradera, czyli m.in. komputery, smartfony, tablety, VPS'y itp.
Awatar użytkownika
iwan
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 489
Rejestracja: 19 sie 2006, 23:19

Kopia całego wątku z forum

Nieprzeczytany post autor: iwan »

Czesc

Chciałbym skopiować na swój dysk twardy cały wątek z forum by uchronic dane w razie jego usunięcia przez administrację.
Jakiego programu uzyć ? Probowałem Teleport, ale on ma ograniczenie do 500 plików wiec odpada. Bede wdzieczny za sugestie.
Szukasz czegoś wartosciowego na forum? Zacznij od Kosza bo moze tam zostało to wyrzucone dla powiększenia wolnej przestrzeni dyskowej.

Awatar użytkownika
kris007
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 551
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:50

Re: Kopia całego wątku z forum

Nieprzeczytany post autor: kris007 »

Możesz zrobić tak jak na image (ewentualnie wybrać z menu na otwartej stronie zapisz jako),
z tym że tak zapisze wszystkie wątki ale tylko na danej stronie,
dla każdej następnej trzeba zrobić tak samo.

Możesz też zaznaczyć wszystko co Cię interesuje skopiować i wklejać po kolei jedno pod drugim np do pliku Word,
można tak zostawić albo dalej zapisać wszystko np jako jednoplikowa strona sieci Web (wtedy wygląda jak na www).
Takie wklejki czasami wymagają korekty, niektóre potrafią się rozjechać, jednak przy wprawie koryguje się to szybko.

Oprócz Teleporta są jeszcze WinHTTrack i HTTrack Website Copier ale nigdy z nich nie korzystałem więc nie wiem ile podstron maksymalnie potrafią zaciągnąć.

Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ