Uczciwy broker z MT4

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1521
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Uczciwy broker z MT4

Nieprzeczytany post autor: personov »

Proszę o informację jakiego brokera polecacie.
Zależy mi na tym, aby broker wypłacał pieniądze. Zarobione jak i te, które wpłacę.
Musi działać na platformie MT4.
Interesuje mnie każdy inny niż XTB i AdmiralMarkets.
Solą życia jest kasa.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Uczciwy broker z MT4

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

personov pisze:
06 lut 2023, 11:58
Proszę o informację jakiego brokera polecacie.
Zależy mi na tym, aby broker wypłacał pieniądze. Zarobione jak i te, które wpłacę.
Musi działać na platformie MT4.
Interesuje mnie każdy inny niż XTB i AdmiralMarkets.
Nie wiem co masz na myśli mówiąc "uczciwy broker". Ja mam dwa konta Tickmill UK i First Prudential Markets, oba są w walucie PLN i platforma MT4. Tickmill ma standardowy lewar 1:30, a FPM 1:500, z obu jestem na razie zadowolony. W FPM miałem przygodę z wypłatą zysku, ale to ja chyba trochę namieszałem.

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1521
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Re: Uczciwy broker z MT4

Nieprzeczytany post autor: personov »

Wiem, że "uczciwy broker" to bardzo ogólne pojęcie dlatego w skrócie napisałem o co chodzi.
Wypłata środków. Przykładem jest IronFX. Wszystko fajnie, ale opinie użytkowników.......dramat. Piszą, że nie mogą nawet odzyskać swoich wpłaconych pieniędzy.
grzegorzw - dzięki za propozycje.
Jeśli jeszcze coś ktoś ma to proszę o propozycje.
Solą życia jest kasa.

grzegrzyw
Gaduła
Gaduła
Posty: 334
Rejestracja: 11 mar 2012, 19:43

Re: Uczciwy broker z MT4

Nieprzeczytany post autor: grzegrzyw »

personov pisze:
06 lut 2023, 15:11
Wiem, że "uczciwy broker" to bardzo ogólne pojęcie dlatego w skrócie napisałem o co chodzi.
Wypłata środków. Przykładem jest IronFX. Wszystko fajnie, ale opinie użytkowników.......dramat. Piszą, że nie mogą nawet odzyskać swoich wpłaconych pieniędzy.
grzegorzw - dzięki za propozycje.
Jeśli jeszcze coś ktoś ma to proszę o propozycje.
To nie były propozycje, a jedynie moje subiektywne opinie. W Tickmilu konto mam kilka lat, a w FPM od 5 stycznia, ale już zdążyłem wypłacić zarówno depozyt jak i zyski, depozyt zresztą wpłaciłem z powrotem.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Uczciwy broker z MT4

Nieprzeczytany post autor: raposo »

To już nie te czasy, że brokerzy kombinują z wypłatami, o ile:
1) wybierasz regulowaną, sprawdzoną firmę ( jest ich dużo),
2) nie łamiesz regulaminu, który zaakceptowałeś przy zakładaniu konta.

IronFX to trochę ewenement, bo kiedyś jechali ostro po bandzie z promocjami bonusowymi, to wykorzystali Chińczycy, zrobiła się z tego piramida, która... uległa zawaleniu razem z kursem CHF po 15 stycznia 2015 r.. Co ciekawe, broker oficjalnie nie zbankrutował ale nie był w stanie wypłacać środków klientom więc parę lat schował się w cień i od 2-3 lat próbuje wrócić na rynek :D Ale w tle są koneksje CEO Irona z prezydentem Cypru i inne śmierdzące historie.

Ale do sedna. Tickmill, FxPro, IC Markets, FP Markets, Vantage, FxFlat, Pepperstone, Axi, CMC, Vantage... I z >50 innych. Jest tego naprawdę dużo więc musisz sobie zawęzić kryteria, aby dokonać najlepszego dla siebie wyboru.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
personov
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1521
Rejestracja: 09 sie 2009, 21:27

Re: Uczciwy broker z MT4

Nieprzeczytany post autor: personov »

raposo dzięki za propozycje.
Czy myślisz, że obecnie IronFX jest już "normalny", a wszystkie te niemiłe incydenty to już historia ?
Chcąc ponownie wejść na rynek i odzyskać zaufanie klientów pewnie już by nie ryzykował czarnych opinii klientów.
Pytam o Twoje osobiste zdanie na temat IronFX.
Solą życia jest kasa.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Uczciwy broker z MT4

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Szczerze to nie wiem jak teraz podchodzą do nowych klientów ale po takiej akcji napewno bym nie próbował :). Wielu moich znajomych nigdy nie odzyskało kasy - skoro nadal działają, to przecież mogliby w końcu oddać?

Z ciekawości przejrzałem też aktualną ofertę. Nie widzę tu przewagi nad konkurencją.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ