Broker z dużą ilością akcji MT5

Oferta brokererów rynku walutowego Forex oraz opinie użytkowników na ich temat.
Trejdon
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:22

Broker z dużą ilością akcji MT5

Nieprzeczytany post autor: Trejdon »

Poszukuję brokera, który oferuje dużą ilość akcji do handlowania na platformie MT5.

Sporo to ponad 500 :) a nie kilka tylko dużych spółek.
Nie wierz w 99% co mówią inni o inwestowaniu bo 99% przegrywa.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z dużą ilością akcji MT5

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Podobno Admiral Markets wprowadziło akcje na MT5, ale nie widzę jeszcze nic na ich stronie, więc nie wiadomo ile ich jest ;)

-- śr 18-04-2018, 14:57 --

Ok, ponoć 265. Mailing od MetaQuotes:
The international broker, Admiral Markets UK Ltd, announced the launch of new ​Admiral.Invest​ accounts on MetaTrader 5. Stock investors and traders can now access the stocks of ​265 largest companies​ from the US, the UK and the EU. Furthermore, Admiral Markets is aiming to add substantially more equity offerings in the upcoming months to expand portfolio investing possibilities for their clients.

The broker believes that the launch of Admiral.Invest is a specific shift towards the promotion of MetaTrader 5​, which is a more powerful and enhanced version of MetaTrader 4. The new account type supporting stock trading has been exclusively developed for the MetaTrader 5 platform. The three key points of the new offering are as follows:

No leverage: real stock trading 1:1
No short trading: profit only in rising markets
Long term investment possibilities: dividends received can be used as a savings fund
Kiedyś akcje na MT5 oferował też Noble, ale całkiem zrezygnował z tej platformy.

Z innymi appkami byłoby łatwiej ;)
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Awatar użytkownika
MowmiSasiad
Pasjonat
Pasjonat
Posty: 583
Rejestracja: 03 maja 2012, 12:59

Re: Broker z dużą ilością akcji MT5

Nieprzeczytany post autor: MowmiSasiad »

akcje na noble były jak na kasowym, bez dźwigni i bez krótkiej. ponadto szło to jeszcze przez inny system więc mt5 był raczej tylko nakładka, która ma dobra możliwość AT.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z dużą ilością akcji MT5

Nieprzeczytany post autor: raposo »

W Admiralu teraz działa to tak samo. Nie ma dźwigni, ani shortów, czy swapów.
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

Trejdon
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: 30 mar 2015, 12:22

Re: Broker z dużą ilością akcji MT5

Nieprzeczytany post autor: Trejdon »

Znalazłem brokera, który ma duża ofertę i krótką sprzedaż dostępna, XM, ale nie jestem przekonany do tego brokera pod względem wiarygodności. Ja rozumiem wpłacić 5000 bym się nie bał ale myślę o większej kwocie.

Admirał 8 funtów od transakcji na akcjach UK :)
XTB prowizja min 78 zł od każdej transakcji, niezależnie od wolumenu, Panie jak tu żyć :)
Moja kwota nie będzie znowu aż tak duża aby grać pod korek aby mi się opłacało zarobić na prowizję.

Odpuszczam MT5, jak ktoś ma jeszcze jakieś inne propozycje brokerów z dużą ilością akcji, z krótką sprzedażą i dowolną platformą to jestem otwarty
Nie wierz w 99% co mówią inni o inwestowaniu bo 99% przegrywa.

Awatar użytkownika
raposo
Moderator
Moderator
Posty: 9995
Rejestracja: 22 wrz 2006, 22:10

Re: Broker z dużą ilością akcji MT5

Nieprzeczytany post autor: raposo »

Eee... to trzeba było pisać, że nie chodzi Ci o akcje tylko CFD na akcje :)

Sprawdź CMC Markets. Platforma jako tako, ale do wyboru 10 tys instrumentów.
Prowizję możesz sobie obniżyć z Forex Club:
https://forexclub.pl/brokerzy/cmc-markets/
ForexClub.pl
- Forex Club Tools
- Program Podatek 7.0
- RABATY PROWIZJI
| IC Markets (-21%) | Tickmill (-10%) | XTB (Pakiet książek) | Dukascopy (narzędzia do JForex) | LMAX (-20%) | FxPro (do -15%)

Zapraszamy do kontaktu

ODPOWIEDZ