brokerzy oferujący dostęp do futures micro e mini nasdaq i sp500 .

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
azyl
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 04 mar 2020, 00:34

brokerzy oferujący dostęp do futures micro e mini nasdaq i sp500 .

Nieprzeczytany post autor: azyl »

cześć wszystkim,
Poszukuje brokera u którego mógłbym handlować na futures micro e mini nasdaq i micro e mini sp 500. możecie jakiegoś polecić ? zależy mi na tym aby połączyć go z trading view, żeby był wiarygodny i miał niskie koszty (chodzi mi o przelewy, koszty otwarcia pozycji itp) drugie pytanie jest następujące:
czy na kontraktach futures też mamy lewar ? miło by było gdyby był jakiś 1:10 lub 1 do 30 ( chciałbym go mieć ale nie za duży)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9996
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: brokerzy oferujący dostęp do futures micro e mini nasdaq i sp500 .

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Cześć,

To może od końca. Tak, na futures też jest lewar i nie ma możliwości jego "wyboru". Kontrakty terminowe to instrumenty standaryzowane odgórnie.

Tickmill oferuje futures, ma niskie koszty i jest wiarygodny. Jedyny problem na ten moment to brak integracji z Trading View ale... wiem, że nad tym pracują więc warto monitorować ich stronę.

P.s. jeśli chciałbyś doedukować się w kwestii rynku futures, to polecam nasz ebook (ponad 120 stron):
https://ebook.forexclub.pl

Jest on całkowicie bezpłatny i merytoryczny, skierowany przede wszystkim do osób, które chcą zacząć z nim przygodę i jeszcze nie do końca znają wszystkie panujące na nim mechanizmy.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Arturro
Gaduła
Gaduła
Posty: 308
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:08

Re: brokerzy oferujący dostęp do futures micro e mini nasdaq i sp500 .

Nieprzeczytany post autor: Arturro »

azyl pisze:
09 gru 2023, 13:37
cześć wszystkim,
Poszukuje brokera u którego mógłbym handlować na futures micro e mini nasdaq i micro e mini sp 500. możecie jakiegoś polecić ? zależy mi na tym aby połączyć go z trading view, żeby był wiarygodny i miał niskie koszty (chodzi mi o przelewy, koszty otwarcia pozycji itp) drugie pytanie jest
Interactiv Brokers
"Choise, the problem is choise"

azyl
Gaduła
Gaduła
Posty: 196
Rejestracja: 04 mar 2020, 00:34

Re: brokerzy oferujący dostęp do futures micro e mini nasdaq i sp500 .

Nieprzeczytany post autor: azyl »

inreactive brokers ma koszmarnie wysokie wymagania co do depozytu. zdecydowałem się na AMP FUTURES i nie żebym naganiał mu klientów czy coś w tym stylu ale ja osobiście póki co jestem z niego zadowolony. minusem jest to że za przelew środków liczy sobie 20 USD ale tak poza tym to wszystko jest okey.
pozdrawiam

ODPOWIEDZ