Maxitrade

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Grzegorz 1992
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2018, 10:37

Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Grzegorz 1992 »

Witam, korzystał ktoś z was moze z tego brokera? W sieci jest bardzo mało informacji. Link do ich strony https://maxitrade.com/pl/

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Malezyjska firma założona w 2008 r. z oddziałem w Irlandii, numerem polskim i wsparciem rosyjskim, specjalizująca się w kryptowalutach z lewarem 1:50...
Sam nie wiem co o tym myśleć :)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Grzegorz 1992
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2018, 10:37

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Grzegorz 1992 »

Oferuję wsparcie analityka od depozytu powyżej 1000 dolarów. W rozmowie telefonicznej analityk oferuję nauke oraz wspólne otwieranie transakcji, jak również 300 procent zysku w miesiąc.

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Grzegorz 1992 pisze:Oferuję wsparcie analityka od depozytu powyżej 1000 dolarów. W rozmowie telefonicznej analityk oferuję nauke oraz wspólne otwieranie transakcji, jak również 300 procent zysku w miesiąc.
Ok, to mam jedną radę - uciekaj jak najdalej.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

nieudacznik
Gaduła
Gaduła
Posty: 181
Rejestracja: 10 paź 2012, 15:46

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: nieudacznik »

Gwarantują 300% zysku na miesiąc a Ty każesz uciekać? To policz sobie ile będzie miał po roku :))

Grzegorz 1992
Bywalec
Bywalec
Posty: 5
Rejestracja: 30 sie 2018, 10:37

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Grzegorz 1992 »

Dlaczego uciekać? Może ktoś juz ma jakies doświadczenie z nimi?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Grzegorz 1992 pisze:Dlaczego uciekać? Może ktoś juz ma jakies doświadczenie z nimi?
Ponieważ:
- 300% w miesiąc przez więcej niż miesiąc jest stosunkowo mało realne,
- analityk zarabiając 300% miesięcznie nie byłby analitykiem,
- malezyjska firma z rosyjskim kapitałem z siedzibą w Irlandii bez jakichkolwiek regulacji i licencji brzmi wyjątkowo mało wiarygodnie.

Może przekona Cię matematyka. Nawiązując do postu nieudacznika...
Wpłacasz 5000 zł - po miesiącu masz 20 000 zł. Po roku masz ok. 1 180 000 000 zł (tak, miliard z hakiem).

Historii prawdziwej nie trzeba daleko szukać:
https://forexclub.pl/lowcy-frajerow-zla ... li-18-mln/


Ale co ja tam wiem - zrobisz jak uważasz... ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MarioDM
Maniak
Maniak
Posty: 2492
Rejestracja: 20 lis 2010, 20:24

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: MarioDM »

raposo pisze:
Może przekona Cię matematyka. Nawiązując do postu nieudacznika...
Wpłacasz 5000 zł - po miesiącu masz 20 000 zł. Po roku masz ok. 1 180 000 000 zł (tak, miliard z hakiem).
Gdyby można było wpłacić 100 zł, to po 7 miesiącach na koncie powinno być 1 600 000 zł.

Hmmm. To ja chyba wpłacę im te stówkę :p

Przegięli z tymi obietnicami. 300 % w miesiąc ? Przecież na kilometr widać, że to szwindel. Powinni trochę osłabić ofertę. Powiedzmy 35 % miesięcznie. I tak byłby to spory zysk dla każdego leszcza. A może i nie. Leszcze podniecają się tylko nierealnymi zyskami.
Trust no bit**es.
Należy tępić ludzi o mentalności niewolników, okutych w powiciu.

Piotrekiowiec
Uczestnik
Uczestnik
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2018, 11:01

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: Piotrekiowiec »

Cześć! Jestem nowy i szukałem informacji na temat maxitrade i mogę co nieco opowiedzieć, bo już z nimi pisałem.

Znalazłem tą giełdę za pomocą youtubera "Bogaty Michał", który to oferuje "NIESAMOWITE" zarobki... Śmierdzi mi fejkiem, ale oczywiście chciałem tutaj doradzić się ekspertów.

1.Oferują handel ręczny ze wsparciem osobistego eksperty, którego świadczą "za darmo".
2.Oferują Handel automatyczny, czyli nadają robota (oprogramowanie), również "za darmo". On ma robić wszystko za mnie.

to co mi napisał dot. Tego robota:

"Robot analizuje rynek za pomocą analizy technicznej (opiera się na analizie wykresów). Najpierw robor analizuje wykres, póżniej kopijuje skuteczne transakcji naszych traderów oraz analityków, dzięki czemu jego skuteczność powyżej 85 procent.
Algorytm robota analizuje ponad 50 różnych aspektów podczas otwarcia nowych transakcji. Analiza odbyła się w czasie rzeczywistym, robot jest aktualizowany prawie co sekundę, jest więc w stanie dostarczać najlepsze okazje do handlu.
Nasze oprogramowanie jest darmowe. Panu potrzebno tylko złożyć depozyt początkowy w wysokości 250$ zupełnie, jakby Pan otwieraw konto w banku."


"Instalacja odbyła się w trybie onlain, czyli oprogramowanie jest ingierowane w platformę.
Po aktywacji Panu ekspert pomaga w ustaleniu. "


"Minimalna kwota to jest 250 $ od tej kwoty Pan zaczyna i mniej więcej zarobek 30-50$ dzienny.
Przy handlu za pomocą robota Pan w każdem przypadku będzie w plusie. z 10 zleceń skutecznych 8 napewno ."


Co o tym sądzicie?

Online
Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Maxitrade

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Myślę, że robot będzie tak samo solidny, jak gramatyka sprzedającego... Unikać.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ