broker po esma

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

broker po esma

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Witajcie,

Macie jakieś pomysły w związku ze zmianą dźwigni po wejściu w życie rozporządzenia?
Jaki broker? Czy staranie się o status tradera profesjonalnego ma sens?

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Ma, jeżeli spełniasz warunki i godzisz się na utratę pewnych przywilejów. Chociaż tutaj brokerzy różnie do tego podchodzą, niektórzy gwarantują pewien poziom ochrony dla pro, chociaż nie muszą tego robić.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Cyb pisze:Ma, jeżeli spełniasz warunki i godzisz się na utratę pewnych przywilejów. Chociaż tutaj brokerzy różnie do tego podchodzą, niektórzy gwarantują pewien poziom ochrony dla pro, chociaż nie muszą tego robić.
Cyb, masz jakieś porównanie w tej kwestii? Bo mowisz, ze brokerzy różnie do tego podchodzą,,,

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

Musisz popytać u brokerów którzy Cię interesują. Nie wiem na czym Ci zależy, ja szukałem brokera, który będzie oferował 1:500 i jednocześnie zostawi ochronę przed ujemnym saldem i udało mi się znaleźć. Jak znalazłem to dalej nie szukałem więc ciężko o porównanie. Przy czym łapie się na klasyfikacje jako pro według mifid, nie wiem jak Ty.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Cyb,

szukam broka ktory bedzie mial stostunowo niskie wymagania wzgledem kasyfikacji jako pro.
Nie musze miec dźwigni 1:500. Wystarczy mi 1:100.
Nie wiem co to mifid.
Cos poradzisz?:)
Dzięki

Awatar użytkownika
Cyb
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 1906
Rejestracja: 25 mar 2009, 20:41

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: Cyb »

To nie broker ustala wymaganie odnośnie klasyfikacji pro, wszyscy w UE podlegają pod takie same przepisy.

d4mian7
Maniak
Maniak
Posty: 1989
Rejestracja: 29 wrz 2016, 21:48

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: d4mian7 »

Czyli wszedzie są takie same wymagania?

michool
Bywalec
Bywalec
Posty: 6
Rejestracja: 26 lut 2017, 15:13

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: michool »

Albo Szwajcaria i Dukas, mam konto, jest ok. Tylko był duży pierwszy depozyt (5k usd), ale słyszałem, że obniżyli ostatnio. Dźwignia maks 1:200.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9979
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: raposo »

michool pisze:Albo Szwajcaria i Dukas, mam konto, jest ok. Tylko był duży pierwszy depozyt (5k usd), ale słyszałem, że obniżyli ostatnio. Dźwignia maks 1:200.
Obniżyli do 1000 $ :). MT4 coming soon...
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
xhDog
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 935
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:25

Re: broker po esma

Nieprzeczytany post autor: xhDog »

No Dukascopy to się solidnie przygotowuje na najazd nowych traderów z powodu nowych zmian w EU. Obniżenie minimalnego depo do 1000usd to ukłon w stronę początkujących amatorów. Wprowadzenie mt4 to dla tych, którzy chętnie wybraliby dukascopy, ale ze względu na mt4 kierowali się jednak ku brokerom australijskim. Nie zdziwie się jak gro uzytkowników dukascopy europe zdezerteruje do dukascopy swiss, a dukascopy europe zostanie zamknięte za jakiś czas.

Szwajcaria to ma jednak łeb do interesów :mrgreen: Jak z kryptowalutami, u nas w kraju patrzą jak ci za to dopier...ić, a Szwajcaria patrzy jak zostać światową stolicą kryptowalut.
trzeba mieć jaja jak super saiyan

Daniel 12:12 Blessed is he that waiteth, and cometh to the thousand three hundred and five and thirty days.

ODPOWIEDZ