Broker z najniższym spreadem

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Bejro
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 3
Rejestracja: 16 sty 2020, 22:43

Broker z najniższym spreadem

Nieprzeczytany post autor: Bejro »

Cześć,
Poszukuję brokera który będzie mi oferować najniższy możliwy spread. Aktualnie mam konto na FXTM, i tam spread wynosi 0.3-0.4 pipsa. Nie jest to bardzo dużo ale wolałbym coś w granicy 0.1-max 0.2 pipsa przez całą dobę. Słyszałem o koncie XM Zero ale podczas otwierania i zamykania pozycji pobierane są prowizje więc realny spread zamiast obiecanych 0.0/0.1 wynosi ~0.7 pipsa a to już za dużo. Mógłby więc ktoś polecić sprawdzonych bokerów bez prowizji oferujących spread poniżej 0.3 przez całą dobę?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z najniższym spreadem

Nieprzeczytany post autor: raposo »

No to teraz musisz się określić...

Chcesz jak najmniejsze spready czy jak najniższe koszty transakcyjne (spread + ew. prowizja)?
Dodatkowo, na czym chcesz żeby te spready były najniższe?

Piszesz też o "całej dobie" - niestety, FX to nie koncert życzeń i często te spready (nawet jeśli w broszurach brokerów twierdzą inaczej) będą jednak się zmieniać przy publikacji danych makro, o 23:00 przy rolowaniu lub po prostu w godzinach nocnych "bo tak".

A później i tak dochodzisz do wniosku, że lepiej, aby ten spread był trochę wyższy, ale żebyś spał spokojnie i nie martwił się o to czy broker wypłaci lub nie przytnie Cię na egzekucji zlecenia... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ