Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Cześć :)
Polecicie brokerów z dużą dźwignią, którzy raczej wypłacą duży zysk z mniejszej kwoty? Dzięki :)

Od 1:500 w górę.
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

Ic markets ma 1:500. trejduje tam od paru lat i nigdy zadnych problemow z wyplatami nawet kilka tys usd. jeszcze masz na forum raposo ktory obnizy ci commission o 20% :D

ostatnio czytalem ze alpari wprowadza 1:1000 ale rejestracja belize czy saint vincent wiec im bym tak nie ufal :D

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

Również korzystam z ICM ale używam platformy cTrader, ponieważ ma lepsze pingi od MT4 czy MT5, co przy scalpie nie jest bez znaczenia :)
Ostatnio (piątek) dali ciała zamykając wcześniej handel na indeksach i surowcach :P
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
meylo
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 1220
Rejestracja: 15 sie 2011, 21:01

Re: Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: meylo »

Dzięki, uruchamiam właśnie ctradera w ic.
A inne typy?
Roboforex?
FXOpen?
Swing Trading in Two Sentences :
In uptrending markets, buy weakness as it returns to strength.
In downtrending markets, sell strength as it returns to weakness.

Awatar użytkownika
cytrynek
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 564
Rejestracja: 26 paź 2012, 23:30

Re: Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: cytrynek »

meylo pisze:
04 kwie 2020, 21:35
Dzięki, uruchamiam właśnie ctradera w ic.
A inne typy?
Roboforex?
FXOpen?
Trzymaj się z daleka. BD Swiss też ma kiepską opinię. Podsumowując ICM jest z nich najlepszym wyborem.
Pozdro!
Zamieszczane przeze mnie analizy i opinie są wyłącznie moim subiektywnym spojrzeniem na rynek i nie stanowią żadnych rekomendacji. Podejmowanie na ich podstawie decyzji inwestycyjnych odbywa się na własną odpowiedzialność inwestora.

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Ogólnie wszyscy chwalą ICM.
Ja po ostatniej przygodzie raczej nie wrócę.
Jak wszystko OK to OK, a jak znajdą jakiś błąd czy argument żeby nie wypłacać to koniec. Tygodnie albo miesiące rozmów, zdają sie nie rozumieć pytań, odpowiadają formułkami jak robot a nie człowiek. No ale to chyba norma u kazdego brokera.
Ja po 3 tygodniach dosyłania wszystkiego co chcieli i tak nie wypłaciłem.
Ale ogolnie ludzie chwalą.
Jak dla mnie pełen nie profesjonalizm. Np w opisach, specyfiakcji i w rozmowie na czacie są jakieś godziny handlu w piątek. A w rzeczywistości są inne. Na pytania na czacie jak jest faktycznie czlowiek nie wie o co chodzi, lub udaje że nie wie.
Ogólnie broker amatorka dla leszczy, najlepiej pograć i starcić.
Ale z takim lewarem to i tak nic lepszego nie ma. Do 1000USD można zaryzykować.

Przyłącze się do pytania, może ktoś poleca coś w miare pewnego z 1/100 lub większym lewarem ?
DBSwiss , ale mówicie że średnie opinie?
Jest jeszcze Swissquote, u nich podpisuje się ośiadczenie o zrzeknięciu się ochrony ESMA i dają 1/100.
XM też chyba daje 1/100.

Coś jeszcze macie dobrego?

Ma ktoś doświaczenie z:
https://www.mexexchange.com/
https://www.ifgm.com/
https://rubixfx.com/en/
https://www.vantagefx.com/
https://www.pfd-nz.com/
http://yyy3.rithmic.com/?page_id=10

Sory, oprócz ostatniego Rithmic. Przy okazji zapytam, może ktoś od nich kupuje szybkie dane ? Mozna mieć kwotowania przed brokerem ;)

Forex-trader
Gaduła
Gaduła
Posty: 187
Rejestracja: 13 lis 2017, 10:24

Re: Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: Forex-trader »

ja nigdy nie mialem klopotow z wyplata z ic markets. mam tam konto od paru lat a ostatnio po zjezdzie na indeksach wyplacalem 8200 usd czystego zysku (masz screen w zalaczniku) i doszlo w kilka dni. zero maili, live chatow czy innych historii. wyplacalem tez wczesniej $ na karte ale z ta roznica, ze moja karta byla wazna :D jak spelniasz warunki konieczne dla wyplaty a dla wszystkich sa takie same to nie ma klopotu. albo miales pecha albo oni sie nie wyspali ale nie siejmy paniki rodem z zakazem wychodzenia do lasow 'bo koronawirus' ze ci kasy nie chcieli wyplacic bo pare dolcow zarobiles bo to brzmi niepowaznie

na temat tych brokow z listy to szkoda nawet pisac na ich temat. bd swiss to market maker gorszego sortu. broker z cypru, zarejestrowany na mauritiusie i udajacy ze jest ze szwajcarii z ktora nie ma nic wspolnego. SRLYLY?? i jeszcze 3 razy zmienialy nazwy w ciagu ostatnich lat bo co wczesniejsza to gorzej sie kojarzyla. juz lepiej w xtb grac. vantage jeszcze w akcie desperacji ale tam zlecenia wchodzily bardzo dlugo i poslizgi byly niemilosierne

a co do tych szybszych kwotowan to w bajki nie wierz. spozniles sie dobre pare lat jak jeszcze latency arbitrage nie byl az taki popularny i brokerzy dawali sie skubac porownywarkami :D bylo minelo
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
DupnySystem
Gaduła
Gaduła
Posty: 246
Rejestracja: 20 mar 2020, 16:41

Re: Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: DupnySystem »

Ja też nigdy nie miałem kłopotów przez wiele lat. Kłopot się zaczął jak w międzyczasie karta straciła ważność. Niestety zawsze może się to zdarzyć. No chyba, że ktoś wypłaci na nie ważną kartę :)
Jedyna opcja to uważać na daty na karcie i przed utratą ważności zrobić wypłatę. Akturat to przegapiłem, wcześniej nie pomyslałem o takiej ewentualności.
No tak, reszta tych brokerów to krzaki, dlatego napisałem, że i tak ICM to najmniejsze zło.

Co do szybszych kwotowań to wiem, nawet miałem krótki epizod z pracą w firmie HTF , zresztą kumpel nadal programuje dla takiej firmy i mówił, że to już 2-3 lata temu był finish i zyski trochę większe niż lokata. 2019 rok wyszli na plus 15%, a wcześniejsze 2 lata to na zero chyba.

Awatar użytkownika
kupidyn
Gaduła
Gaduła
Posty: 376
Rejestracja: 19 sty 2009, 20:51

Re: Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: kupidyn »

Chyba każdy broker w momencie zmiany karty na nową przeprowadza pełną procedurę uwierzytelnienia inwestora i jego miejsca zamieszkania.
A co jakiś czas również robi się sprawdzenie poprawności podanych wcześniej danych i ten etap też trochę czasu trwa.
Mam konto u innego brokera i miałem tak samo.

Patryś
Gaduła
Gaduła
Posty: 306
Rejestracja: 06 lis 2014, 14:12

Re: Duży lewar i bezpieczeństwo wypłaty?

Nieprzeczytany post autor: Patryś »

W IC Markets z tego co się orientuję to na kartę kredytową (Jak i na Skrilla, PayPal, etc.) można wypłacać środki tylko do wysokości wczesniejszych wpłat. Więc jeśli coś zarobisz to de facto wypłacisz tylko wire transferem na konto w banku (a za taką wypłatę pobierają tłuściutką prowizję)
Zaznaczam że to wiedza z czasów kiedy miałem u nich konto, więc może coś się zmieniło od tego czasu, ale dla mnie to był jednak spory problem i m. in. dlatego odpuściłem.

ODPOWIEDZ