MT4 mforex czy bossa

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
hucior
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2021, 13:58

MT4 mforex czy bossa

Nieprzeczytany post autor: hucior »

Witam. Może ktoś z użytkowników ma konta u tych brokerów (mbank i boś), zależy mi na MT4, a u nich z tego co zauważyłem to ta platforma jest używana. Czy jest coś co przemawia za którymś z nich, czy to raczej na jedno wyjdzie i rzucić monetą wystarczy :D

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: MT4 mforex czy bossa

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

hucior pisze:
07 cze 2021, 16:38
Witam. Może ktoś z użytkowników ma konta u tych brokerów (mbank i boś), zależy mi na MT4, a u nich z tego co zauważyłem to ta platforma jest używana. Czy jest coś co przemawia za którymś z nich, czy to raczej na jedno wyjdzie i rzucić monetą wystarczy :D
Nie mam tam kont, ale osobiście bym wybrał żadnego z nich.
Większość brokerów oferuje MT4.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

krab29
Maniak
Maniak
Posty: 2349
Rejestracja: 22 cze 2011, 19:56

Re: MT4 mforex czy bossa

Nieprzeczytany post autor: krab29 »

Mforex to raczej ecn, natomiast przy zakładaniu konta w bossie pewnie masz, ja miałem, że to Market Maker. Nie zaakceptowałem więc nic więcej o bossie nie powiem. Mforex mt4 chodzi pewnie jak każdy inny.
Pozdrawiam
Podejmowanie decyzji inwestycyjnych na podstawie mojej subiektywnej oceny rynku , odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.
Osoby, którym nie podoba się moja metoda tradingowa informuję, że wiem jak się korzysta z funkcji zasil rachunek!

Awatar użytkownika
ninjaproject
Maniak
Maniak
Posty: 4944
Rejestracja: 30 lip 2019, 13:15

Re: MT4 mforex czy bossa

Nieprzeczytany post autor: ninjaproject »

Nadal twierdzę, że nawet ICM, który się reklamuje jako "true ECN", to nie jest żaden prawdziwy ECN, ponieważ ta oferta, jak i każda inna brokera detalicznego, który się reklamuje jako ECN nie posiada cech prawdziwego konta ECN.
Trejder, Mentor/trener, aka. Dadas, fx-technik, obecnie ninjaproject.
Programuję wskaźniki i EA do MetaTrader 4/5.

hucior
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 24 lut 2021, 13:58

Re: MT4 mforex czy bossa

Nieprzeczytany post autor: hucior »

Spawdzam mforex im bliżej do ecn niż bossa, mają także niskie spready na walutach, a tylko na tym mi zależy.

ODPOWIEDZ