TELETRADE OSZUKAŁ MNIE NA 175 000 $

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Roman Brodosa
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 19 lis 2020, 17:02

TELETRADE OSZUKAŁ MNIE NA 175 000 $

Nieprzeczytany post autor: Roman Brodosa »

Nazywam się Roman Brodosa i jestem klientem firmy Teletrade. Numer konta 3342180.
Teletrade oszukał mnie na 175 000 dolarów.
Najpierw wpłaciłem 135 000 dolarów, a oni dali mi sprzedawcę, który zabrał moje pieniądze zgodnie z zarządzeniem kierownictwa Teletrade.

Potem obiecali mi, że wszystko załatwią i namówili, żebym przyniósł kolejne 40 000 dolarów do Teletrade. Kiedy zaczynałem, popełnili systemowy błąd i ukradli wszystkie moje pieniądze. Pracownicy Teletrade piszą o sobie pozytywne opinie, dzięki czemu recenzje oszukanych klientów spadają i nie są widoczne.

My, oszukani klienci Teletrade, przy wsparciu kampanii reklamowej „Amillidius” i jej szefa Bogdana Terzi organizujemy konferencje prasowe, na których opowiadamy o wszystkich oszukańczych planach Teletrade, za pomocą których oszukują swoich klientów.

Nasze konferencje prasowe można zobaczyć wpisując w Google: „Oszukani klienci Teletrade”.W sprawie oszukiwania klientów rozpoczęto przeciwko Teletrade w Rosji i Kazachstanie sprawy karne w ramach artykułu „Oszustwa na szczególnie dużą skalę”. Najwyżsi menedżerowie tej firmy zostali już aresztowani, a właściciele firmy Teletrade Anna Chernobay i Oleg Suvorov uciekli przed sprawiedliwością i ukrywają się.

Teraz Teletrade oszukuje klientów za pomocą projektu Sync Trading, w którym roboty handlowe są handlowcami. Klienci łączą się z tymi robotami i kopiują swoje transakcje. W odpowiednim momencie programiści Teletrade otwierają nierentowne transakcje na kontach tych robotów i przelewają ich prawdziwe pieniądze klientom.

A dla klienta z Tunezji, Abdullatif Hashim Albargawi, właściciele Teletrade zablokowali dostęp do konta, weszli do terminala handlowego za pomocą jego haseł i otworzyli nierentowne transakcje do tej pory, dopóki w ciągu nocy nie stracili pół miliona dolarów. Film tego klienta można obejrzeć na żądanie w Google: „Oszukany klient Teletrade z Tunezji Abdullatif Hashim Albargawi”
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ